Kontorfellesskapet Rov28 AS
- Omsetning
- 4,0 mill
- −23,6 %
- Resultat
- −752 354
- 5 års regnskap
Om Kontorfellesskapet Rov28 AS
Kontorfellesskapet Rov28 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillestrøm, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Rune Rønning er styrets leder. I 2025 hadde Kontorfellesskapet Rov28 AS en omsetning på 4,01 mill kr, en nedgang på 24 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 752 354 kr. Egenkapitalen var 756 426 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Østheim Holding AS med 25 % av aksjene. Selskapet er ett av 899 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Lillestrøm, og ett av 76 545 i Norge. Det ble etablert samme år som 4 157 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Holdingselskap.
Formål
Eie og forvaltning av selskaper, aksjer og eiendommer samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/927607859
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927607859" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927607859",
"name": "KONTORFELLESSKAPET ROV28 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLESTRØM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "927607859" })Spør AI-assistenten
Er Kontorfellesskapet Rov28 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Kontorfellesskapet Rov28 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Kontorfellesskapet Rov28 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −23,6 % fra 2024 · +3 394 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,01 mill kr | 349 664 kr | −752 354 kr | 5,09 mill kr | 756 426 kr | 4,33 mill kr |
| 2024 | 5,25 mill kr | −58 837 kr | −537 282 kr | 6,72 mill kr | 1,51 mill kr | 5,21 mill kr |
| 2023 | 11,29 mill kr | 1,03 mill kr | −39,43 mill kr | 10,32 mill kr | 2,05 mill kr | 8,28 mill kr |
| 2022 | 3,74 mill kr | 82 082 kr | 47 076 kr | 44,06 mill kr | 41,47 mill kr | 2,58 mill kr |
| 2021 | 114 787 kr | −17 413 kr | 3,60 mill kr | 46,15 mill kr | 41,43 mill kr | 4,73 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 82 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 17 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Kundefordringer står for om lag 39 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/927607859/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927607859/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927607859",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 4010691,
"operating_profit": 349664,
"net_profit": -752354,
"equity": 756426,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 5247725,
"operating_profit": -58837,
"net_profit": -537282,
"equity": 1508780,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "927607859" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Kontorfellesskapet Rov28 AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Kontorfellesskapet Rov28 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Kontorfellesskapet Rov28 AS de siste årene.
Roller og styre5
Styre
4Sist endret 06.05.2026Revisor
1Sist endret 28.08.2021API og MCPGET /company/927607859/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927607859/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927607859",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "927607859" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Kontorfellesskapet Rov28 AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Kontorfellesskapet Rov28 AS?
List alle roller i Kontorfellesskapet Rov28 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Østheim Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 250 |
| P-Man Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 250 |
| Schreiner Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 250 |
| Yfh Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 250 |
4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/927607859/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927607859/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927607859",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "ØSTHEIM HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "P-MAN HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2025, … },
…
],
"total": 4
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "927607859" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Kontorfellesskapet Rov28 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Kontorfellesskapet Rov28 AS eier Østheim Holding AS, og hvem eier resten?
Er Kontorfellesskapet Rov28 AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Kontorfellesskapet Rov28 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Lillestrøm | − |
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 15.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.5.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 6.5.2026 | Foretaksnavn ↗ |
| 6.5.2026 | Styre ↗ |
| 4.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.1.2025 | Styre ↗ |
| 19.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 17.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.8.2023 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/927607859/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927607859/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927607859",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-15", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-05-06", "type": "Vedtektsdato", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "927607859" })Spør AI-assistenten
Når leverte Kontorfellesskapet Rov28 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Kontorfellesskapet Rov28 AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Kontorfellesskapet Rov28 AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Rune Rønning(Styrets leder)+Øivind Stuvik(Styremedlem)−Rune Rønning(Styremedlem)−Øivind Stuvik(Styrets leder)
- Selskapsopplysninger oppdatertNavn:ØSTHEIMGRUPPEN AS→KONTORFELLESSKAPET ROV28 AS
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 82,1 % av driftsinntektene — 62,9 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 8,7 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | -18,8 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 14,9 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,56 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 5,73 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -99,5 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -23,6 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 0,2 % | 8,0 % |
| Lønnskostnad | 3,4 % | 5,9 % |
| Annen driftskostnad | 82,1 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 5,7 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/927607859/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927607859/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927607859",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64557,
"revenue": { "value": 4010691, "percentile": 0.8421 },
"operating_margin": { "value": 0.0872, "percentile": 0.2624 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "927607859" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Kontorfellesskapet Rov28 AS på i bransjen?
Hvor ligger Kontorfellesskapet Rov28 AS blant de 64557 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Kontorfellesskapet Rov28 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
KONTORFELLESSKAPET ROV28 AS eier aksjer i 4 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Kringsjaa Norge AS | Oslo | 35,0 % | 2021 | 2025 | Konkurs |
| Østheim Byggfornyelse AS | Lillestrøm | 24,5 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
| Østheim Eiendomsservice AS | Lillestrøm | 14,9 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
| Østheim Montasje AS | Lillestrøm | 5,6 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+1 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Kontorfellesskapet Rov28 AS
Hvor stor er bransjen Kontorfellesskapet Rov28 AS tilhører?
Kontorfellesskapet Rov28 AS er ett av 899 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Lillestrøm, og ett av 76 545 på landsbasis.
Hvor lenge har Kontorfellesskapet Rov28 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Kontorfellesskapet Rov28 AS ble etablert i 2021 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 19 % av selskapene i bransjen.
Er Kontorfellesskapet Rov28 AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Kontorfellesskapet Rov28 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem eier Kontorfellesskapet Rov28 AS?
Kontorfellesskapet Rov28 AS eies i hovedsak av Østheim Holding AS (25 %). Totalt er det registrert 4 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Kontorfellesskapet Rov28 AS for i 2025?
I 2025 omsatte Kontorfellesskapet Rov28 AS for 4,01 mill kr, ned 24 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 752 354 kr.
Hvor lønnsom er driften i Kontorfellesskapet Rov28 AS?
Driftsresultatet for 2025 var 349 664 kr (driftsmargin 8,7 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Er Kontorfellesskapet Rov28 AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2022. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilket org.nr har Kontorfellesskapet Rov28 AS?
Kontorfellesskapet Rov28 AS har org.nr 927 607 859 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.