- Omsetning
- 1,3 mill
- +76,7 %
- Resultat
- 103 661
- 4 års regnskap
Om Vestbyen I Og II Garasjesameie
Vestbyen I Og II Garasjesameie er registrert som tingsrettslig sameie med forretningsadresse i Lillestrøm, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Kenneth Danielsen er styrets leder. I 2023 hadde Vestbyen I Og II Garasjesameie en omsetning på 1,31 mill kr, en økning på 77 % fra 2022. Selskapet endte året med et overskudd på 103 661 kr. Egenkapitalen var 119 722 kr ved utgangen av 2023. Selskapet er ett av 976 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Lillestrøm, og ett av 47 204 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 672 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Gnr. 132, bnr. 311 i Ullensaker kommune.
API og MCPGET /company/926918699
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926918699" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926918699",
"name": "VESTBYEN I OG II GARASJESAMEIE",
"org_form": "SAM",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLESTRØM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "926918699" })Spør AI-assistenten
Er Vestbyen I Og II Garasjesameie registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Vestbyen I Og II Garasjesameie med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Vestbyen I Og II Garasjesameie: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2020–2023 · +76,7 % fra 2022
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1,31 mill kr | 87 259 kr | 103 661 kr | 633 020 kr | 119 722 kr | 513 299 kr |
| 2022 | 738 958 kr | −329 846 kr | −327 145 kr | 378 084 kr | 16 061 kr | 362 023 kr |
| 2021 | 572 535 kr | 343 210 kr | 343 205 kr | 1,06 mill kr | 343 205 kr | 714 612 kr |
| 2020 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2023Hva årsregnskapet forteller
AII 2023 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 90 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 14 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 32 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig.
API og MCPGET /company/926918699/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926918699/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926918699",
"years": [
{ "year": 2023, "revenue": 1305465, "operating_profit": 87259, "net_profit": 103661, "equity": 119722, … },
{
"year": 2022,
"revenue": 738958,
"operating_profit": -329846,
"net_profit": -327145,
"equity": 16061,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "926918699" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Vestbyen I Og II Garasjesameie utviklet seg fra 2020 til 2023?
Hva var driftsmarginen til Vestbyen I Og II Garasjesameie i 2023?
Hvor mye vokste omsetningen til Vestbyen I Og II Garasjesameie fra 2022 til 2023?
Roller og styre6
Styre
3Sist endret 18.08.2025Regnskapsfører
1Sist endret 26.04.2021Revisor
1Sist endret 26.04.2021Forretningsfører
1Sist endret 26.04.2021API og MCPGET /company/926918699/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926918699/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926918699",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "926918699" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Vestbyen I Og II Garasjesameie?
Hvem er regnskapsfører for Vestbyen I Og II Garasjesameie?
List alle roller i Vestbyen I Og II Garasjesameie: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Vestbyen I Og II Garasjesameie | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Lillestrøm | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 11.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/926918699/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926918699/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926918699",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2024-06-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2023-06-22", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "926918699" })Spør AI-assistenten
Når ble Vestbyen I Og II Garasjesameie sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Vestbyen I Og II Garasjesameie sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Vestbyen I Og II Garasjesameie i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2023 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 18,9 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,23 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 4,29 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 86,6 % | 8,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/926918699/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926918699/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926918699",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21422,
"revenue": { "value": 1305465, "percentile": 0.4954 },
"operating_margin": { "value": 0.0668, "percentile": 0.3271 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "926918699" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Vestbyen I Og II Garasjesameie blant de 21422 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Vestbyen I Og II Garasjesameie sammenlignet med andre i bransjen?
Er Vestbyen I Og II Garasjesameie blant de største selskapene innen aktiviteter i borettslag og boligsameier?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+100 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Vestbyen I Og II Garasjesameie
Hvor stor er bransjen Vestbyen I Og II Garasjesameie tilhører?
Vestbyen I Og II Garasjesameie er ett av 976 selskaper innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Lillestrøm, og ett av 47 204 på landsbasis.
Hvor lenge har Vestbyen I Og II Garasjesameie eksistert sammenlignet med bransjen?
Vestbyen I Og II Garasjesameie ble etablert i 2021 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 16 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Vestbyen I Og II Garasjesameie i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Tingsrettslig sameie. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Vestbyen I Og II Garasjesameie i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Vestbyen I Og II Garasjesameie med?
Vestbyen I Og II Garasjesameie er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier (næringskode 97.001). Registrert aktivitet: Gnr. 132, bnr. 311 i Ullensaker kommune.
Går Vestbyen I Og II Garasjesameie med overskudd?
I 2023 omsatte Vestbyen I Og II Garasjesameie for 1,31 mill kr, opp 77 % fra 2022. Årsresultatet ble et overskudd på 103 661 kr.
Hvor solid er økonomien i Vestbyen I Og II Garasjesameie?
Basert på regnskapstallene for 2023 har Vestbyen I Og II Garasjesameie økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvilket org.nr har Vestbyen I Og II Garasjesameie?
Vestbyen I Og II Garasjesameie har organisasjonsnummer 926 918 699. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Hvem er revisor og regnskapsfører for Vestbyen I Og II Garasjesameie?
I Enhetsregisteret er Vestbyen I Og II Garasjesameie registrert med regnskapsfører Boligbyggelaget Usbl og revisor Kpmg AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.