Niam Core-Plus III Nydalen AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −29,6 mill
- 5 års regnskap
Om Niam Core-Plus III Nydalen AS
Niam Core-Plus III Nydalen AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Torstein Bomann-Larsen er styrets leder. I 2025 hadde Niam Core-Plus III Nydalen AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 29,61 mill kr. Egenkapitalen var 426,21 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Niam Core-Plus III Holding AS med 99,3 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 581 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 4 157 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Eie fast eiendom, shipping-/offshore- og andre fartøy, andre realaktiva, samt å investere i andre selskap, og alt som dermed står i forbindelse.
Formål
Kjøp, forvaltning og utvikling av fast eiendom, investering i aksjer og andre eiendeler i andre selskaper og foretak, samt all annen virksomhet som hermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/926735802
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926735802" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926735802",
"name": "NIAM CORE-PLUS III NYDALEN AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "926735802" })Spør AI-assistenten
Hva driver Niam Core-Plus III Nydalen AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Niam Core-Plus III Nydalen AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Niam Core-Plus III Nydalen AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −486 296 kr | −29,61 mill kr | 1,15 mrd kr | 426,21 mill kr | 722,64 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −1,32 mill kr | −102,15 mill kr | 1,20 mrd kr | 448,02 mill kr | 748,91 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −511 662 kr | −99,95 mill kr | 692,26 mill kr | 542,80 mill kr | 149,46 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −483 574 kr | −13 095 kr | 786,56 mill kr | 555,53 mill kr | 231,03 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −1 050 kr | −1 050 kr | 23 380 kr | 23 380 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 80 mill kr (7 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 84 mill kr (7 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 1,3 mill kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 6 mill kr
API og MCPGET /company/926735802/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926735802/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926735802",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 0,
"operating_profit": -486296,
"net_profit": -29609821,
"equity": 426208498,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 0,
"operating_profit": -1324185,
"net_profit": -102152849,
"equity": 448018319,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "926735802" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Niam Core-Plus III Nydalen AS per år.
Hvordan har omsetningen til Niam Core-Plus III Nydalen AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Niam Core-Plus III Nydalen AS i 2025?
Roller og styre6
Styre
3Sist endret 27.06.2023Regnskapsfører
1Sist endret 02.12.2025Revisor
1Sist endret 10.03.2022Forretningsfører
1Sist endret 02.12.2024API og MCPGET /company/926735802/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926735802/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926735802",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "926735802" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Niam Core-Plus III Nydalen AS?
List alle roller i Niam Core-Plus III Nydalen AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Niam Core-Plus III Nydalen AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Alle under 1 % eierandel
… og 1 flere
- Alle under 1 % eierandel
… og 1 flere
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Niam Core-Plus III Holding AS | Selskap | A-aksjer | 99,3 % | 1 000 000 |
| Led Management AS | Selskap | B-aksjer | 0,7 % | 6 919 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/926735802/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926735802/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926735802",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "NIAM CORE-PLUS III HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 99.31,
"year": 2025,
…
},
{ "shareholder_name": "LED MANAGEMENT AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 0.69, "year": 2025, … }
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "926735802" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Niam Core-Plus III Nydalen AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Niam Core-Plus III Nydalen AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Niam Core-Plus III Nydalen AS eier Niam Core-Plus III Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Niam Core-Plus III Holding AS
2 selskaperDatterselskaper av Niam Core-Plus III Nydalen AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/926735802/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926735802/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926735802",
"chain": [
{ "org_no": "928066800", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "926735802", "owner_pct": 99.31, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "926735802" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Niam Core-Plus III Nydalen AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke datterselskaper har Niam Core-Plus III Nydalen AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Niam Core-Plus III Nydalen AS?
Kunngjøringer28
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 17.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.6.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 18.11.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 18.11.2024 | Foretaksnavn ↗ |
| 18.11.2024 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 11.11.2024 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 24.9.2024 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 24.9.2024 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 12.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/926735802/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926735802/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926735802",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-17", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "926735802" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Niam Core-Plus III Nydalen AS sist endret?
Har Niam Core-Plus III Nydalen AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hvilke fusjoner har Niam Core-Plus III Nydalen AS vært involvert i?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+ENORA AS(Regnskapsfører)−TOWER NEWCO AS(Regnskapsfører)
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 37,1 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 3,27 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 1,70 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -6,9 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/926735802/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926735802/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926735802",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64543,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0017 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "926735802" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Niam Core-Plus III Nydalen AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Niam Core-Plus III Nydalen AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Niam Core-Plus III Nydalen AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
NIAM CORE-PLUS III NYDALEN AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Nye Gullhaug Torg 4 Eiendom AS | Oslo | 100,0 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+52 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Niam Core-Plus III Nydalen AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Niam Core-Plus III Nydalen AS?
Det er registrert 76 536 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 581 i Oslo.
Er Niam Core-Plus III Nydalen AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 21 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 4 157 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Niam Core-Plus III Nydalen AS?
Niam Core-Plus III Nydalen AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Niam Core-Plus III Nydalen AS med?
Niam Core-Plus III Nydalen AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Eie fast eiendom, shipping-/offshore- og andre fartøy, andre realaktiva, samt å investere i andre selskap, og alt som dermed står i forbindelse.
Hvem er største aksjonær i Niam Core-Plus III Nydalen AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Niam Core-Plus III Holding AS største eier i Niam Core-Plus III Nydalen AS med 99,3 % av aksjene. Nest størst er Led Management AS med 0,7 %.
Er Niam Core-Plus III Nydalen AS en del av et konsern?
Niam Core-Plus III Nydalen AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Niam Core-Plus III Holding AS, som eier 99,3 % av selskapet.
Hvordan går det økonomisk med Niam Core-Plus III Nydalen AS?
Niam Core-Plus III Nydalen AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 29,61 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor ligger Niam Core-Plus III Nydalen AS?
Forretningsadressen til Niam Core-Plus III Nydalen AS er c/o Niam AS Fridtjof Nansens plass 5, 0160, OSLO i Oslo kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Niam Core-Plus III Nydalen AS?
Niam Core-Plus III Nydalen AS har org.nr 926 735 802 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvem er revisor for Niam Core-Plus III Nydalen AS?
Niam Core-Plus III Nydalen AS bruker Enora AS som regnskapsfører og Ernst & Young AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.