Mi Amor AS
Org.nr 925261181
Om Mi Amor AS
Mi Amor AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med bredt vareutvalg ellers. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Lene Stokke er daglig leder, og Alf Martin Johansen er styreleder. Selskapet er ett av 359 innen detaljhandel med bredt vareutvalg ellers i Oslo, og ett av 2 085 i Norge. Det ble etablert samme år som 151 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Selge varer og tjenester innen velvære og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
AI-sammendrag
Rask vekst på 41% til 4 mrd kr i omsetning kombinert med positivt resultat på 301K kr viser at velværekonseptet begynner å bære frukter, men negativ egenkapital på -687K kr og gjeld på 2M kr avslører en tynn finansiell buffer. Som heleid datterselskap av Warm Systems AS er selskapet trolig del av en større konsernstrategi, noe som kan forklare den aggressive kapitalstrukturen til tross for kun 7 ansatte.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,21 mill kr | 225 994 kr | 300 708 kr | 1,17 mill kr | −687 220 kr | 1,86 mill kr |
| 2024 | 2,98 mill kr | −787 941 kr | −893 339 kr | 650 611 kr | −1,00 mill kr | 1,65 mill kr |
| 2023 | 3,63 mill kr | −1,35 mill kr | −1,41 mill kr | 778 308 kr | −109 590 kr | 887 898 kr |
| 2022 | 6,28 mill kr | −38 866 kr | −79 692 kr | 1,02 mill kr | 299 120 kr | 724 134 kr |
| 2021 | 5,79 mill kr | 290 366 kr | 156 866 kr | 998 054 kr | −56 189 kr | 1,05 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var varekostnader den største kostnadsposten, med om lag 53 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 12 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 10 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 14.02.2025Styre
2Sist endret 14.02.2025Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 1 endret eierandel
- Prosjektkonsult AShadde 8,3 %
- Warm Systems AS91,7 % → 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Warm Systems AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 32 729 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Mi Amor AS | BEDR | Detaljhandel med bredt vareutvalg ellers | Oslo | 8 |
Kunngjøringer15
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 23.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.2.2025 | Styre ↗ |
| 14.2.2025 | Daglig leder ↗ |
| 30.12.2024 | Styre ↗ |
| 31.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.4.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 24.3.2023 | Kapital ↗ |
| 24.3.2023 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−ECIT ELVERUM AS(Regnskapsfører)
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:6→7
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 29,5 % av driftsinntektene — 9,3 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 5,4 % | 1,6 % |
| Resultatmargin | 7,1 % | 0,9 % |
| Egenkapitalandel | -58,5 % | 31,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,54 | 1,39 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +41,3 % | +4,5 % |
| Omsetning per ansatt | 601 837,286 kr | 1,17 mill kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 52,8 % | 55,8 % |
| Lønnskostnad | 12,3 % | 18,3 % |
| Annen driftskostnad | 29,5 % | 20,2 % |
| Avskrivninger | 0,0 % | 0,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Immaterielle rettigheter
Mi Amor AS har 1 varemerke registrert eller søkt hos Patentstyret.
| Tittel | Søknadsnr. | Reg.nr. | Status | Utløp |
|---|---|---|---|---|
| Amor ↗ | 202208367 | 324639 | Registrert | 20.6.2032 |
Kilde: Patentstyret
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Mi Amor AS
Hvor stor er bransjen Mi Amor AS tilhører?
Mi Amor AS er ett av 359 selskaper innen detaljhandel med bredt vareutvalg ellers i Oslo, og ett av 2 085 på landsbasis.
Hvor lenge har Mi Amor AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Mi Amor AS ble etablert i 2020 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 49 % av selskapene i bransjen.
Er Mi Amor AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Mi Amor AS i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Mi Amor AS?
Organisasjonsformen til Mi Amor AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Mi Amor AS?
Lene Stokke er registrert som daglig leder i Mi Amor AS.
Hvem er styreleder i Mi Amor AS?
Styrets leder i Mi Amor AS er Alf Martin Johansen. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvilke eiere står bak Mi Amor AS?
Største aksjonær i Mi Amor AS er Warm Systems AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Mi Amor AS for i 2025?
I 2025 omsatte Mi Amor AS for 4,21 mill kr, opp 41 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 300 708 kr.
Hvor holder Mi Amor AS til?
Mi Amor AS holder til i Sannergata 38A, 0557, OSLO, i Oslo kommune.
Er Mi Amor AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2020. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.