Fjellregionen Renhold AS
- Omsetning
- 6,4 mill
- −2,7 %
- Resultat
- 600 097
- +81,9 %
- Ansatte
- 27
- +3 siden mars
Om Fjellregionen Renhold AS
Fjellregionen Renhold AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tynset, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Rengjøring av bygninger. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Kushtrim Krasniqi er daglig leder, og Leotrim Krasniqi er styreleder. Selskapet er ett av 4 innen rengjøring av bygninger i Tynset, og ett av 6 481 i Norge. Det er eldre enn 58 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Renhold for private, bedrifter og offentlige sektorer. Bilvask og bilpleie.
Formål
Renhold av private boliger og bedrifter, bilvask og bilpleie, samt det som naturlig faller inn under dette.
AI-sammendrag
Konsentrert eierskap med daglig leder som største aksjonær (50%) gir tett kobling mellom drift og eierstyring, mens plasseringen blant topp 25% på både omsetning, ansatte og driftsmargin i bransjen viser solid lønnsomhet for et selskap stiftet så sent som 2020. Et omsetningsfall på 3% i 2025 er marginalt og oppveies av et resultat på 600K kr, som gir en driftsmargin godt over gjennomsnittet for de 1488 sammenlignede selskapene. Egenkapitalandelen på rundt 33% ligger over bransjesnittet og gir et visst økonomisk handlingsrom, selv om gjelden fortsatt utgjør to tredjedeler av eiendelene.
API og MCPGET /company/924513764
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924513764" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924513764",
"name": "FJELLREGIONEN RENHOLD AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "81.210",
"nace_desc": "Rengjøring av bygninger",
"employees": 27,
"address": { "municipality": "TYNSET", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "924513764" })Spør AI-assistenten
Er Fjellregionen Renhold AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Fjellregionen Renhold AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Fjellregionen Renhold AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −2,7 % fra 2024 · +233,2 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,38 mill kr | 823 086 kr | 600 097 kr | 3,14 mill kr | 1,48 mill kr | 1,66 mill kr |
| 2024 | 6,55 mill kr | 499 785 kr | 329 914 kr | 2,74 mill kr | 1,03 mill kr | 1,71 mill kr |
| 2023 | 4,46 mill kr | 642 537 kr | 450 868 kr | 2,28 mill kr | 702 902 kr | 1,58 mill kr |
| 2022 | 3,21 mill kr | −64 321 kr | −89 326 kr | 1,49 mill kr | 252 034 kr | 1,24 mill kr |
| 2021 | 1,91 mill kr | 94 692 kr | 60 226 kr | 1,33 mill kr | 341 360 kr | 984 921 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 67 prosent av driftsinntektene. Det ble avsatt utbytte tilsvarende en mindre del av årsresultatet.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 25 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/924513764/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924513764/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924513764",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 6380188,
"operating_profit": 823086,
"net_profit": 600097,
"equity": 1482914,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 6554248,
"operating_profit": 499785,
"net_profit": 329914,
"equity": 1032817,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "924513764" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Fjellregionen Renhold AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Fjellregionen Renhold AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Fjellregionen Renhold AS per år.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 08.02.2022Styre
2Sist endret 08.02.2022Regnskapsfører
1Sist endret 18.02.2020API og MCPGET /company/924513764/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924513764/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924513764",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "924513764" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Fjellregionen Renhold AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Fjellregionen Renhold AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Fjellregionen Renhold AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Kushtrim Krasniqi | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 |
| Leotrim Krasniqi | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/924513764/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924513764/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924513764",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "924513764" })Spør AI-assistenten
Er Fjellregionen Renhold AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Fjellregionen Renhold AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Fjellregionen Renhold AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Fjellregionen Renhold AS | BEDR | Rengjøring av bygninger | Tynset | 27 |
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.8.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 5.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.2.2022 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 8.2.2022 | Vedtektsdato ↗ |
| 8.2.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 8.2.2022 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/924513764/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924513764/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924513764",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-09", "type": "Forretningsadresse", … },
{ "dato": "2026-05-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "924513764" })Spør AI-assistenten
Når leverte Fjellregionen Renhold AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Fjellregionen Renhold AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Fjellregionen Renhold AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+ØKORÅD OS REGNSKAP AS(Regnskapsfører)−VEKSTRA OS REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Johan Falkbergets vei 108→Kongsveien 34Postnummer:7374→2500Poststed:RØROS→TYNSETKommune:RØROS→TYNSET
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:25→27
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:24→25
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 66,9 % av driftsinntektene — 4,8 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 12,9 % | 3,5 % |
| Resultatmargin | 9,4 % | 2,6 % |
| Egenkapitalandel | 47,3 % | 24,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,18 | 1,16 |
| Gjeldsgrad | 1,12 | 1,62 |
| Egenkapitalrentabilitet | 40,5 % | 24,1 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -2,7 % | +4,6 % |
| Omsetning per ansatt | 236 303,259 kr | 393 922,659 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 1,0 % | 5,0 % |
| Lønnskostnad | 66,9 % | 71,7 % |
| Annen driftskostnad | 14,2 % | 14,4 % |
| Avskrivninger | 4,9 % | 1,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/924513764/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924513764/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924513764",
"nace_code": "81.210",
"industry_count": 1481,
"revenue": { "value": 6380188, "percentile": 0.8182 },
"operating_margin": { "value": 0.129, "percentile": 0.7782 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "924513764" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Fjellregionen Renhold AS på i bransjen?
Hvor ligger Fjellregionen Renhold AS blant de 1481 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Fjellregionen Renhold AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Fjellregionen Renhold AS
Hvor stor er bransjen Fjellregionen Renhold AS tilhører?
Fjellregionen Renhold AS er ett av 4 selskaper innen rengjøring av bygninger i Tynset, og ett av 6 481 på landsbasis.
Hvor lenge har Fjellregionen Renhold AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Fjellregionen Renhold AS ble etablert i 2020 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 58 % av selskapene i bransjen.
Hvordan er lønnsomheten til Fjellregionen Renhold AS sammenlignet med bransjen?
Medianen for rengjøring av bygninger er en driftsmargin på 3,5 %. Fjellregionen Renhold AS lå på 12,9 % i siste tilgjengelige regnskap.
Er Fjellregionen Renhold AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Fjellregionen Renhold AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Fjellregionen Renhold AS?
Kushtrim Krasniqi er registrert som daglig leder i Fjellregionen Renhold AS.
Hvem er styreleder i Fjellregionen Renhold AS?
Styrets leder i Fjellregionen Renhold AS er Leotrim Krasniqi. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvem er største aksjonær i Fjellregionen Renhold AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Kushtrim Krasniqi største eier i Fjellregionen Renhold AS med 50 % av aksjene. Nest størst er Leotrim Krasniqi med 50 %.
Hva omsatte Fjellregionen Renhold AS for i 2025?
I 2025 omsatte Fjellregionen Renhold AS for 6,38 mill kr, ned 3 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 600 097 kr.
Hvilket org.nr har Fjellregionen Renhold AS?
Fjellregionen Renhold AS har org.nr 924 513 764 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvilken regnskapsfører bruker Fjellregionen Renhold AS?
I Enhetsregisteret er Fjellregionen Renhold AS registrert med regnskapsfører Økoråd Os Regnskap AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.