Kalbakken Blikkenslagerverksted AS
Org.nr 924427485
Om Kalbakken Blikkenslagerverksted AS
Kalbakken Blikkenslagerverksted AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Takarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Kenneth Torp er daglig leder, og Kenneth Torp er styreleder. I 2025 hadde Kalbakken Blikkenslagerverksted AS en omsetning på 2,09 mill kr, en nedgang på 34 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 65 040 kr. Egenkapitalen var 1,55 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Kenneth Torp med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 103 innen takarbeid i Oslo, og ett av 1 589 i Norge. Det ble etablert samme år som 70 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (61 %).
Aktivitet
Blikkenslagertjenester: Legge beslag, takrenne og nedløpsrør, taklegging, beslag rundt piper, luftehatter og fasade.
Formål
Blikkenslagerarbeid og salg av varer og tjenester.
API og MCPGET /company/924427485
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924427485" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924427485",
"name": "KALBAKKEN BLIKKENSLAGERVERKSTED AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.410",
"nace_desc": "Takarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "924427485" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Kalbakken Blikkenslagerverksted AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Kalbakken Blikkenslagerverksted AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Kalbakken Blikkenslagerverksted AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,09 mill kr | 77 718 kr | 65 040 kr | 2,44 mill kr | 1,55 mill kr | 883 655 kr |
| 2024 | 3,17 mill kr | 112 930 kr | −92 163 kr | 2,39 mill kr | 1,49 mill kr | 903 763 kr |
| 2023 | 2,68 mill kr | 781 135 kr | 563 444 kr | 2,14 mill kr | 1,58 mill kr | 559 225 kr |
| 2022 | 2,87 mill kr | 439 764 kr | 439 764 kr | 1,39 mill kr | 1,17 mill kr | 219 009 kr |
| 2021 | 2,82 mill kr | 322 706 kr | 331 453 kr | 1,11 mill kr | 732 374 kr | 389 802 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 47 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 84 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/924427485/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924427485/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924427485",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 2088069, "operating_profit": 77718, "net_profit": 65040, "equity": 1552628, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 3173714,
"operating_profit": 112930,
"net_profit": -92163,
"equity": 1487587,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "924427485" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Kalbakken Blikkenslagerverksted AS per år.
Hvordan har omsetningen til Kalbakken Blikkenslagerverksted AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Kalbakken Blikkenslagerverksted AS i 2025?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 16.01.2020Styre
1Sist endret 16.01.2020API og MCPGET /company/924427485/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924427485/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924427485",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "924427485" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Kalbakken Blikkenslagerverksted AS?
List alle roller i Kalbakken Blikkenslagerverksted AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Kalbakken Blikkenslagerverksted AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Kenneth Torp | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/924427485/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924427485/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924427485",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "924427485" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Kalbakken Blikkenslagerverksted AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Kalbakken Blikkenslagerverksted AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Kalbakken Blikkenslagerverksted AS | BEDR | Takarbeid | Oslo | − |
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.9.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.9.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.1.2020 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/924427485/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924427485/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924427485",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-09-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "924427485" })Spør AI-assistenten
Når ble Kalbakken Blikkenslagerverksted AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Kalbakken Blikkenslagerverksted AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Kalbakken Blikkenslagerverksted AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 21,7 % av driftsinntektene — 12,7 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 3,7 % | 4,9 % |
| Resultatmargin | 3,1 % | 3,7 % |
| Egenkapitalandel | 63,7 % | 38,1 % |
| Likviditetsgrad | 2,48 | 1,58 |
| Gjeldsgrad | 0,57 | 1,14 |
| Egenkapitalrentabilitet | 4,2 % | 16,4 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -34,2 % | +0,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 21,7 % | 34,4 % |
| Lønnskostnad | 46,8 % | 39,4 % |
| Annen driftskostnad | 25,2 % | 16,9 % |
| Avskrivninger | 2,6 % | 1,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/924427485/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924427485/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924427485",
"nace_code": "43.410",
"industry_count": 930,
"revenue": { "value": 2088069, "percentile": 0.4175 },
"operating_margin": { "value": 0.0372, "percentile": 0.4579 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "924427485" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Kalbakken Blikkenslagerverksted AS på i bransjen?
Hvor ligger Kalbakken Blikkenslagerverksted AS blant de 930 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Kalbakken Blikkenslagerverksted AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Oslo
1 000+ til i Oslo →Godt å vite om Kalbakken Blikkenslagerverksted AS
Hvor stor er bransjen Kalbakken Blikkenslagerverksted AS tilhører?
Kalbakken Blikkenslagerverksted AS er ett av 103 selskaper innen takarbeid i Oslo, og ett av 1 589 på landsbasis.
Hvor lenge har Kalbakken Blikkenslagerverksted AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Kalbakken Blikkenslagerverksted AS ble etablert i 2020 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 43 % av selskapene i bransjen.
Hvordan er lønnsomheten til Kalbakken Blikkenslagerverksted AS sammenlignet med bransjen?
Medianen for takarbeid er en driftsmargin på 4,9 %. Kalbakken Blikkenslagerverksted AS lå på 3,7 % i siste tilgjengelige regnskap.
Hvilken status har Kalbakken Blikkenslagerverksted AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Kalbakken Blikkenslagerverksted AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Kalbakken Blikkenslagerverksted AS?
Kenneth Torp er registrert som daglig leder i Kalbakken Blikkenslagerverksted AS.
Hvem eier Kalbakken Blikkenslagerverksted AS?
Kalbakken Blikkenslagerverksted AS eies i hovedsak av Kenneth Torp (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Kalbakken Blikkenslagerverksted AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,09 mill kr, ned 34 % fra 2024. Egenkapitalen var 1,55 mill kr ved årsslutt.
Er Kalbakken Blikkenslagerverksted AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2020. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.