Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Nittedal Tak & Blikk AS

Org.nr 929612787
Omsetning
2,4 mill
+35,4 %
Resultat
63 143
5 års regnskap
Mer

Om Nittedal Tak & Blikk AS

Nittedal Tak & Blikk AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nittedal, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Takarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Rolf Eivind Syversen er styrets leder. I 2025 hadde Nittedal Tak & Blikk AS en omsetning på 2,41 mill kr, en økning på 35 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 63 143 kr. Egenkapitalen var −64 558 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Rolf Eivind Syversen med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 innen takarbeid i Nittedal, og ett av 1 592 i Norge. Det ble etablert samme år som 82 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (61 %).

Aktivitet

Blikkenslagerarbeid, tjenester og service i forbindelse med tak. Samt annet relevant arbeid som kan være taktekking, diverse snekker arbeid og produksjon av beslag og materiale på verksted.

Formål

Blikkenslagerarbeid og salg av varer og tjenester.

API og MCPGET /company/929612787

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/929612787" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "929612787",
  "name": "NITTEDAL TAK & BLIKK AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "43.410",
  "nace_desc": "Takarbeid",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "NITTEDAL", "county": "AKERSHUS", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "929612787" })

Spør AI-assistenten

  • Er Nittedal Tak & Blikk AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
  • Hva driver Nittedal Tak & Blikk AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
  • Gi meg en kort oversikt over Nittedal Tak & Blikk AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025 · +35,4 % fra 2024

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20252,41 mill kr84 827 kr63 143 kr336 041 kr−64 558 kr400 599 kr
20241,78 mill kr−196 952 kr−172 997 kr186 465 kr−127 701 kr314 166 kr
20231,03 mill kr158 551 kr119 996 kr391 999 kr45 296 kr346 704 kr
2022634 578 kr−70 623 kr−104 701 kr223 615 kr−74 701 kr298 317 kr
20210 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr

Balanse

2025
Eiendeler336 041 kr
Anleggsmidler0 %0 krOmløpsmidler100 %336 041 kr
Egenkapital og gjeld336 041 kr
Innskutt egenkapital9 %30 000 krOpptjent egenkapital-28 %−94 558 krLangsiktig gjeld7 %25 000 krKortsiktig gjeld112 %375 599 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader2,33 mill kr
Finansinntekter52 kr
Finanskostnader22 025 kr
Netto finans−21 973 kr
Ordinært resultat før skatt62 854 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Den største kostnadsposten i 2025-regnskapet er varekostnader, som utgjør om lag 46 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 31 prosent av driftsinntektene.

Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 39 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 61 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

API og MCPGET /company/929612787/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/929612787/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "929612787",
  "years": [
    { "year": 2025, "revenue": 2412453, "operating_profit": 84827, "net_profit": 63143, "equity": -64558, … },
    {
      "year": 2024,
      "revenue": 1781625,
      "operating_profit": -196952,
      "net_profit": -172997,
      "equity": -127701,
      …
    },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "929612787" })

Spør AI-assistenten

  • Hva var driftsmarginen til Nittedal Tak & Blikk AS i 2025?
  • Hvor mye vokste omsetningen til Nittedal Tak & Blikk AS fra 2024 til 2025?
  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Nittedal Tak & Blikk AS de siste årene.

Roller og styre1

Styre

1Sist endret 08.08.2022
Rolf Eivind Syversen(f. 1984)
Styrets lederSignatur
API og MCPGET /company/929612787/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/929612787/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "929612787",
  "roles": [
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "929612787" })

Spør AI-assistenten

  • List alle roller i Nittedal Tak & Blikk AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
  • Hvem sitter i styret i Nittedal Tak & Blikk AS?

Aksjonærer

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Rolf Eivind SyversenPersonOrdinære aksjer100,0 %100

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/929612787/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/929612787/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "929612787",
  "shareholders": [
    …
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "929612787" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem eier Nittedal Tak & Blikk AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor mange aksjonærer har Nittedal Tak & Blikk AS, og hvor mange aksjer er utstedt?

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Nittedal Tak & Blikk ASBEDRTakarbeidNittedal−

Kunngjøringer7

API og MCPGET /company/929612787/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/929612787/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "929612787",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-08-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2025-06-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929612787" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble Nittedal Tak & Blikk AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
  • Når leverte Nittedal Tak & Blikk AS sist godkjent årsregnskap?
  • Hva er de siste kunngjøringene for Nittedal Tak & Blikk AS i Brønnøysundregistrene?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Varekostnad utgjør 45,6 % av driftsinntektene — 11,2 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Driftsmargin3,5 %4,9 %
Resultatmargin2,6 %3,7 %
Egenkapitalandel-19,2 %38,1 %
Likviditetsgrad0,891,58
Andel av driftsinntekter2025Bransjemedian
Varekostnad45,6 %34,4 %
Lønnskostnad30,8 %39,4 %
Annen driftskostnad20,0 %16,9 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/929612787/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/929612787/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "929612787",
  "nace_code": "43.410",
  "industry_count": 930,
  "revenue": { "value": 2412453, "percentile": 0.452 },
  "operating_margin": { "value": 0.0352, "percentile": 0.4484 },
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "929612787" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor solid er Nittedal Tak & Blikk AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
  • Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Nittedal Tak & Blikk AS på i bransjen?
  • Hvor ligger Nittedal Tak & Blikk AS blant de 930 selskapene i bransjen på omsetning og margin?

Spørsmål og svar om Nittedal Tak & Blikk AS

Hvor stor er bransjen Nittedal Tak & Blikk AS tilhører?

Nittedal Tak & Blikk AS er ett av 12 selskaper innen takarbeid i Nittedal, og ett av 1 592 på landsbasis.

Hvor lenge har Nittedal Tak & Blikk AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Nittedal Tak & Blikk AS ble etablert i 2022 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 30 % av selskapene i bransjen.

Hvordan er lønnsomheten til Nittedal Tak & Blikk AS sammenlignet med bransjen?

Medianen for takarbeid er en driftsmargin på 4,9 %. Nittedal Tak & Blikk AS lå på 3,5 % i siste tilgjengelige regnskap.

Er Nittedal Tak & Blikk AS et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Nittedal Tak & Blikk AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem er største aksjonær i Nittedal Tak & Blikk AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Rolf Eivind Syversen største eier i Nittedal Tak & Blikk AS med 100 % av aksjene.

Går Nittedal Tak & Blikk AS med overskudd?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,41 mill kr, opp 35 % fra 2024. Egenkapitalen var −64 558 kr ved årsslutt.

Hvor lønnsom er driften i Nittedal Tak & Blikk AS?

Driftsresultatet for 2025 var 84 827 kr (driftsmargin 3,5 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.

Hvor holder Nittedal Tak & Blikk AS til?

Nittedal Tak & Blikk AS holder til i Nygårdsbakken 4H, 1482, NITTEDAL, i Nittedal kommune i Akershus.

Er Nittedal Tak & Blikk AS MVA-registrert?

Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2022. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Akershus