Tråkk 'n' Roll SA
- Omsetning
- 597 616
- −0,7 %
- Resultat
- 471
- −99,5 %
Om Tråkk 'n' Roll SA
Tråkk 'n' Roll SA er registrert som samvirkeforetak med forretningsadresse i Hemsedal, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Lars Wraae Jensen er daglig leder, og Elisabeth Forland er styreleder. I 2025 hadde Tråkk 'n' Roll SA en omsetning på 597 616 kr, en nedgang på 1 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 471 kr. Egenkapitalen var 449 707 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 6 innen sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted i Hemsedal, og ett av 2 792 i Norge. Det ble etablert samme år som 146 andre selskaper i bransjen. Bare 2 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet
a) Kvalitetssikre stiutvikling. b) Jobbe for kompetanseheving i stibygger- og reiselivsnæringen. c) Stimulere til syklistvennlige servicetilbud og økt verdiskapning fra terrengsykkelsatsingen. d) Synliggjøre og markedsføre det regionale terrengsykkelproduktet. e) Koordinere sikkerhetsarbeid på tvers av alle destinasjoner. f) Initiere og styre nye, felles prosjekt. e) Bygge terrengsykkelkultur i Hallingdal.
Formål
Arbeide for å gjøre Hallingdal til Skandinavias ledende terrengsykkelregion. Dette innebærer at medlemmene bruker selskapet i arbeidet med å utvikle sine reisemål, og samarbeider med de andre medlemmene så Hallingdal blir én terrengsykkeldestinasjon.
API og MCPGET /company/923769307
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923769307" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923769307",
"name": "TRÅKK 'N' ROLL SA",
"org_form": "SA",
"nace_code": "93.190",
"nace_desc": "Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted",
"employees": null,
"address": { "municipality": "HEMSEDAL", "county": "BUSKERUD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "923769307" })Spør AI-assistenten
Hva driver Tråkk 'n' Roll SA med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Tråkk 'n' Roll SA: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Tråkk 'n' Roll SA registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · −0,7 % fra 2024 · −4,3 % over 2 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 597 616 kr | −343 kr | 471 kr | 1,07 mill kr | 449 707 kr | 619 052 kr |
| 2024 | 601 875 kr | 95 535 kr | 96 184 kr | 573 255 kr | 449 236 kr | 124 019 kr |
| 2023 | 624 276 kr | −89 986 kr | −89 441 kr | 618 927 kr | 353 052 kr | 265 875 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 100 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 98 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/923769307/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923769307/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923769307",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 597616, "operating_profit": -343, "net_profit": 471, "equity": 449707, … },
{ "year": 2024, "revenue": 601875, "operating_profit": 95535, "net_profit": 96184, "equity": 449236, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "923769307" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Tråkk 'n' Roll SA i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Tråkk 'n' Roll SA fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tråkk 'n' Roll SA de siste årene.
Roller og styre14
Daglig leder
1Sist endret 10.12.2019Styre
12Sist endret 01.07.2026Regnskapsfører
1Sist endret 04.05.2020API og MCPGET /company/923769307/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923769307/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923769307",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "923769307" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Tråkk 'n' Roll SA?
List alle roller i Tråkk 'n' Roll SA: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Tråkk 'n' Roll SA?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tråkk 'n' Roll SA | BEDR | Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted | Hemsedal | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 14.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2026 | Styre ↗ |
| 14.8.2025 | Styre ↗ |
| 26.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.1.2025 | Styre ↗ |
| 27.6.2024 | Styre ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.7.2023 | Styre ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 10.12.2019 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/923769307/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923769307/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923769307",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-07-01", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "923769307" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Tråkk 'n' Roll SA sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Tråkk 'n' Roll SA i Brønnøysundregistrene?
Når ble Tråkk 'n' Roll SA sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Anneli Birgitta Rosberg Vøllo(Styremedlem)+Elisabeth Forland(Styrets leder)+Karen Johanne Storm Gulsvik(Varamedlem)−Anneli Birgitta Rosberg Vøllo(Varamedlem)−Christoffer Johannes Wefring Holthe(Styremedlem)−Elisabeth Forland(Styremedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 42,1 % | 40,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,73 | 1,58 |
| Gjeldsgrad | 1,38 | 0,56 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,1 % | 3,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/923769307/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923769307/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923769307",
"nace_code": "93.190",
"industry_count": 573,
"revenue": { "value": 597616, "percentile": 0.5088 },
"operating_margin": { "value": -0.0006, "percentile": 0.4503 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "923769307" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Tråkk 'n' Roll SA sammenlignet med andre i bransjen?
Er Tråkk 'n' Roll SA blant de største selskapene innen sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted?
Hvor solid er Tråkk 'n' Roll SA sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Tråkk 'n' Roll SA
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tråkk 'n' Roll SA?
Det er registrert 2 792 selskaper i Norge innen sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted, hvorav 6 i Hemsedal.
Er Tråkk 'n' Roll SA et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 47 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 146 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Tråkk 'n' Roll SA?
Tråkk 'n' Roll SA er et aktivt selskap registrert som Samvirkeforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Tråkk 'n' Roll SA?
Daglig leder i Tråkk 'n' Roll SA er Lars Wraae Jensen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Tråkk 'n' Roll SA?
Elisabeth Forland er registrert som styreleder i Tråkk 'n' Roll SA, i et styre med 6 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hva er omsetningen til Tråkk 'n' Roll SA?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 597 616 kr, ned 1 % fra 2024. Egenkapitalen var 449 707 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Tråkk 'n' Roll SA?
I 2025 hadde Tråkk 'n' Roll SA et driftsresultat på −343 kr.
Hvor solid er balansen til Tråkk 'n' Roll SA?
Egenkapitalen i Tråkk 'n' Roll SA var 449 707 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 42,1 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Tråkk 'n' Roll SA?
Tråkk 'n' Roll SA er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Tråkk 'n' Roll SA?
Forretningsadressen til Tråkk 'n' Roll SA er Hemsedal Veksthus Høvlerivegen 6, 3560, HEMSEDAL i Hemsedal kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Buskerud
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.