- Omsetning
- 16,5 mill
- +41,8 %
- Resultat
- 721 262
- −19,1 %
Om Tunkvartalet 4 Borettslag
Tunkvartalet 4 Borettslag er registrert som borettslag med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Fatima Yusuf er styrets leder. I 2025 hadde Tunkvartalet 4 Borettslag en omsetning på 16,51 mill kr, en økning på 42 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 721 262 kr. Egenkapitalen var 2,40 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 9 291 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Oslo, og ett av 47 214 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 386 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Borettslag
API og MCPGET /company/923657509
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923657509" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923657509",
"name": "TUNKVARTALET 4 BORETTSLAG",
"org_form": "BRL",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "923657509" })Spør AI-assistenten
Hva driver Tunkvartalet 4 Borettslag med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Tunkvartalet 4 Borettslag: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Tunkvartalet 4 Borettslag registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +41,8 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16,51 mill kr | 12,52 mill kr | 721 262 kr | 548,31 mill kr | 2,40 mill kr | 545,91 mill kr |
| 2024 | 11,64 mill kr | 9,44 mill kr | 891 891 kr | 547,48 mill kr | 1,68 mill kr | 545,81 mill kr |
| 2023 | 859 118 kr | 772 663 kr | 173 398 kr | 66,70 mill kr | 688 399 kr | 66,01 mill kr |
| 2022 | 17 015 kr | −5 287 kr | −2 465 kr | 65,62 mill kr | 515 000 kr | 65,11 mill kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 65,62 mill kr | 517 465 kr | 65,10 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 22 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater. Årsregnskapet oppgir pantstillelser.
API og MCPGET /company/923657509/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923657509/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923657509",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 16513549,
"operating_profit": 12523386,
"net_profit": 721262,
"equity": 2396551,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 11642620,
"operating_profit": 9438196,
"net_profit": 891891,
"equity": 1675288,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "923657509" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tunkvartalet 4 Borettslag de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Tunkvartalet 4 Borettslag per år.
Hvordan har omsetningen til Tunkvartalet 4 Borettslag utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre10
Styre
7Sist endret 05.11.2026Regnskapsfører
1Sist endret 25.10.2019Revisor
1Sist endret 22.05.2025Forretningsfører
1Sist endret 25.10.2019API og MCPGET /company/923657509/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923657509/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923657509",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "923657509" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Tunkvartalet 4 Borettslag?
List alle roller i Tunkvartalet 4 Borettslag: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Tunkvartalet 4 Borettslag?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tunkvartalet Tomt 4 Borettslag | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Oslo | − |
Kunngjøringer15
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 5.11.2026 | Styre ↗ |
| 9.7.2026 | Styre ↗ |
| 22.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.8.2025 | Styre ↗ |
| 3.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.5.2025 | Revisor ↗ |
| 25.3.2025 | Styre ↗ |
| 31.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.1.2024 | Styre ↗ |
| 24.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/923657509/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923657509/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923657509",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-11-05", "type": "Styre", … },
{ "dato": "2026-07-09", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "923657509" })Spør AI-assistenten
Når ble Tunkvartalet 4 Borettslag sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Tunkvartalet 4 Borettslag sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Tunkvartalet 4 Borettslag sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Christoffer Ryg Haavi(Styremedlem)+Fatima Yusuf(Styrets leder)+Pål Arne Risstubben(Styremedlem)−Fatima Yusuf(Styremedlem)−Kent Rune Lillevik(Styrets leder)
- Endring i roller og styre+Abib Isaak Moa(Styremedlem)+Jørn Einard Skjærlund(Varamedlem)+Sandra Da Silva Merindo Hammerstad(Varamedlem)−Jane-Mari Kiær(Styremedlem)−Petter Austad Smulan(Styremedlem)−Sune Lauritsen(Varamedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 22,3 % av driftsinntektene — 45,9 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 75,8 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | 4,4 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | 0,4 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 2,15 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 227,79 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 30,1 % | 8,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +41,8 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 1,7 % | 3,7 % |
| Annen driftskostnad | 22,3 % | 68,2 % |
| Avskrivninger | 0,1 % | 0,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/923657509/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923657509/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923657509",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21423,
"revenue": { "value": 16513549, "percentile": 0.9814 },
"operating_margin": { "value": 0.7584, "percentile": 0.9741 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "923657509" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Tunkvartalet 4 Borettslag sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Tunkvartalet 4 Borettslag på i bransjen?
Hvor ligger Tunkvartalet 4 Borettslag blant de 21423 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+509 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Tunkvartalet 4 Borettslag
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tunkvartalet 4 Borettslag?
Det er registrert 47 214 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 9 291 i Oslo.
Er Tunkvartalet 4 Borettslag et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 20 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 386 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Tunkvartalet 4 Borettslag bedre enn andre i bransjen?
Tunkvartalet 4 Borettslag hadde en driftsmargin på 75,8 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 18,4 % for aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Hvilken status har Tunkvartalet 4 Borettslag i Enhetsregisteret?
Tunkvartalet 4 Borettslag er et aktivt selskap registrert som Borettslag i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Tunkvartalet 4 Borettslag?
Tunkvartalet 4 Borettslag driver innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, med NACE-kode 97.001 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Borettslag.
Hva betyr organisasjonsformen BRL?
Tunkvartalet 4 Borettslag er registrert som Borettslag (BRL). Et borettslag eies av andelseierne, som har borett i lagets boliger.
Hvem sitter i styret i Tunkvartalet 4 Borettslag?
Fatima Yusuf er registrert som styreleder i Tunkvartalet 4 Borettslag, i et styre med 5 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvordan går det økonomisk med Tunkvartalet 4 Borettslag?
I 2025 omsatte Tunkvartalet 4 Borettslag for 16,51 mill kr, opp 42 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 721 262 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Tunkvartalet 4 Borettslag?
Tunkvartalet 4 Borettslag er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvem er revisor for Tunkvartalet 4 Borettslag?
Tunkvartalet 4 Borettslag bruker Boligbyggelaget Usbl som regnskapsfører og Kpmg AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.