- Omsetning
- 11,3 mill
- −3,9 %
- Resultat
- 716 894
- 7 års regnskap
Om Tunkvartalet 2 Borettslag
Tunkvartalet 2 Borettslag er registrert som borettslag med forretningsadresse i Lillestrøm, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Stine Thorstad er styrets leder. I 2025 hadde Tunkvartalet 2 Borettslag en omsetning på 11,31 mill kr, en nedgang på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 716 894 kr. Egenkapitalen var 799 363 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 976 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Lillestrøm, og ett av 47 218 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 386 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Borettslag
API og MCPGET /company/923636692
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923636692" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923636692",
"name": "TUNKVARTALET 2 BORETTSLAG",
"org_form": "BRL",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLESTRØM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "923636692" })Spør AI-assistenten
Hvor i Lillestrøm holder Tunkvartalet 2 Borettslag til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Tunkvartalet 2 Borettslag registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Tunkvartalet 2 Borettslag med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −3,9 % fra 2024 · +110 976,6 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,31 mill kr | 8,36 mill kr | 716 894 kr | 350,91 mill kr | 799 363 kr | 350,11 mill kr |
| 2024 | 11,77 mill kr | 7,29 mill kr | −755 649 kr | 351,01 mill kr | 72 469 kr | 350,94 mill kr |
| 2023 | 10,64 mill kr | 7,17 mill kr | −29 318 kr | 352,05 mill kr | 828 117 kr | 351,22 mill kr |
| 2022 | 6,93 mill kr | 4,35 mill kr | 447 435 kr | 350,85 mill kr | 857 434 kr | 349,99 mill kr |
| 2021 | 10 183 kr | −1 255 kr | −1 kr | 47,72 mill kr | 410 000 kr | 47,31 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 24 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Årsregnskapet oppgir pantstillelser.
API og MCPGET /company/923636692/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923636692/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923636692",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 11310927,
"operating_profit": 8355822,
"net_profit": 716894,
"equity": 799363,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 11766886,
"operating_profit": 7290059,
"net_profit": -755649,
"equity": 72469,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "923636692" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tunkvartalet 2 Borettslag de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Tunkvartalet 2 Borettslag per år.
Hvordan har omsetningen til Tunkvartalet 2 Borettslag utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre8
Styre
5Sist endret 11.06.2026Regnskapsfører
1Sist endret 21.10.2019Revisor
1Sist endret 11.01.2022Forretningsfører
1Sist endret 21.10.2019API og MCPGET /company/923636692/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923636692/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923636692",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "923636692" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Tunkvartalet 2 Borettslag: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Tunkvartalet 2 Borettslag?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Tunkvartalet 2 Borettslag?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tunkvartalet 2 Borettslag | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Lillestrøm | − |
Kunngjøringer20
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.6.2026 | Styre ↗ |
| 19.6.2025 | Styre ↗ |
| 19.6.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 3.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.6.2024 | Styre ↗ |
| 10.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 15.8.2023 | Styre ↗ |
| 15.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/923636692/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923636692/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923636692",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-11", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "923636692" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Tunkvartalet 2 Borettslag sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Tunkvartalet 2 Borettslag i Brønnøysundregistrene?
Når ble Tunkvartalet 2 Borettslag sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Robert André Butteberg(Styremedlem)+Svein Halgrim Dalen(Varamedlem)−Rolf Gunnar Reisænen(Varamedlem)−Svein Halgrim Dalen(Styremedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 23,6 % av driftsinntektene — 44,6 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 73,9 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | 6,3 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | 0,2 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,53 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 437,98 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 89,7 % | 8,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -3,9 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 2,1 % | 3,7 % |
| Annen driftskostnad | 23,6 % | 68,2 % |
| Avskrivninger | 0,4 % | 0,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/923636692/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923636692/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923636692",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21423,
"revenue": { "value": 11310927, "percentile": 0.9655 },
"operating_margin": { "value": 0.7387, "percentile": 0.9678 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "923636692" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Tunkvartalet 2 Borettslag blant de 21423 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Tunkvartalet 2 Borettslag sammenlignet med andre i bransjen?
Er Tunkvartalet 2 Borettslag blant de største selskapene innen aktiviteter i borettslag og boligsameier?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+100 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Tunkvartalet 2 Borettslag
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tunkvartalet 2 Borettslag?
Det er registrert 47 218 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 976 i Lillestrøm.
Er Tunkvartalet 2 Borettslag et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 20 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 386 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Tunkvartalet 2 Borettslag bedre enn andre i bransjen?
Tunkvartalet 2 Borettslag hadde en driftsmargin på 73,9 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 18,4 % for aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Hvilken status har Tunkvartalet 2 Borettslag i Enhetsregisteret?
Tunkvartalet 2 Borettslag er et aktivt selskap registrert som Borettslag i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Tunkvartalet 2 Borettslag?
Tunkvartalet 2 Borettslag er registrert som Borettslag (BRL). Et borettslag eies av andelseierne, som har borett i lagets boliger.
Hva er omsetningen til Tunkvartalet 2 Borettslag?
Tunkvartalet 2 Borettslag hadde i 2025 en omsetning på 11,31 mill kr og et overskudd på 716 894 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor solid er balansen til Tunkvartalet 2 Borettslag?
Egenkapitalen i Tunkvartalet 2 Borettslag var 799 363 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 0,2 % av totalkapitalen.
Hvor ligger Tunkvartalet 2 Borettslag?
Forretningsadressen til Tunkvartalet 2 Borettslag er Storgata 14A, 2000, LILLESTRØM i Lillestrøm kommune.
Hvordan kommer jeg i kontakt med Tunkvartalet 2 Borettslag?
I Enhetsregisteret har Tunkvartalet 2 Borettslag registrert nettsiden usbl.no.
Hvem er revisor for Tunkvartalet 2 Borettslag?
Tunkvartalet 2 Borettslag bruker Boligbyggelaget Usbl som regnskapsfører og Kpmg AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.