Oflow Group AS
- Omsetning
- 7,0 mill
- +12,6 %
- Resultat
- 2,2 mill
- −87,2 %
Om Oflow Group AS
Oflow Group AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Dataprogrammeringstjenester. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Eirik Aalvik Stranden er styrets leder. I 2025 hadde Oflow Group AS en omsetning på 7,00 mill kr, en økning på 13 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 2,20 mill kr. Egenkapitalen var 21,97 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er 24sevenoffice Norway AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 4 913 innen dataprogrammeringstjenester i Oslo, og ett av 17 671 i Norge. Det er eldre enn 66 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (59 %).
Aktivitet
Produkt- og teknologiutvikling, skybaserte løsninger.
Formål
Utvikle teknologiprodukter, utvikle og investere i inkassoselskaper gjennom deltakelse i, etablering eller eierskap i foretak.
API og MCPGET /company/922797358
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922797358" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922797358",
"name": "OFLOW GROUP AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "62.100",
"nace_desc": "Dataprogrammeringstjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "922797358" })Spør AI-assistenten
Hva driver Oflow Group AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Oflow Group AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Oflow Group AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +12,6 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,00 mill kr | 1,59 mill kr | 2,20 mill kr | 31,05 mill kr | 21,97 mill kr | 9,08 mill kr |
| 2024 | 6,22 mill kr | 89 534 kr | 17,26 mill kr | 29,35 mill kr | 19,76 mill kr | 9,58 mill kr |
| 2023 | 3,61 mill kr | −1,58 mill kr | −1,81 mill kr | 14,65 mill kr | 2,50 mill kr | 12,15 mill kr |
| 2022 | 256 663 kr | −1,44 mill kr | −1,44 mill kr | 8,29 mill kr | 4,11 mill kr | 4,18 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −149 883 kr | −149 883 kr | 6,72 mill kr | 5,56 mill kr | 1,16 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var avskrivninger den største kostnadsposten, med om lag 44 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 23 mill kr (75 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 7,2 mill kr (23 % av balansen)
API og MCPGET /company/922797358/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922797358/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922797358",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 7000855,
"operating_profit": 1594634,
"net_profit": 2201534,
"equity": 21965862,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 6218597,
"operating_profit": 89534,
"net_profit": 17264020,
"equity": 19764327,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "922797358" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Oflow Group AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Oflow Group AS per år.
Hvordan har omsetningen til Oflow Group AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre4
Styre
2Sist endret 06.02.2026Regnskapsfører
1Sist endret 12.10.2026Revisor
1Sist endret 17.11.2025API og MCPGET /company/922797358/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922797358/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922797358",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "922797358" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Oflow Group AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Oflow Group AS?
Hvem er regnskapsfører for Oflow Group AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
3 ute · 1 endret eierandel
- David Gundersen AShadde 18,8 %
- Value Group AShadde 8,2 %
- Tlg Invest Holding AShadde 5 %
- 24sevenoffice Norway AS68 % → 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| 24sevenoffice Norway AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 78 571 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/922797358/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922797358/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922797358",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "24SEVENOFFICE NORWAY AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "922797358" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Oflow Group AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Oflow Group AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Oflow Group AS eier 24sevenoffice Norway AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Andre selskaper eid av 24sevenoffice Norway AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/922797358/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922797358/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922797358",
"chain": [
{ "org_no": "934159462", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "934159527", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "995251094", "owner_pct": 100, … },
…
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "922797358" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Oflow Group AS?
Hvem eier Oflow Group AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Oflow Group AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Oflow Group AS | BEDR | Dataprogrammeringstjenester | Oslo | − |
Kunngjøringer42
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 14.10.2026 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 29.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.2.2026 | Styre ↗ |
| 17.11.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 17.11.2025 | Revisor ↗ |
| 25.7.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 25.7.2025 | Signatur ↗ |
| 25.7.2025 | Styre ↗ |
| 28.4.2025 | Revisor ↗ |
| 10.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/922797358/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922797358/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922797358",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-14", "type": "Fusjonsbeslutning", … },
{ "dato": "2026-07-29", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "922797358" })Spør AI-assistenten
Hvilke fusjoner har Oflow Group AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Oflow Group AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Oflow Group AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+ENORA AS(Regnskapsfører)−VALUE GROUP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Avskrivninger utgjør 44,4 % av driftsinntektene — 42,4 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 22,8 % | 1,3 % |
| Resultatmargin | 31,4 % | 1,5 % |
| Egenkapitalandel | 70,8 % | 53,0 % |
| Likviditetsgrad | 2,03 | 1,50 |
| Gjeldsgrad | 0,41 | 0,38 |
| Egenkapitalrentabilitet | 10,0 % | 0,0 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +12,6 % | +5,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 9,0 % | 16,3 % |
| Annen driftskostnad | 23,8 % | 20,7 % |
| Avskrivninger | 44,4 % | 2,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/922797358/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922797358/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922797358",
"nace_code": "62.100",
"industry_count": 8463,
"revenue": { "value": 7000855, "percentile": 0.8826 },
"operating_margin": { "value": 0.2278, "percentile": 0.7597 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "922797358" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Oflow Group AS på i bransjen?
Hvor ligger Oflow Group AS blant de 8463 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Oflow Group AS sammenlignet med andre i bransjen?
Offentlig støtte
Oflow Group AS er registrert med 2 SkatteFUNN-søknader, 1 godkjent.
| Innsendt | Prosjekt | Periode | Status |
|---|---|---|---|
| 30.8.2022 | Smidig og motiverende inkasso forlengelse 2022 | 2022–2023 | Behandles |
| 30.8.2019 | Smidig og motiverende inkasso | 2019–2021 | Godkjent |
Kilde: Forskningsrådet (SkatteFUNN)
API og MCPGET /company/922797358/grants
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922797358/grants" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922797358",
"innovasjon_norge": [],
"forskningsradet": [],
"skattefunn": [
{
"prosjekttittel": "Smidig og motiverende inkasso forlengelse 2022",
"godkjent": null,
"innsendt_dato": "2022-08-30",
…
},
…
]
}MCP
get_company_grants({ "org_no": "922797358" })Spør AI-assistenten
Hvilken offentlig støtte har Oflow Group AS fått?
Hvilke SkatteFUNN-prosjekter har Oflow Group AS søkt om, og ble de godkjent?
Investeringer
OFLOW GROUP AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Oflow AS | Oslo | 100,0 % | 2021 | 2023 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+68 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Oflow Group AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Oflow Group AS?
Det er registrert 17 671 selskaper i Norge innen dataprogrammeringstjenester, hvorav 4 913 i Oslo.
Er Oflow Group AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 66 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 820 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Oflow Group AS bedre enn andre i bransjen?
Oflow Group AS hadde en driftsmargin på 22,8 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 1,3 % for dataprogrammeringstjenester.
Hva er statusen til Oflow Group AS?
Oflow Group AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er største aksjonær i Oflow Group AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er 24sevenoffice Norway AS største eier i Oflow Group AS med 100 % av aksjene.
Er Oflow Group AS en del av et konsern?
Oflow Group AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er 24sevenoffice Norway AS, som eier 100 % av selskapet. Konsernspissen er Calculus Holdco AS.
Hva er omsetningen til Oflow Group AS?
I 2025 omsatte Oflow Group AS for 7,00 mill kr, opp 13 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 2,20 mill kr.
Hvor solid er balansen til Oflow Group AS?
Egenkapitalen i Oflow Group AS var 21,97 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 70,8 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Oflow Group AS?
Oflow Group AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvem er revisor for Oflow Group AS?
Oflow Group AS bruker Enora AS som regnskapsfører og Deloitte AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.