Kurillvegen 9 AS
- Omsetning
- 8,3 mill
- +533 %
- Resultat
- −1,9 mill
- −807,6 %
Om Kurillvegen 9 AS
Kurillvegen 9 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Henrik Marius Sterling Danielsen er styrets leder. I 2025 hadde Kurillvegen 9 AS en omsetning på 8,33 mill kr, en økning på 533 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 1,89 mill kr. Egenkapitalen var 26,93 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sealog Eiendomsinvest AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 588 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 560 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 803 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/921480660
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921480660" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921480660",
"name": "KURILLVEGEN 9 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "921480660" })Spør AI-assistenten
Hva driver Kurillvegen 9 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Kurillvegen 9 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Kurillvegen 9 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +533 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8,33 mill kr | 4,95 mill kr | −1,89 mill kr | 138,75 mill kr | 26,93 mill kr | 111,82 mill kr |
| 2024 | 1,32 mill kr | 861 793 kr | 267 028 kr | 136,61 mill kr | 28,82 mill kr | 107,79 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −102 163 kr | −185 324 kr | 64,46 mill kr | −341 153 kr | 64,80 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −116 179 kr | −123 228 kr | 1,61 mill kr | −155 830 kr | 1,76 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −32 352 kr | −35 994 kr | 65 747 kr | −32 602 kr | 98 349 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er avskrivninger, som utgjør om lag 38 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/921480660/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921480660/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921480660",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 8332497,
"operating_profit": 4946019,
"net_profit": -1889597,
"equity": 26928068,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1316408,
"operating_profit": 861793,
"net_profit": 267028,
"equity": 28817665,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "921480660" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Kurillvegen 9 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Kurillvegen 9 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Kurillvegen 9 AS per år.
Roller og styre6
Styre
3Sist endret 21.02.2026Regnskapsfører
2Sist endret 21.02.2026Revisor
1Sist endret 01.10.2018API og MCPGET /company/921480660/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921480660/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921480660",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "921480660" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Kurillvegen 9 AS?
List alle roller i Kurillvegen 9 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Kurillvegen 9 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Oslo Airport City AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sealog Eiendomsinvest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/921480660/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921480660/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921480660",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "SEALOG EIENDOMSINVEST AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "921480660" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Kurillvegen 9 AS eier Sealog Eiendomsinvest AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Kurillvegen 9 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Kurillvegen 9 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 62 beregnede eiere.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Andre selskaper eid av Sealog Eiendomsinvest AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/921480660/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921480660/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921480660",
"chain": [
{ "org_no": "932339722", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "921480660", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "921480660" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Kurillvegen 9 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Kurillvegen 9 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Kurillvegen 9 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer40
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.2.2026 | Styre ↗ |
| 14.1.2026 | Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer ↗ |
| 14.1.2026 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 14.1.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 14.1.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 14.1.2026 | Signatur ↗ |
| 14.1.2026 | Styre ↗ |
| 14.1.2026 | Foretaksnavn ↗ |
| 13.8.2025 | Meldepliktig avtale ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/921480660/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921480660/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921480660",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-02-21", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "921480660" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Kurillvegen 9 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Kurillvegen 9 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Kurillvegen 9 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Avskrivninger utgjør 37,6 % av driftsinntektene — 22,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 59,4 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | -22,7 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 19,4 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 5,06 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 4,15 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -7,0 % | 5,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 3,0 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 37,6 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/921480660/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921480660/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921480660",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64570,
"revenue": { "value": 8332497, "percentile": 0.9176 },
"operating_margin": { "value": 0.5936, "percentile": 0.6936 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "921480660" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Kurillvegen 9 AS på i bransjen?
Hvor ligger Kurillvegen 9 AS blant de 64570 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Kurillvegen 9 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+216 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Kurillvegen 9 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Kurillvegen 9 AS?
Det er registrert 76 560 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 588 i Oslo.
Er Kurillvegen 9 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 33 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 803 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Kurillvegen 9 AS?
Kurillvegen 9 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er største aksjonær i Kurillvegen 9 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Sealog Eiendomsinvest AS største eier i Kurillvegen 9 AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Kurillvegen 9 AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 8,33 mill kr, opp 533 % fra 2024. Egenkapitalen var 26,93 mill kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Kurillvegen 9 AS?
I 2025 hadde Kurillvegen 9 AS et driftsresultat på 4,95 mill kr, som tilsvarer en driftsmargin på 59,4 %.
Hvor solid er balansen til Kurillvegen 9 AS?
Egenkapitalen i Kurillvegen 9 AS var 26,93 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 19,4 % av totalkapitalen.
Hvor ligger Kurillvegen 9 AS?
Forretningsadressen til Kurillvegen 9 AS er Munkedamsveien 62C, 0270, OSLO i Oslo kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.