Skyfall 18 AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −1,3 mill
- 7 års regnskap
Om Skyfall 18 AS
Skyfall 18 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Preben Songe-Møller er styrets leder. I 2025 hadde Skyfall 18 AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 1,33 mill kr. Egenkapitalen var −6 725 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Skyfall Invest AS med 43,5 % av aksjene. Det er eldre enn 86 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet og formål
Investering i tidligfase-selskaper, salg av konsulenttjenester samt relatert virksomhet.
API og MCPGET /company/920354408
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920354408" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920354408",
"name": "SKYFALL 18 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "920354408" })Spør AI-assistenten
Når ble Skyfall 18 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Skyfall 18 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Skyfall 18 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −14 788 kr | −1,33 mill kr | 148 kr | −6 725 kr | 6 873 kr |
| 2024 | 0 kr | −13 084 kr | −13 084 kr | 1,33 mill kr | 1,33 mill kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | −9 094 kr | −9 094 kr | 1,34 mill kr | 1,34 mill kr | 0 kr |
| 2022 | 0 kr | −6 997 kr | −6 997 kr | 1,35 mill kr | 1,35 mill kr | 0 kr |
| 2021 | 0 kr | −5 841 kr | −5 841 kr | 1,36 mill kr | 1,36 mill kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 100 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/920354408/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920354408/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920354408",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -14788, "net_profit": -1334842, "equity": -6725, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -13084, "net_profit": -13084, "equity": 1328116, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "920354408" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Skyfall 18 AS i 2025?
Hvor stort underskudd hadde Skyfall 18 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Skyfall 18 AS de siste årene.
Roller og styre4
Styre
2Sist endret 31.01.2018Regnskapsfører
2Sist endret 18.01.2022API og MCPGET /company/920354408/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920354408/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920354408",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "920354408" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Skyfall 18 AS?
List alle roller i Skyfall 18 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Skyfall 18 AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Paulus Møller Invest AShadde 7,3 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Skyfall Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 43,5 % | 600 000 |
| Hl Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 7,3 % | 100 000 |
| Inch Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 7,3 % | 100 000 |
| Paulus Møller Invest I AS | Selskap | Ordinære aksjer | 7,3 % | 100 000 |
| Philipp Lasse Hartlieb Engedal | Person | Ordinære aksjer | 7,3 % | 100 000 |
| Inger-Lise Bestum | Person | Ordinære aksjer | 5,4 % | 75 000 |
| Red Walnut AS | Selskap | Ordinære aksjer | 5,4 % | 75 000 |
| Aleksander Paus | Person | Ordinære aksjer | 3,6 % | 50 000 |
| Haraldstad Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 3,6 % | 50 000 |
| Jusila AS | Selskap | Ordinære aksjer | 3,6 % | 50 000 |
12 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/920354408/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920354408/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920354408",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "SKYFALL INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 43.48, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "HL INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 7.25, "year": 2025, … },
…
],
"total": 12
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "920354408" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Skyfall 18 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Skyfall 18 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Skyfall 18 AS eier Skyfall Invest AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 1 flere eiere ↓Vis færre ↑
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.2.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 22.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.7.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.2.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 6.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/920354408/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920354408/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920354408",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-19", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "920354408" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Skyfall 18 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Skyfall 18 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Skyfall 18 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:64.323 Andre egeninvesteringsselskaper→00.000 Uoppgitt
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -4543,9 % | 85,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,02 | 3,56 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/920354408/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920354408/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920354408",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45448,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0022 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "920354408" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Skyfall 18 AS blant de 45448 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Skyfall 18 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Skyfall 18 AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Investeringer
SKYFALL 18 AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Filmgrail AS | Oslo | 2,8 % | 2018 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+11 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Skyfall 18 AS
Hvor lenge har Skyfall 18 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Skyfall 18 AS ble etablert i 2018 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 86 % av selskapene.
Hva er statusen til Skyfall 18 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Skyfall 18 AS i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Skyfall 18 AS?
Organisasjonsformen til Skyfall 18 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er styreleder i Skyfall 18 AS?
Styrets leder i Skyfall 18 AS er Preben Songe-Møller. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvilke eiere står bak Skyfall 18 AS?
Skyfall 18 AS eies i hovedsak av Skyfall Invest AS (43,5 %). Totalt er det registrert 12 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Skyfall 18 AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var −6 725 kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Skyfall 18 AS?
Driftsresultatet for 2025 var −14 788 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Skyfall 18 AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Skyfall 18 AS en egenkapital på −6 725 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −4 543,9 %.
Hvor holder Skyfall 18 AS til?
Skyfall 18 AS holder til i Karl Johans gate 14, 0154, OSLO, i Oslo kommune.
Hvilken regnskapsfører bruker Skyfall 18 AS?
I Enhetsregisteret er Skyfall 18 AS registrert med regnskapsfører Amesto Accounthouse Sør AS.
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.