Etterstad Tannklinikk AS
- Omsetning
- 0
- −100 %
- Resultat
- −182 497
- 7 års regnskap
Om Etterstad Tannklinikk AS
Etterstad Tannklinikk AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Tannlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Sivaganes Thilliampalam er daglig leder, og Sivaganes Thilliampalam er styreleder. I 2025 hadde Etterstad Tannklinikk AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 182 497 kr. Egenkapitalen var −149 624 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sivaganes Thilliampalam med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 263 innen tannlegetjenester i Oslo, og ett av 5 990 i Norge. Det ble etablert samme år som 228 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Tannhelsetjenester.
Formål
Å drive tannlegevirksomhet, tannhelse- og kjeve ortopediske tjenester på forretningsmessige vilkår samt annen virksomhet som naturlig hører til, deriblant deltakelse i annen virksomhet.
API og MCPGET /company/919822686
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919822686" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919822686",
"name": "ETTERSTAD TANNKLINIKK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.230",
"nace_desc": "Tannlegetjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "919822686" })Spør AI-assistenten
Er Etterstad Tannklinikk AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Etterstad Tannklinikk AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Etterstad Tannklinikk AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −100 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −161 908 kr | −182 497 kr | 1,74 mill kr | −149 624 kr | 1,89 mill kr |
| 2024 | 5,41 mill kr | −1,05 mill kr | −1,08 mill kr | 2,18 mill kr | 32 873 kr | 2,15 mill kr |
| 2023 | 6,47 mill kr | 31 080 kr | −36 034 kr | 2,26 mill kr | 1,11 mill kr | 1,16 mill kr |
| 2022 | 5,91 mill kr | 585 742 kr | 437 872 kr | 2,94 mill kr | 1,14 mill kr | 1,79 mill kr |
| 2021 | 6,47 mill kr | 1,05 mill kr | 801 811 kr | 3,28 mill kr | 1,51 mill kr | 1,78 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 1,6 mill kr (94 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 390 000 kr (22 % av balansen)
API og MCPGET /company/919822686/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919822686/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919822686",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -161908, "net_profit": -182497, "equity": -149624, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 5405546,
"operating_profit": -1050408,
"net_profit": -1075238,
"equity": 32873,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "919822686" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Etterstad Tannklinikk AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Etterstad Tannklinikk AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Etterstad Tannklinikk AS de siste årene.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 17.10.2022Styre
2Sist endret 31.10.2017API og MCPGET /company/919822686/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919822686/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919822686",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "919822686" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Etterstad Tannklinikk AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Etterstad Tannklinikk AS?
List alle roller i Etterstad Tannklinikk AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
2 ute · 1 endret eierandel
- Kavitha Sivakanesanhadde 33,3 %
- Malavi Sivakanesanhadde 33,3 %
- Sivaganes Thilliampalam33,3 % → 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sivaganes Thilliampalam | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/919822686/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919822686/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919822686",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "919822686" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Etterstad Tannklinikk AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Etterstad Tannklinikk AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Etterstad Tannklinikk AS | BEDR | Tannlegetjenester | Oslo | − |
Kunngjøringer19
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 11.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.12.2025 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 23.12.2025 | Revisor ↗ |
| 27.9.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.9.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.10.2022 | Daglig leder ↗ |
| 27.9.2022 | Revisor ↗ |
| 2.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.6.2022 | Signatur ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/919822686/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919822686/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919822686",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-12-23", "type": "Revisjon av årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919822686" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Etterstad Tannklinikk AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Etterstad Tannklinikk AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Etterstad Tannklinikk AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 44,5 % av driftsinntektene — 23,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -8,6 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,12 | 1,75 |
| Omsetningsvekst (siste år) | -100,0 % | +3,2 % |
| Andel av driftsinntekter | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 39,1 % | 16,6 % |
| Lønnskostnad | 31,9 % | 36,0 % |
| Annen driftskostnad | 44,5 % | 20,8 % |
| Avskrivninger | 3,3 % | 1,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/919822686/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919822686/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919822686",
"nace_code": "86.230",
"industry_count": 2222,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0018 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "919822686" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Etterstad Tannklinikk AS blant de 2222 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Etterstad Tannklinikk AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Etterstad Tannklinikk AS blant de største selskapene innen tannlegetjenester?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Etterstad Tannklinikk AS
Hvor stor er bransjen Etterstad Tannklinikk AS tilhører?
Etterstad Tannklinikk AS er ett av 1 263 selskaper innen tannlegetjenester i Oslo, og ett av 5 990 på landsbasis.
Hvor lenge har Etterstad Tannklinikk AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Etterstad Tannklinikk AS ble etablert i 2017 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 51 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Etterstad Tannklinikk AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Etterstad Tannklinikk AS i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Organisasjonsformen til Etterstad Tannklinikk AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Etterstad Tannklinikk AS?
Sivaganes Thilliampalam er registrert som daglig leder i Etterstad Tannklinikk AS.
Hvem eier Etterstad Tannklinikk AS?
Etterstad Tannklinikk AS eies i hovedsak av Sivaganes Thilliampalam (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Etterstad Tannklinikk AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr, ned 100 % fra 2024. Egenkapitalen var −149 624 kr ved årsslutt.
Hvor solid er økonomien i Etterstad Tannklinikk AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Etterstad Tannklinikk AS økonomisk helse-vurderingen B (Solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvilket org.nr har Etterstad Tannklinikk AS?
Etterstad Tannklinikk AS har org.nr 919 822 686 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvorfor har ikke Etterstad Tannklinikk AS revisor?
Det er ikke registrert revisor for Etterstad Tannklinikk AS — selskapet har benyttet adgangen mindre aksjeselskaper har til å fravelge revisjon.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.