Intracks Invest AS
- Omsetning
- 2,1 mill
- −4 %
- Resultat
- 1,5 mill
- −15,6 %
Om Intracks Invest AS
Intracks Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Martin Johnsrud Sundby er styrets leder. I 2025 hadde Intracks Invest AS en omsetning på 2,10 mill kr, en nedgang på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 1,47 mill kr. Egenkapitalen var 89 553 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Martin Johnsrud Sundby med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 898 innen annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted i Oslo, og ett av 3 218 i Norge. Det er eldre enn 66 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Investeringer, foredragsvirksomhet samt det som naturlig står i forbindelse med dette. Selskapet skal kunne være avtalepart i sponsoravtaler og lignende.
API og MCPGET /company/919136553
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919136553" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919136553",
"name": "INTRACKS INVEST AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "90.209",
"nace_desc": "Annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "919136553" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Intracks Invest AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Intracks Invest AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Intracks Invest AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −4 % fra 2024 · +189,7 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,10 mill kr | 2,01 mill kr | 1,47 mill kr | 2,94 mill kr | 89 553 kr | 2,85 mill kr |
| 2024 | 2,19 mill kr | 2,14 mill kr | 1,74 mill kr | 2,25 mill kr | 322 199 kr | 1,92 mill kr |
| 2023 | 2,53 mill kr | 2,46 mill kr | 1,38 mill kr | 3,73 mill kr | 83 080 kr | 3,65 mill kr |
| 2022 | 1,33 mill kr | 1,33 mill kr | 2,12 mill kr | 4,72 mill kr | 1,11 mill kr | 3,61 mill kr |
| 2021 | 725 000 kr | 723 549 kr | 1,43 mill kr | 3,34 mill kr | 1,99 mill kr | 1,35 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte som oversteg årsresultatet.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 98 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/919136553/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919136553/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919136553",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2100000,
"operating_profit": 2009956,
"net_profit": 1467354,
"equity": 89553,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2188000,
"operating_profit": 2138941,
"net_profit": 1739119,
"equity": 322199,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "919136553" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Intracks Invest AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Intracks Invest AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Intracks Invest AS per år.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 15.06.2017Regnskapsfører
1Sist endret 02.12.2025API og MCPGET /company/919136553/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919136553/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919136553",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "919136553" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Intracks Invest AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Intracks Invest AS?
Hvem er regnskapsfører for Intracks Invest AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Martin Johnsrud Sundby | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/919136553/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919136553/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919136553",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "919136553" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Intracks Invest AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Intracks Invest AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Intracks Invest AS | BEDR | Annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted | Oslo | − |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 11.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.1.2020 | Kapital ↗ |
| 29.1.2020 | Vedtektsdato ↗ |
| 19.6.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/919136553/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919136553/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919136553",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-19", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919136553" })Spør AI-assistenten
Har Intracks Invest AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Intracks Invest AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Intracks Invest AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+ENORA AS(Regnskapsfører)−TOWER NEWCO AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 4,3 % av driftsinntektene — 7,1 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 95,7 % | 12,4 % |
| Resultatmargin | 69,9 % | 11,7 % |
| Egenkapitalandel | 3,0 % | 61,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,03 | 2,02 |
| Gjeldsgrad | 31,81 | 0,29 |
| Egenkapitalrentabilitet | 1638,5 % | 18,8 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -4,0 % | -4,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 4,3 % | 11,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/919136553/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919136553/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919136553",
"nace_code": "90.209",
"industry_count": 239,
"revenue": { "value": 2100000, "percentile": 0.8462 },
"operating_margin": { "value": 0.9571, "percentile": 0.9735 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "919136553" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Intracks Invest AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Intracks Invest AS blant de største selskapene innen annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted?
Hvor solid er Intracks Invest AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
INTRACKS INVEST AS eier aksjer i 4 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktia Venture Management AS | Ringsaker | 5,0 % | 2019 | 2025 | Aktiv |
| Aktia Ventures 2019 AS | Nittedal | 2,1 % | 2019 | 2025 | Aktiv |
| Intellitech AS | Oslo | 0,3 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
| Ocean Sun AS | Bærum | 0,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Intracks Invest AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Intracks Invest AS?
Det er registrert 3 218 selskaper i Norge innen annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted, hvorav 898 i Oslo.
Er Intracks Invest AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 66 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 83 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Intracks Invest AS bedre enn andre i bransjen?
Intracks Invest AS hadde en driftsmargin på 95,7 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 12,4 % for annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted.
Er Intracks Invest AS et aktivt selskap?
Intracks Invest AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Intracks Invest AS?
Intracks Invest AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er største aksjonær i Intracks Invest AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Martin Johnsrud Sundby største eier i Intracks Invest AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Intracks Invest AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,10 mill kr, ned 4 % fra 2024. Egenkapitalen var 89 553 kr ved årsslutt.
Hvor ligger Intracks Invest AS?
Forretningsadressen til Intracks Invest AS er Gaustadveien 23C, 0372, OSLO i Oslo kommune.
Er Intracks Invest AS registrert i MVA-registeret?
Intracks Invest AS er registrert i MVA-registeret (siden 2018) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Intracks Invest AS?
Organisasjonsnummeret til Intracks Invest AS er 919 136 553. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 15.06.2017.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.