Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Pål Rise Consulting

Org.nr 982031583

Om Pål Rise Consulting

Pål Rise Consulting er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Forebyggende helsearbeid. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2000. Selskapet er ett av 483 innen forebyggende helsearbeid i Oslo, og ett av 2 889 i Norge. Det er eldre enn 95 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (73 %).

Aktivitet

Helseveiledning. Kompetanseutvikling. Utdanning.

Økonomi

Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Pål Rise Consulting ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 31.05.2000
Pål Rise(f. 1968)
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Pål Rise ConsultingBEDRForebyggende helsearbeidOslo

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Bransje:82.990 Annen forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnt annet sted86.992 Forebyggende helsearbeid

Godt å vite om Pål Rise Consulting

Hvor stor er bransjen Pål Rise Consulting tilhører?

Pål Rise Consulting er ett av 483 selskaper innen forebyggende helsearbeid i Oslo, og ett av 2 889 på landsbasis.

Hvor lenge har Pål Rise Consulting eksistert sammenlignet med bransjen?

Pål Rise Consulting ble etablert i 2000 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 95 % av selskapene.

Er Pål Rise Consulting et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Pål Rise Consulting i Brønnøysundregistrene.

Hva gjør Pål Rise Consulting?

Pål Rise Consulting er registrert i bransjen Forebyggende helsearbeid (næringskode 86.992). Registrert aktivitet: Helseveiledning. Kompetanseutvikling. Utdanning.

Hvilken selskapsform har Pål Rise Consulting?

Organisasjonsformen til Pål Rise Consulting er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Pål Rise Consulting?

Pål Rise er registrert som innehaver i Pål Rise Consulting.

Hvor holder Pål Rise Consulting til?

Pål Rise Consulting holder til i Gaustadveien 23C, 0372, OSLO, i Oslo kommune.

Hvilket org.nr har Pål Rise Consulting?

Pål Rise Consulting har organisasjonsnummer 982 031 583. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Andre interessante kommuner