Tangenveien 129 AS
- Omsetning
- 1,5 mill
- −1,8 %
- Resultat
- 225 478
- 7 års regnskap
Om Tangenveien 129 AS
Tangenveien 129 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Salman Saeed er styrets leder. I 2025 hadde Tangenveien 129 AS en omsetning på 1,45 mill kr, en nedgang på 2 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 225 478 kr. Egenkapitalen var −62 448 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Rebus Stor-Oslo AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 573 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 849 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Eie en eller flere seksjoner i Tangenveien 129 samt utleie av lokaler med samme adresse.
Formål
Utleie, drift og forvaltning av fast eiendom, samt andre aktiviteter som hører naturlig sammen med dette.
API og MCPGET /company/918852743
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918852743" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918852743",
"name": "TANGENVEIEN 129 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "918852743" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Tangenveien 129 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Tangenveien 129 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Tangenveien 129 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −1,8 % fra 2024 · +10,4 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,45 mill kr | 192 770 kr | 225 478 kr | 17,70 mill kr | −62 448 kr | 17,76 mill kr |
| 2024 | 1,48 mill kr | −352 509 kr | −352 173 kr | 4,41 mill kr | −287 925 kr | 4,70 mill kr |
| 2023 | 1,29 mill kr | −353 272 kr | −356 225 kr | 4,83 mill kr | 64 248 kr | 4,76 mill kr |
| 2022 | 1,28 mill kr | −437 323 kr | −437 945 kr | 5,14 mill kr | 420 473 kr | 4,72 mill kr |
| 2021 | 1,32 mill kr | 134 988 kr | 134 967 kr | 5,60 mill kr | 858 418 kr | 4,74 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 57 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 17 mill kr (94 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 8 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 650 000 kr
API og MCPGET /company/918852743/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918852743/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918852743",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1453472,
"operating_profit": 192770,
"net_profit": 225478,
"equity": -62448,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1480163,
"operating_profit": -352509,
"net_profit": -352173,
"equity": -287925,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "918852743" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Tangenveien 129 AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tangenveien 129 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Tangenveien 129 AS per år.
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 15.05.2025Revisor
1Sist endret 11.06.2025API og MCPGET /company/918852743/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918852743/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918852743",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "918852743" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Tangenveien 129 AS?
List alle roller i Tangenveien 129 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Tangenveien 129 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Rebus Stor-Oslo AS100 %
- Dn Gruppen Holding AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Rebus Stor-Oslo AS | Selskap | A-aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/918852743/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918852743/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918852743",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "REBUS STOR-OSLO AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "918852743" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Tangenveien 129 AS eier Rebus Stor-Oslo AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Tangenveien 129 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Tangenveien 129 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Rebus Stor-Oslo AS
22 selskaperDatterselskaper av Tangenveien 129 AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/918852743/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918852743/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918852743",
"chain": [
{ "org_no": "912609987", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "915994415", "owner_pct": 82.15, … },
{ "org_no": "932462753", "owner_pct": 100, … },
…
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "918852743" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Tangenveien 129 AS?
Hvem eier Tangenveien 129 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Tangenveien 129 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tangenveien 129 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer27
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 19.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.1.2026 | Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer ↗ |
| 2.10.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 2.10.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.6.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 11.6.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.6.2025 | Signatur ↗ |
| 11.6.2025 | Revisor ↗ |
| 15.5.2025 | Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer ↗ |
| 15.5.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/918852743/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918852743/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918852743",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-19", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-01-26", "type": "Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "918852743" })Spør AI-assistenten
Hvilke fusjoner har Tangenveien 129 AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Tangenveien 129 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Tangenveien 129 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -0,4 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,17 | 1,76 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/918852743/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918852743/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918852743",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 1453472, "percentile": 0.6804 },
"operating_margin": { "value": 0.1326, "percentile": 0.2884 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "918852743" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Tangenveien 129 AS blant de 64535 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Tangenveien 129 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Tangenveien 129 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Investeringer
TANGENVEIEN 129 AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Dn Utvikling AS | Nesodden | 100,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+602 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Tangenveien 129 AS
Hvor stor er bransjen Tangenveien 129 AS tilhører?
Tangenveien 129 AS er ett av 12 573 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 536 på landsbasis.
Hvor lenge har Tangenveien 129 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Tangenveien 129 AS ble etablert i 2017 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 38 % av selskapene i bransjen.
Er Tangenveien 129 AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Tangenveien 129 AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Tangenveien 129 AS?
Tangenveien 129 AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Eie en eller flere seksjoner i Tangenveien 129 samt utleie av lokaler med samme adresse.
Hva slags selskap er Tangenveien 129 AS?
Organisasjonsformen til Tangenveien 129 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem eier Tangenveien 129 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Rebus Stor-Oslo AS største eier i Tangenveien 129 AS med 100 % av aksjene.
Eier Tangenveien 129 AS andre selskaper?
Gjennom eierposter på over 50 % kontrollerer Tangenveien 129 AS 1 selskap, deriblant Dn Utvikling AS.
Hva omsatte Tangenveien 129 AS for i 2025?
I 2025 omsatte Tangenveien 129 AS for 1,45 mill kr, ned 2 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 225 478 kr.
Hvor mye egenkapital har Tangenveien 129 AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Tangenveien 129 AS en egenkapital på −62 448 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −0,4 %.
Hvor stor aksjekapital har Tangenveien 129 AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Tangenveien 129 AS er 30 000 kr (30 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.