78 N Gruppen AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −1 124
- 6 års regnskap
Om 78 N Gruppen AS
78 N Gruppen AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Trygve Tvedt er styrets leder. I 2025 hadde 78 N Gruppen AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 1 124 kr. Egenkapitalen var 674 468 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Arvid Vestre AS med 16,7 % av aksjene. Selskapet er ett av 621 innen andre egeninvesteringsselskaper i Stavanger, og ett av 13 766 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 346 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (100 %).
Aktivitet og formål
Finansielle investeringer og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet. Og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
API og MCPGET /company/918824545
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918824545" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918824545",
"name": "78 N GRUPPEN AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "64.323",
"nace_desc": "Andre egeninvesteringsselskaper",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STAVANGER", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "918824545" })Spør AI-assistenten
Hva driver 78 N Gruppen AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over 78 N Gruppen AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er 78 N Gruppen AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −4 194 kr | −1 124 kr | 674 468 kr | 674 468 kr | 0 kr |
| 2024 | 0 kr | −4 353 kr | −99 483 kr | 675 592 kr | 675 592 kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | −4 356 kr | −470 490 kr | 775 075 kr | 775 075 kr | 0 kr |
| 2022 | 0 kr | −3 843 kr | 47 686 kr | 1,25 mill kr | 1,25 mill kr | 0 kr |
| 2021 | 0 kr | −7 316 kr | 322 562 kr | 1,20 mill kr | 1,20 mill kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 14 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/918824545/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918824545/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918824545",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -4194, "net_profit": -1124, "equity": 674468, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -4353, "net_profit": -99483, "equity": 675592, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "918824545" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til 78 N Gruppen AS i 2025?
Hvor stort underskudd hadde 78 N Gruppen AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til 78 N Gruppen AS de siste årene.
Roller og styre7
Styre
6Sist endret 17.03.2021Regnskapsfører
1Sist endret 17.01.2018API og MCPGET /company/918824545/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918824545/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918824545",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "918824545" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i 78 N Gruppen AS?
Hvem er regnskapsfører for 78 N Gruppen AS?
List alle roller i 78 N Gruppen AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 5 endret eierandel
- Tune Rekvisita AS16,7 %
- Geir Leifsen AS20 % → 16,7 %
- Arvid Vestre AS20 % → 16,7 %
- Påfyll AS20 % → 16,7 %
- Stian Helmichsen AS20 % → 16,7 %
- Tverrå AS20 % → 16,7 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Arvid Vestre AS | Selskap | Ordinære aksjer | 16,7 % | 12 |
| Geir Leifsen AS | Selskap | Ordinære aksjer | 16,7 % | 12 |
| Påfyll AS | Selskap | Ordinære aksjer | 16,7 % | 12 |
| Stian Helmichsen AS | Selskap | Ordinære aksjer | 16,7 % | 12 |
| Tune Rekvisita AS | Selskap | Ordinære aksjer | 16,7 % | 12 |
| Tverrå AS | Selskap | Ordinære aksjer | 16,7 % | 12 |
6 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/918824545/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918824545/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918824545",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "ARVID VESTRE AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 16.67, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "GEIR LEIFSEN AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 16.67, "year": 2025, … },
…
],
"total": 6
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "918824545" })Spør AI-assistenten
Hvem er de fem største aksjonærene i 78 N Gruppen AS?
Er 78 N Gruppen AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har 78 N Gruppen AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Kunngjøringer19
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 24.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.3.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 25.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.7.2021 | Vedtektsdato ↗ |
| 27.7.2021 | Forretningsadresse ↗ |
| 21.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.3.2021 | Kapital ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/918824545/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918824545/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918824545",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "918824545" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for 78 N Gruppen AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble 78 N Gruppen AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte 78 N Gruppen AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100,0 % | 95,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | -0,2 % | 7,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/918824545/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918824545/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918824545",
"nace_code": "64.323",
"industry_count": 13717,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0019 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "918824545" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er 78 N Gruppen AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger 78 N Gruppen AS blant de 13717 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til 78 N Gruppen AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
78 N GRUPPEN AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Vestenfjeldske Eiendom AS | Bergen | 0,2 % | 2018 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om 78 N Gruppen AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som 78 N Gruppen AS?
Det er registrert 13 766 selskaper i Norge innen andre egeninvesteringsselskaper, hvorav 621 i Stavanger.
Er 78 N Gruppen AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 23 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 346 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til 78 N Gruppen AS?
78 N Gruppen AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører 78 N Gruppen AS?
78 N Gruppen AS driver innen andre egeninvesteringsselskaper, med NACE-kode 64.323 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Finansielle investeringer og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet.
Hvem er største aksjonær i 78 N Gruppen AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Arvid Vestre AS største eier i 78 N Gruppen AS med 16,7 % av aksjene. Nest størst er Geir Leifsen AS med 16,7 %.
Hva er omsetningen til 78 N Gruppen AS?
78 N Gruppen AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 1 124 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er aksjekapitalen i 78 N Gruppen AS?
78 N Gruppen AS har en registrert aksjekapital på 1,32 mill kr, fordelt på 72 aksjer.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i 78 N Gruppen AS?
78 N Gruppen AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger 78 N Gruppen AS?
Forretningsadressen til 78 N Gruppen AS er Rustalia 23, 4027, STAVANGER i Stavanger kommune.
Hvem fører regnskapet til 78 N Gruppen AS?
Abacus Revisjon AS er registrert som regnskapsfører for 78 N Gruppen AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.