- Omsetning
- 1,9 mill
- −37,5 %
- Resultat
- 505 107
- 3 års regnskap
Om H2-Supply AS
H2-Supply AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tvedestrand, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Annen teknisk konsulentvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Christopher Andre Vanay er styrets leder. I 2025 hadde H2-Supply AS en omsetning på 1,90 mill kr, en nedgang på 38 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 505 107 kr. Egenkapitalen var 779 068 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Aragea AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 24 innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Tvedestrand, og ett av 18 750 i Norge. Det er eldre enn 64 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet
Utvikling, prosjektering og levering av utstyr for salg til olje og gass, petrokjemisk industri etc.
Formål
Leveranse av utstyr til olje og gass bransjen samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/918456686
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918456686" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918456686",
"name": "H2-SUPPLY AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "71.129",
"nace_desc": "Annen teknisk konsulentvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TVEDESTRAND", "county": "AGDER", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "918456686" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over H2-Supply AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er H2-Supply AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble H2-Supply AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · −37,5 % fra 2024 · −57,1 % over 2 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,90 mill kr | 578 441 kr | 505 107 kr | 1,56 mill kr | 779 068 kr | 779 821 kr |
| 2024 | 3,04 mill kr | −325 114 kr | −350 755 kr | 1,81 mill kr | 413 561 kr | 1,39 mill kr |
| 2023 | 4,42 mill kr | 201 742 kr | 139 058 kr | 2,29 mill kr | 764 315 kr | 1,52 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 26 prosent av driftsinntektene.
Kundefordringer står for om lag 27 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 200 000 kr (13 % av balansen)
API og MCPGET /company/918456686/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918456686/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918456686",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1895671,
"operating_profit": 578441,
"net_profit": 505107,
"equity": 779068,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 3035338,
"operating_profit": -325114,
"net_profit": -350755,
"equity": 413561,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "918456686" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for H2-Supply AS per år.
Hvordan har omsetningen til H2-Supply AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til H2-Supply AS i 2025?
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 05.05.2026Regnskapsfører
1Sist endret 06.10.2026API og MCPGET /company/918456686/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918456686/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918456686",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "918456686" })Spør AI-assistenten
List alle roller i H2-Supply AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i H2-Supply AS?
Hvem er regnskapsfører for H2-Supply AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 3 ute
- Aragea AS100 %
- Knut Myrvang Holding AShadde 33,3 %
- Sandberg Tragethon Holding AShadde 33,3 %
- Trond Ness Pedersenhadde 33,3 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Aragea AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/918456686/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918456686/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918456686",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "ARAGEA AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "918456686" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av H2-Supply AS eier Aragea AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har H2-Supply AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier H2-Supply AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 72 beregnede eiere.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
API og MCPGET /company/918456686/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918456686/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918456686",
"chain": [
{ "org_no": "928697924", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "918456686", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "918456686" })Spør AI-assistenten
Hvem eier H2-Supply AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| H2-Supply AS | BEDR | Annen teknisk konsulentvirksomhet | Tvedestrand | − |
Kunngjøringer26
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 7.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.5.2026 | Styre ↗ |
| 4.12.2025 | Daglig leder ↗ |
| 4.7.2025 | Styre ↗ |
| 26.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.9.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 10.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.6.2024 | Daglig leder ↗ |
| 2.11.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 2.11.2023 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/918456686/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918456686/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918456686",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-07", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-05-05", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "918456686" })Spør AI-assistenten
Når leverte H2-Supply AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i H2-Supply AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for H2-Supply AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−IT REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+IT REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Endring i roller og styre+Christopher Andre Vanay(Styrets leder)+Tor Arne Watnan Hauge(Styremedlem)−Christopher Andre Vanay(Styremedlem)−Even Ovnerud(Styremedlem)−Steffen Pauschert(Styremedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 50,0 % | 54,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,83 | 1,80 |
| Gjeldsgrad | 1,00 | 0,47 |
| Egenkapitalrentabilitet | 64,8 % | 8,8 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -37,5 % | +2,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/918456686/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918456686/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918456686",
"nace_code": "71.129",
"industry_count": 9231,
"revenue": { "value": 1895671, "percentile": 0.7079 },
"operating_margin": { "value": 0.3051, "percentile": 0.7255 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "918456686" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er H2-Supply AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til H2-Supply AS på i bransjen?
Hvor ligger H2-Supply AS blant de 9231 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Offentlig støtte
H2-Supply AS er registrert med 1 tildeling fra Innovasjon Norge (250 000 kr).
| Dato | Kategori | Underkategori | Beløp | Type |
|---|---|---|---|---|
| 16.8.2017 | Oppstartstilskudd | Landsdekkende etablerertilskudd | 250 000 kr | Tilskudd |
Kilde: Innovasjon Norge
API og MCPGET /company/918456686/grants
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918456686/grants" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918456686",
"innovasjon_norge": [
{
"virkemiddelkategori": "Oppstartstilskudd",
"innvilget_belop": 250000,
"innvilget_dato": "2017-08-16",
…
}
],
"forskningsradet": [],
"skattefunn": []
}MCP
get_company_grants({ "org_no": "918456686" })Spør AI-assistenten
Hvor mye har H2-Supply AS fått fra Innovasjon Norge, og til hva?
Hvilken offentlig støtte har H2-Supply AS fått?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om H2-Supply AS
Hvor stor er bransjen H2-Supply AS tilhører?
H2-Supply AS er ett av 24 selskaper innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Tvedestrand, og ett av 18 750 på landsbasis.
Hvor lenge har H2-Supply AS eksistert sammenlignet med bransjen?
H2-Supply AS ble etablert i 2017 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 64 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til H2-Supply AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for H2-Supply AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører H2-Supply AS?
H2-Supply AS er registrert i bransjen Annen teknisk konsulentvirksomhet (næringskode 71.129). Registrert aktivitet: Utvikling, prosjektering og levering av utstyr for salg til olje og gass, petrokjemisk industri etc.
Hvilken selskapsform har H2-Supply AS?
Organisasjonsformen til H2-Supply AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er største aksjonær i H2-Supply AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Aragea AS største eier i H2-Supply AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte H2-Supply AS for i 2025?
I 2025 omsatte H2-Supply AS for 1,90 mill kr, ned 38 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 505 107 kr.
Hva er nettsiden til H2-Supply AS?
Registrert nettside for H2-Supply AS er www.h2supply.net. Opplysningene er selskapets egne registreringer i Brønnøysundregistrene.
Hvilken regnskapsfører bruker H2-Supply AS?
I Enhetsregisteret er H2-Supply AS registrert med regnskapsfører Tvedestrand Regnskapsbyrå AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Agder
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.