Mm Concerts AS
- Omsetning
- 8,5 mill
- +11,1 %
- Resultat
- −3 469
- −100,3 %
- Ansatte
- 16
Om Mm Concerts AS
Mm Concerts AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Grane, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Kjell-Erik Gunnarsen er daglig leder, og Kjell-Erik Gunnarsen er styreleder. I 2025 hadde Mm Concerts AS en omsetning på 8,45 mill kr, en økning på 11 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 3 469 kr. Egenkapitalen var 7,42 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er M&m Artister AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 732 i Norge innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører. Det er eldre enn 64 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Konserter og liveoppdrag
API og MCPGET /company/918432728
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918432728" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918432728",
"name": "MM CONCERTS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "79.121",
"nace_desc": "Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører",
"employees": 16,
"address": { "municipality": "GRANE", "county": "NORDLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "918432728" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Mm Concerts AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Mm Concerts AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Grane holder Mm Concerts AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +11,1 % fra 2024 · +1 786,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8,45 mill kr | 17 748 kr | −3 469 kr | 8,69 mill kr | 7,42 mill kr | 1,26 mill kr |
| 2024 | 7,61 mill kr | 1,31 mill kr | 1,36 mill kr | 8,78 mill kr | 7,43 mill kr | 1,35 mill kr |
| 2023 | 2,95 mill kr | −1,37 mill kr | −1,26 mill kr | 6,53 mill kr | 6,07 mill kr | 466 690 kr |
| 2022 | 2,88 mill kr | −1,06 mill kr | −961 446 kr | 7,70 mill kr | 7,32 mill kr | 376 843 kr |
| 2021 | 448 050 kr | −852 874 kr | −851 507 kr | 8,40 mill kr | 8,29 mill kr | 115 173 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2024 viser at varekostnader er den største kostnadsposten, med om lag 30 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 27 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 59 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/918432728/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918432728/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918432728",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 8454330, "operating_profit": 17748, "net_profit": -3469, "equity": 7424988, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 7608341,
"operating_profit": 1313249,
"net_profit": 1362682,
"equity": 7428457,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "918432728" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Mm Concerts AS per år.
Hvordan har omsetningen til Mm Concerts AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Mm Concerts AS i 2025?
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 24.01.2017Styre
3Sist endret 29.09.2020Regnskapsfører
1Sist endret 24.01.2017Revisor
1Sist endret 14.07.2025API og MCPGET /company/918432728/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918432728/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918432728",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "918432728" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Mm Concerts AS?
Hvem er regnskapsfører for Mm Concerts AS?
List alle roller i Mm Concerts AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| M&m Artister AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/918432728/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918432728/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918432728",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "M&M ARTISTER AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "918432728" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Mm Concerts AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Mm Concerts AS eier M&m Artister AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Mm Concerts AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/918432728/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918432728/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918432728",
"chain": [
{ "org_no": "914140137", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "918432728", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "918432728" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Mm Concerts AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Mm Concerts AS | BEDR | Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører | Grane | 16 |
Kunngjøringer21
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 7.10.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.7.2025 | Revisor ↗ |
| 10.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.9.2024 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 5.9.2024 | Revisor ↗ |
| 3.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.9.2020 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/918432728/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918432728/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918432728",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-07", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-14", "type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "918432728" })Spør AI-assistenten
Når ble Mm Concerts AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Mm Concerts AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Mm Concerts AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:17→16
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:16→17
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 30,0 % av driftsinntektene — 10,2 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,2 % | 2,5 % |
| Resultatmargin | -0,0 % | 1,6 % |
| Egenkapitalandel | 85,5 % | 32,8 % |
| Likviditetsgrad | 9,63 | 1,29 |
| Gjeldsgrad | 0,17 | 0,74 |
| Egenkapitalrentabilitet | -0,0 % | 5,8 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +11,1 % | +4,2 % |
| Omsetning per ansatt | 528 395,625 kr | 488 404,688 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 30,0 % | 40,2 % |
| Lønnskostnad | 27,2 % | 22,9 % |
| Annen driftskostnad | 24,1 % | 25,8 % |
| Avskrivninger | 1,4 % | 1,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/918432728/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/918432728/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "918432728",
"nace_code": "79.121",
"industry_count": 1106,
"revenue": { "value": 8454330, "percentile": 0.8924 },
"operating_margin": { "value": 0.0021, "percentile": 0.4269 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "918432728" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Mm Concerts AS på i bransjen?
Hvor ligger Mm Concerts AS blant de 1106 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Mm Concerts AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Mm Concerts AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Mm Concerts AS?
Det er registrert 2 732 selskaper i Norge innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører.
Er Mm Concerts AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 64 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 132 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Mm Concerts AS?
Mm Concerts AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Mm Concerts AS med?
Mm Concerts AS driver innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører, med NACE-kode 79.121 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Konserter og liveoppdrag.
Hvem er daglig leder i Mm Concerts AS?
Daglig leder i Mm Concerts AS er Kjell-Erik Gunnarsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Mm Concerts AS?
Mm Concerts AS eies i hovedsak av M&m Artister AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Mm Concerts AS?
Mm Concerts AS hadde i 2025 en omsetning på 8,45 mill kr og et underskudd på 3 469 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er aksjekapitalen i Mm Concerts AS?
Mm Concerts AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 aksjer.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Nordland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.