Lomvi Tun 1 Boligsameie
Org.nr 918267883
Om Lomvi Tun 1 Boligsameie
Lomvi Tun 1 Boligsameie er registrert som eierseksjonssameie med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2016 og har vært i drift i 10 år. Kenneth Snarli er styrets leder. I 2025 hadde Lomvi Tun 1 Boligsameie en omsetning på 2,32 mill kr, en økning på 12 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 87 948 kr. Egenkapitalen var 315 424 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 9 281 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Oslo, og ett av 47 145 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 198 andre selskaper i bransjen. Eierseksjonssameie er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet og formål
Eierseksjonssameie
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,32 mill kr | 95 452 kr | 87 948 kr | 647 774 kr | 315 424 kr | 332 350 kr |
| 2024 | 2,08 mill kr | 14 041 kr | 4 914 kr | 510 484 kr | 227 477 kr | 283 007 kr |
| 2023 | 1,76 mill kr | −96 602 kr | −106 200 kr | 583 907 kr | 222 563 kr | 361 344 kr |
| 2022 | 2,00 mill kr | 187 196 kr | 178 887 kr | 678 703 kr | 328 763 kr | 349 940 kr |
| 2021 | 1,64 mill kr | −209 103 kr | −216 850 kr | 659 378 kr | 149 876 kr | 509 502 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 95 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 94 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre8
Styre
5Sist endret 04.05.2026Regnskapsfører
1Sist endret 20.12.2016Revisor
1Sist endret 20.12.2016Forretningsfører
1Sist endret 20.06.2018Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Lomvi Tun 1 Boligsameie | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Oslo | − |
Kunngjøringer20
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.5.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 4.5.2026 | Styre ↗ |
| 3.7.2025 | Styre ↗ |
| 26.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 9.7.2022 | Styre ↗ |
| 23.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Kenneth Snarli(Styrets leder)+Petter Sundquist(Varamedlem)+Roger Alfredsen(Styremedlem)−Christine Normann Lyberg(Varamedlem)−Kenneth Snarli(Styremedlem)−Runa Woldstad(Varamedlem)
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:v/ OBOS Eiendomsforvaltning AS Hammersborg torg 1→v/ OBOS Eiendomsforvaltning AS Standardveien 1Postnummer:0179→0581
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 94,6 % av driftsinntektene — 26,4 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 4,1 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | 3,8 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | 48,7 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 2,96 | 6,08 |
| Gjeldsgrad | 1,05 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 27,9 % | 8,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +11,5 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 1,3 % | 3,7 % |
| Annen driftskostnad | 94,6 % | 68,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+88 til på samme adresse →Ofte spurt om Lomvi Tun 1 Boligsameie
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Lomvi Tun 1 Boligsameie?
Det er registrert 47 145 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 9 281 i Oslo.
Er Lomvi Tun 1 Boligsameie et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2016, som er lenger enn 28 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 198 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Lomvi Tun 1 Boligsameie bedre enn andre i bransjen?
Lomvi Tun 1 Boligsameie hadde en driftsmargin på 4,1 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 18,4 % for aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Hvilken status har Lomvi Tun 1 Boligsameie i Enhetsregisteret?
Lomvi Tun 1 Boligsameie er et aktivt selskap registrert som Eierseksjonssameie i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Lomvi Tun 1 Boligsameie?
Lomvi Tun 1 Boligsameie driver innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, med NACE-kode 97.001 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Eierseksjonssameie.
Hvem sitter i styret i Lomvi Tun 1 Boligsameie?
Kenneth Snarli er registrert som styreleder i Lomvi Tun 1 Boligsameie, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hva er omsetningen til Lomvi Tun 1 Boligsameie?
Lomvi Tun 1 Boligsameie hadde i 2025 en omsetning på 2,32 mill kr og et overskudd på 87 948 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Lomvi Tun 1 Boligsameie?
I 2025 hadde Lomvi Tun 1 Boligsameie et driftsresultat på 95 452 kr, som tilsvarer en driftsmargin på 4,1 %.
Hva er organisasjonsnummeret til Lomvi Tun 1 Boligsameie?
Organisasjonsnummeret til Lomvi Tun 1 Boligsameie er 918 267 883. Selskapet er registrert som Eierseksjonssameie, med registreringsdato 20.12.2016.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.