Steinkjer Padelsenter AS
- Omsetning
- 3,3 mill
- −15,7 %
- Resultat
- 443 128
- 7 års regnskap
Om Steinkjer Padelsenter AS
Steinkjer Padelsenter AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Steinkjer, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2016 og har vært i drift i 10 år. Magne Ryan er styrets leder. I 2025 hadde Steinkjer Padelsenter AS en omsetning på 3,34 mill kr, en nedgang på 16 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 443 128 kr. Egenkapitalen var 108 873 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ryan Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 325 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Steinkjer, og ett av 76 534 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 629 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Investere i eiendom, både for utleie, rehabilitering og salg. Investere i aksjer.
Formål
Fremstilling/salg/utleie av innendørs padelaktivitet, utstyr og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer eller på annen måte delta i andre foretak.
API og MCPGET /company/917316686
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917316686" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917316686",
"name": "STEINKJER PADELSENTER AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STEINKJER", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "917316686" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Steinkjer Padelsenter AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Steinkjer Padelsenter AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Steinkjer Padelsenter AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −15,7 % fra 2024 · −57,6 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,34 mill kr | 513 356 kr | 443 128 kr | 669 604 kr | 108 873 kr | 560 731 kr |
| 2024 | 3,97 mill kr | 10 647 kr | −230 620 kr | 2,79 mill kr | −334 256 kr | 3,13 mill kr |
| 2023 | 7,21 mill kr | 301 372 kr | −651 580 kr | 10,25 mill kr | −103 635 kr | 10,35 mill kr |
| 2022 | 9,62 mill kr | 1,48 mill kr | 168 863 kr | 12,83 mill kr | 547 945 kr | 12,29 mill kr |
| 2021 | 7,89 mill kr | −155 854 kr | 1,34 mill kr | 18,47 mill kr | 2,08 mill kr | 16,39 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var varekostnader den største kostnadsposten, med om lag 64 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 280 000 kr (41 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 230 000 kr (34 % av balansen)
API og MCPGET /company/917316686/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917316686/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917316686",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 3344464,
"operating_profit": 513356,
"net_profit": 443128,
"equity": 108873,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 3967098,
"operating_profit": 10647,
"net_profit": -230620,
"equity": -334256,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "917316686" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Steinkjer Padelsenter AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Steinkjer Padelsenter AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Steinkjer Padelsenter AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 23.06.2025Regnskapsfører
1Sist endret 02.07.2025API og MCPGET /company/917316686/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917316686/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917316686",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "917316686" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Steinkjer Padelsenter AS?
Hvem er regnskapsfører for Steinkjer Padelsenter AS?
List alle roller i Steinkjer Padelsenter AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Ryan Holding AS100 %
- Fidus Invest AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Ryan Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 500 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/917316686/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917316686/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917316686",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "RYAN HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "917316686" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Steinkjer Padelsenter AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Steinkjer Padelsenter AS eier Ryan Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Steinkjer Padelsenter AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Ryan Holding AS
4 selskaperAPI og MCPGET /company/917316686/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917316686/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917316686",
"chain": [
{ "org_no": "911724642", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "917316686", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "917316686" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Steinkjer Padelsenter AS?
Hvem eier Steinkjer Padelsenter AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Steinkjer Padelsenter AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Steinkjer | − |
Kunngjøringer24
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.7.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 18.7.2025 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 18.7.2025 | Revisor ↗ |
| 23.6.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 23.6.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 23.6.2025 | Styre ↗ |
| 23.6.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 10.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/917316686/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917316686/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917316686",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-18", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "917316686" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Steinkjer Padelsenter AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Steinkjer Padelsenter AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Steinkjer Padelsenter AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 64,2 % av driftsinntektene — 56,2 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 15,3 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | 13,2 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 16,3 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 2,19 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 5,15 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 407,0 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -15,7 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 64,2 % | 8,0 % |
| Annen driftskostnad | 20,5 % | 19,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/917316686/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917316686/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917316686",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 3344464, "percentile": 0.8176 },
"operating_margin": { "value": 0.1535, "percentile": 0.2995 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "917316686" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Steinkjer Padelsenter AS blant de 64535 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Steinkjer Padelsenter AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Steinkjer Padelsenter AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Investeringer
STEINKJER PADELSENTER AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Mosjøen Handelspark II AS | Ringerike | 16,7 % | 2019 | 2020 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Steinkjer Padelsenter AS
Hvor stor er bransjen Steinkjer Padelsenter AS tilhører?
Steinkjer Padelsenter AS er ett av 325 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Steinkjer, og ett av 76 534 på landsbasis.
Hvor lenge har Steinkjer Padelsenter AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Steinkjer Padelsenter AS ble etablert i 2016 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 41 % av selskapene i bransjen.
Hvordan er lønnsomheten til Steinkjer Padelsenter AS sammenlignet med bransjen?
Medianen for utleie av egen eller leid fast eiendom er en driftsmargin på 42,3 %. Steinkjer Padelsenter AS lå på 15,3 % i siste tilgjengelige regnskap.
Er Steinkjer Padelsenter AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Steinkjer Padelsenter AS i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Steinkjer Padelsenter AS med?
Steinkjer Padelsenter AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Investere i eiendom, både for utleie, rehabilitering og salg.
Hvilken selskapsform har Steinkjer Padelsenter AS?
Organisasjonsformen til Steinkjer Padelsenter AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Steinkjer Padelsenter AS?
Største aksjonær i Steinkjer Padelsenter AS er Ryan Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Steinkjer Padelsenter AS med overskudd?
Steinkjer Padelsenter AS hadde i 2025 en omsetning på 3,34 mill kr og et overskudd på 443 128 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor mye egenkapital har Steinkjer Padelsenter AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Steinkjer Padelsenter AS en egenkapital på 108 873 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 16,3 %.
Hvor stor aksjekapital har Steinkjer Padelsenter AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Steinkjer Padelsenter AS er 50 000 kr (500 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.