Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Namsskogan Invest AS

Org.nr 916491980

Om Namsskogan Invest AS

Namsskogan Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Namsskogan, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. Andreas Bergli er styrets leder. I 2025 hadde Namsskogan Invest AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 11 917 kr. Egenkapitalen var 354 403 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er In-Vest AS med 33,3 % av aksjene. Det er eldre enn 90 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).

Aktivitet og formål

Investeringsselskap som normalt skal investere i aksjer og andeler i selskaper som har sin hovedvirksomhet i Namsskogan kommune.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler357 764 kr
Anleggsmidler0 %0 krOmløpsmidler100 %357 764 kr
Egenkapital og gjeld357 764 kr
Innskutt egenkapital84 %300 000 krOpptjent egenkapital15 %54 403 krKortsiktig gjeld1 %3 361 kr
Resultatdetaljer
Finansinntekter15 278 kr
Netto finans15 278 kr
Ordinært resultat før skatt15 278 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr0 kr11 917 kr357 764 kr354 403 kr3 361 kr
20240 kr0 kr12 374 kr345 995 kr342 486 kr3 509 kr
20230 kr0 kr10 466 kr333 069 kr330 112 kr2 957 kr
20220 kr−1 440 kr5 126 kr321 092 kr319 646 kr1 446 kr
20211 512 kr414 948 kr414 521 kr427 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 100 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.

Roller og styre1

Styre

1Sist endret 24.06.2026
Styrets lederSignatur

Aksjonærer

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 ute · 3 endret eierandel

Ut (1)
Endret (3)
År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
In-Vest ASSelskapOrdinære aksjer33.3 %100
Pov Invest ASSelskapOrdinære aksjer33.3 %100
Totalprosjekt Namsskogan ASSelskapOrdinære aksjer33.3 %100

3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Kunngjøringer18

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Endring i roller og styre
    +Andreas Bergli(Styrets leder)Odd Inge Myrvold(Styremedlem)Per Otto Vollan(Styrets leder)Stian Brekkvassmo(Styremedlem)
  2. Selskapsopplysninger oppdatert
    Adresse:c/o Per Otto Vollan Finnvolldalsveien 431c/o Andreas Bergli Finnvolldalsveien 451
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel99,1 %85,5 %
Likviditetsgrad106,453,40
Gjeldsgrad0,010,07
Egenkapitalrentabilitet3,4 %0,0 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Også i Namsskogan

+233 til i Namsskogan

Spørsmål og svar om Namsskogan Invest AS

Hvor lenge har Namsskogan Invest AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Namsskogan Invest AS ble etablert i 2015 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 90 % av selskapene.

Er Namsskogan Invest AS et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Namsskogan Invest AS i Brønnøysundregistrene.

Hva slags selskap er Namsskogan Invest AS?

Organisasjonsformen til Namsskogan Invest AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem er styreleder i Namsskogan Invest AS?

Styrets leder i Namsskogan Invest AS er Andreas Bergli.

Hvem er største aksjonær i Namsskogan Invest AS?

Største aksjonær i Namsskogan Invest AS er In-Vest AS med 33,3 % av aksjene, fulgt av Pov Invest AS (33,3 %) og Totalprosjekt Namsskogan AS (33,3 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Går Namsskogan Invest AS med overskudd?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 354 403 kr ved årsslutt.

Hvor mye egenkapital har Namsskogan Invest AS?

Ved utgangen av 2025 hadde Namsskogan Invest AS en egenkapital på 354 403 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 99,1 %.

Hvor solid er økonomien i Namsskogan Invest AS?

Basert på regnskapstallene for 2025 har Namsskogan Invest AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.

Hvilket org.nr har Namsskogan Invest AS?

Namsskogan Invest AS har org.nr 916 491 980 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.

Alle kommuner i Trøndelag