Bm71 Invest AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 4,7 mill
- +36,2 %
Om Bm71 Invest AS
Bm71 Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Namsskogan, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Bjørnar Myrvold er styrets leder. I 2025 hadde Bm71 Invest AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 4,65 mill kr. Egenkapitalen var 28,08 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Bjørnar Myrvold med 100 % av aksjene. Det er eldre enn 60 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Investerings-/holdingselskap.
Formål
Kapitalforvaltning og annet som hører inn under dette.
API og MCPGET /company/928554791
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928554791" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928554791",
"name": "BM71 INVEST AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NAMSSKOGAN", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "928554791" })Spør AI-assistenten
Hvor i Namsskogan holder Bm71 Invest AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Bm71 Invest AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Bm71 Invest AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −29 692 kr | 4,65 mill kr | 30,54 mill kr | 28,08 mill kr | 2,46 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −30 967 kr | 3,42 mill kr | 27,87 mill kr | 25,42 mill kr | 2,45 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −26 936 kr | 5,30 mill kr | 27,43 mill kr | 24,01 mill kr | 3,42 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −23 434 kr | 5,13 mill kr | 25,06 mill kr | 21,71 mill kr | 3,35 mill kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte tilsvarende om lag halvparten av årsresultatet.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 43 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/928554791/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928554791/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928554791",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -29692, "net_profit": 4654051, "equity": 28078580, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -30967, "net_profit": 3417142, "equity": 25424530, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "928554791" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Bm71 Invest AS per år.
Hvordan har omsetningen til Bm71 Invest AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Bm71 Invest AS i 2025?
Roller og styre3
Styre
1Sist endret 17.01.2022Regnskapsfører
1Sist endret 30.05.2022Revisor
1Sist endret 28.10.2026API og MCPGET /company/928554791/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928554791/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928554791",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "928554791" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Bm71 Invest AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Bm71 Invest AS?
Hvem er regnskapsfører for Bm71 Invest AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Bjørnar Myrvold | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 50 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/928554791/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928554791/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928554791",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "928554791" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Bm71 Invest AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Bm71 Invest AS, og hvor store eierandeler har de?
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.10.2026 | Revisor ↗ |
| 5.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.1.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 17.1.2022 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/928554791/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928554791/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928554791",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-28", "type": "Revisor", … },
{ "dato": "2026-08-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "928554791" })Spør AI-assistenten
Når leverte Bm71 Invest AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Bm71 Invest AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Bm71 Invest AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+BDO AS(Revisor)−ERNST & YOUNG AS(Revisor)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 91,9 % | 85,8 % |
| Likviditetsgrad | 7,09 | 3,56 |
| Gjeldsgrad | 0,09 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 16,6 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/928554791/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928554791/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928554791",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45447,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0022 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "928554791" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Bm71 Invest AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Bm71 Invest AS blant de 45447 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Bm71 Invest AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
BM71 INVEST AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Totalprosjekt Namsskogan Holding AS | Namsskogan | 50,0 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
| Grong Sparebank | Grong | 0,5 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Bm71 Invest AS
Er Bm71 Invest AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 60 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 6 177 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Bm71 Invest AS et aktivt selskap?
Bm71 Invest AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Bm71 Invest AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er største aksjonær i Bm71 Invest AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Bjørnar Myrvold største eier i Bm71 Invest AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Bm71 Invest AS?
I 2025 omsatte Bm71 Invest AS for 0 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 4,65 mill kr.
Hva er driftsresultatet til Bm71 Invest AS?
I 2025 hadde Bm71 Invest AS et driftsresultat på −29 692 kr.
Hvor solid er balansen til Bm71 Invest AS?
Egenkapitalen i Bm71 Invest AS var 28,08 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 91,9 % av totalkapitalen.
Hva er aksjekapitalen i Bm71 Invest AS?
Bm71 Invest AS har en registrert aksjekapital på 75 000 kr, fordelt på 50 aksjer.
Hvor ligger Bm71 Invest AS?
Forretningsadressen til Bm71 Invest AS er Nyrudveien 126, 7890, NAMSSKOGAN i Namsskogan kommune.
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.