Haugaland R4 AS
- Omsetning
- 0
- −100 %
- Resultat
- −5 884
- 6 års regnskap
Om Haugaland R4 AS
Haugaland R4 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Haugesund, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass. Virksomheten ble stiftet i 2014 og har vært i drift i 12 år. Bettina Veigner er daglig leder, og Bettina Veigner er styreleder. I 2025 hadde Haugaland R4 AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 5 884 kr. Egenkapitalen var −18 996 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Haugaland R1 AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 15 innen detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass i Haugesund, og ett av 1 655 i Norge. Det ble etablert samme år som 41 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (80 %).
Aktivitet
Investering i aksjer og verdipapirer.
Formål
Tjenester innenfor idrett, være forvalter av rettigheter tilknyttet eierne som en enhet, reklameoppdrag, foredragsvirksomhet, konsulentvirksomhet, undervisning, eie og investere i aksjer og andre selskaper og virksomheter, samt deltakelse av enhver art i andre forretningsforetagende, kjøp og salg av fast eiendom og hva dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/913847652
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913847652" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913847652",
"name": "HAUGALAND R4 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "47.520",
"nace_desc": "Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass",
"employees": null,
"address": { "municipality": "HAUGESUND", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "913847652" })Spør AI-assistenten
Når ble Haugaland R4 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Haugesund holder Haugaland R4 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Haugaland R4 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −100 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −5 884 kr | −5 884 kr | 4 284 kr | −18 996 kr | 23 280 kr |
| 2024 | 2 500 kr | −12 214 kr | −12 214 kr | 2 168 kr | −13 112 kr | 15 280 kr |
| 2023 | 0 kr | −20 966 kr | −20 966 kr | 7 807 kr | −898 kr | 8 706 kr |
| 2022 | 1 230 kr | −44 260 kr | −44 260 kr | 39 091 kr | −7 680 kr | 46 771 kr |
| 2021 | 225 813 kr | −8 337 kr | −8 337 kr | 111 483 kr | 36 580 kr | 74 903 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 100 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/913847652/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913847652/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913847652",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -5884, "net_profit": -5884, "equity": -18996, … },
{ "year": 2024, "revenue": 2500, "operating_profit": -12214, "net_profit": -12214, "equity": -13112, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "913847652" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Haugaland R4 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Haugaland R4 AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Haugaland R4 AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 14.04.2023Styre
2Sist endret 14.12.2024Regnskapsfører
1Sist endret 06.11.2019API og MCPGET /company/913847652/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913847652/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913847652",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "913847652" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Haugaland R4 AS?
Hvem er regnskapsfører for Haugaland R4 AS?
List alle roller i Haugaland R4 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Haugaland R1 AS100 %
- Knut Ivar Skoglandhadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Haugaland R1 AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/913847652/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913847652/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913847652",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "HAUGALAND R1 AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "913847652" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Haugaland R4 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Haugaland R4 AS eier Haugaland R1 AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Haugaland R4 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Haugaland R1 AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/913847652/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913847652/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913847652",
"chain": [
{ "org_no": "912836789", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "913847652", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "913847652" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Haugaland R4 AS?
Hvem eier Haugaland R4 AS helt til toppen av eierkjeden?
Kunngjøringer25
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 19.1.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.1.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.12.2024 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 14.12.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 14.12.2024 | Styre ↗ |
| 17.2.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.4.2023 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 14.4.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 14.4.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 14.4.2023 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/913847652/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913847652/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913847652",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-01-19", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-01-13", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "913847652" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Haugaland R4 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Haugaland R4 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Haugaland R4 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -443,4 % | 44,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,18 | 1,97 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/913847652/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913847652/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913847652",
"nace_code": "47.520",
"industry_count": 1284,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0016 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "913847652" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Haugaland R4 AS blant de 1284 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Haugaland R4 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Haugaland R4 AS blant de største selskapene innen detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Haugaland R4 AS
Hvor stor er bransjen Haugaland R4 AS tilhører?
Haugaland R4 AS er ett av 15 selskaper innen detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass i Haugesund, og ett av 1 655 på landsbasis.
Hvor lenge har Haugaland R4 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Haugaland R4 AS ble etablert i 2014 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 50 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Haugaland R4 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Haugaland R4 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Haugaland R4 AS?
Bettina Veigner er registrert som daglig leder i Haugaland R4 AS.
Hvem er styreleder i Haugaland R4 AS?
Styrets leder i Haugaland R4 AS er Bettina Veigner. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvilke eiere står bak Haugaland R4 AS?
Største aksjonær i Haugaland R4 AS er Haugaland R1 AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Haugaland R4 AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr, ned 100 % fra 2024. Egenkapitalen var −18 996 kr ved årsslutt.
Hvilken regnskapsfører bruker Haugaland R4 AS?
I Enhetsregisteret er Haugaland R4 AS registrert med regnskapsfører Haugaland Regnskap AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.