Ringsakervegen 11/13 AS
- Omsetning
- 2,9 mill
- −13,2 %
- Resultat
- 1,5 mill
- −18,6 %
Om Ringsakervegen 11/13 AS
Ringsakervegen 11/13 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Ringsaker, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 1973 og har vært i drift i 53 år. Leif Atle Viken er styrets leder. I 2025 hadde Ringsakervegen 11/13 AS en omsetning på 2,87 mill kr, en nedgang på 13 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 1,51 mill kr. Egenkapitalen var 5,37 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Vire AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 476 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Ringsaker, og ett av 76 533 i Norge. Det er eldre enn 97 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Handel, eie og drive faste eiendommer og hva der- med står i forbindelse, samt ved aksjetegning eller på annen måte å gjøre seg interessert i andre foretagender.
API og MCPGET /company/913782631
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913782631" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913782631",
"name": "RINGSAKERVEGEN 11/13 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "RINGSAKER", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "913782631" })Spør AI-assistenten
Hva driver Ringsakervegen 11/13 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Ringsakervegen 11/13 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Ringsakervegen 11/13 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −13,2 % fra 2024 · +13,6 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,87 mill kr | 1,94 mill kr | 1,51 mill kr | 7,61 mill kr | 5,37 mill kr | 2,23 mill kr |
| 2024 | 3,31 mill kr | 2,30 mill kr | 1,86 mill kr | 7,83 mill kr | 5,43 mill kr | 2,40 mill kr |
| 2023 | 2,71 mill kr | 1,68 mill kr | 1,35 mill kr | 8,83 mill kr | 5,37 mill kr | 3,46 mill kr |
| 2022 | 2,64 mill kr | 1,74 mill kr | 1,36 mill kr | 9,13 mill kr | 6,12 mill kr | 3,01 mill kr |
| 2021 | 2,53 mill kr | 1,63 mill kr | 1,33 mill kr | 8,65 mill kr | 6,56 mill kr | 2,09 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 22 prosent av driftsinntektene. Regnskapet inneholder konsernbidrag.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/913782631/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913782631/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913782631",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2874842,
"operating_profit": 1940409,
"net_profit": 1512867,
"equity": 5374504,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 3310279,
"operating_profit": 2300961,
"net_profit": 1859459,
"equity": 5427202,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "913782631" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Ringsakervegen 11/13 AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Ringsakervegen 11/13 AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Ringsakervegen 11/13 AS de siste årene.
Roller og styre5
Styre
4Sist endret 13.01.2025Regnskapsfører
1Sist endret 13.01.2025API og MCPGET /company/913782631/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913782631/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913782631",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "913782631" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Ringsakervegen 11/13 AS?
List alle roller i Ringsakervegen 11/13 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Ringsakervegen 11/13 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 2 ute
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Vire AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 3 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/913782631/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913782631/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913782631",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "VIRE AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "913782631" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Ringsakervegen 11/13 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Ringsakervegen 11/13 AS eier Vire AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Ringsakervegen 11/13 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Vire AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/913782631/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913782631/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913782631",
"chain": [
{ "org_no": "933578194", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "913782631", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "913782631" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Ringsakervegen 11/13 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Ringsakervegen 11/13 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Ringsakervegen 11/13 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Ringsaker | − |
Kunngjøringer59
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.10.2025 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 30.10.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 30.10.2025 | Revisor ↗ |
| 30.10.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 5.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.2.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 28.2.2025 | Daglig leder ↗ |
| 13.1.2025 | Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer ↗ |
| 13.1.2025 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/913782631/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913782631/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913782631",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-10-30", "type": "Revisjon av årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "913782631" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Ringsakervegen 11/13 AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Ringsakervegen 11/13 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Ringsakervegen 11/13 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 1,3 % av driftsinntektene — 6,7 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 67,5 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | 52,6 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 70,6 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,98 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,42 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 28,1 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -13,2 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 1,3 % | 8,0 % |
| Annen driftskostnad | 21,8 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 9,4 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/913782631/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/913782631/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "913782631",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64534,
"revenue": { "value": 2874842, "percentile": 0.7958 },
"operating_margin": { "value": 0.675, "percentile": 0.7929 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "913782631" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Ringsakervegen 11/13 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Ringsakervegen 11/13 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Ringsakervegen 11/13 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+49 til på samme adresse →Ofte spurt om Ringsakervegen 11/13 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Ringsakervegen 11/13 AS?
Det er registrert 76 533 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 476 i Ringsaker.
Er Ringsakervegen 11/13 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1973, som er lenger enn 97 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 95 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Ringsakervegen 11/13 AS et aktivt selskap?
Ringsakervegen 11/13 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Ringsakervegen 11/13 AS med?
Ringsakervegen 11/13 AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Handel, eie og drive faste eiendommer og hva der- med står i forbindelse, samt ved aksjetegning eller på annen måte å gjøre seg interessert i andre foretagender.
Hvem eier Ringsakervegen 11/13 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Vire AS største eier i Ringsakervegen 11/13 AS med 100 % av aksjene.
Er Ringsakervegen 11/13 AS en del av et konsern?
Ringsakervegen 11/13 AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Vire AS, som eier 100 % av selskapet.
Hva er omsetningen til Ringsakervegen 11/13 AS?
Ringsakervegen 11/13 AS hadde i 2025 en omsetning på 2,87 mill kr og et overskudd på 1,51 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Ringsakervegen 11/13 AS?
I 2025 hadde Ringsakervegen 11/13 AS et driftsresultat på 1,94 mill kr, som tilsvarer en driftsmargin på 67,5 %.
Hvor solid er balansen til Ringsakervegen 11/13 AS?
Egenkapitalen i Ringsakervegen 11/13 AS var 5,37 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 70,6 % av totalkapitalen.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.