Malerhaugveien 34 Sameie
Org.nr 912499529
Om Malerhaugveien 34 Sameie
Malerhaugveien 34 Sameie er registrert som eierseksjonssameie med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Anton Strand er styrets leder. I 2025 hadde Malerhaugveien 34 Sameie en omsetning på 3,58 mill kr, en økning på 1 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 320 327 kr. Egenkapitalen var 538 395 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 9 278 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Oslo, og ett av 47 134 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 097 andre selskaper i bransjen. Eierseksjonssameie er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet og formål
Eierseksjonssameie
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,58 mill kr | −329 429 kr | −320 327 kr | 863 930 kr | 538 395 kr | 325 535 kr |
| 2024 | 3,56 mill kr | 340 614 kr | 350 081 kr | 1,29 mill kr | 858 722 kr | 433 237 kr |
| 2023 | 3,59 mill kr | −167 274 kr | −163 984 kr | 1,10 mill kr | 508 641 kr | 595 573 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2025-regnskapet er andre driftskostnader den største kostnadsposten, og posten oversteg driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 89 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre8
Styre
5Sist endret 05.09.2026Regnskapsfører
1Sist endret 02.10.2013Revisor
1Sist endret 05.10.2026Forretningsfører
1Sist endret 06.06.2023Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Malerhaugveien 34 Sameie | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Oslo | − |
Kunngjøringer30
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 5.10.2026 | Revisor ↗ |
| 5.9.2026 | Styre ↗ |
| 31.8.2026 | Revisor ↗ |
| 6.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.5.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 19.6.2025 | Styre ↗ |
| 19.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2024 | Styre ↗ |
| 27.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE AS(Revisor)−CEDRA NORGE BOREALIS AS(Revisor)
- Endring i roller og styre−Christian Erstad(Styremedlem)
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE BOREALIS AS(Revisor)−ERNST & YOUNG AS(Revisor)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:v/OBOS Eiendomsforvaltning AS Hammersborg torg 1→v/OBOS Eiendomsforvaltning AS Standardveien 1Postnummer:0179→0581
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 103,0 % av driftsinntektene — 34,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -9,2 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | -9,0 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | 62,3 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 2,65 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 0,60 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | -59,5 % | 8,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +0,5 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 6,2 % | 3,7 % |
| Annen driftskostnad | 103,0 % | 68,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+551 til på samme adresse →Ofte spurt om Malerhaugveien 34 Sameie
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Malerhaugveien 34 Sameie?
Det er registrert 47 134 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 9 278 i Oslo.
Er Malerhaugveien 34 Sameie et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2013, som er lenger enn 36 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 097 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Malerhaugveien 34 Sameie bedre enn andre i bransjen?
Malerhaugveien 34 Sameie hadde en driftsmargin på −9,2 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 18,4 % for aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Hvilken status har Malerhaugveien 34 Sameie i Enhetsregisteret?
Malerhaugveien 34 Sameie er et aktivt selskap registrert som Eierseksjonssameie i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva er omsetningen til Malerhaugveien 34 Sameie?
I 2025 omsatte Malerhaugveien 34 Sameie for 3,58 mill kr, opp 1 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 320 327 kr.
Hva er driftsresultatet til Malerhaugveien 34 Sameie?
I 2025 hadde Malerhaugveien 34 Sameie et driftsresultat på −329 429 kr, som tilsvarer en driftsmargin på −9,2 %.
Hvor solid er balansen til Malerhaugveien 34 Sameie?
Egenkapitalen i Malerhaugveien 34 Sameie var 538 395 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 62,3 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Malerhaugveien 34 Sameie?
Malerhaugveien 34 Sameie er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hva er organisasjonsnummeret til Malerhaugveien 34 Sameie?
Malerhaugveien 34 Sameie har org.nr 912 499 529 og er registrert som Eierseksjonssameie i Brønnøysundregistrene.
Hvem er revisor for Malerhaugveien 34 Sameie?
Malerhaugveien 34 Sameie bruker Obos Eiendomsforvaltning AS som regnskapsfører og Cedra Norge AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.