Kampenmek 2 Borettslag
- Omsetning
- 11,0 mill
- +28,1 %
- Resultat
- 3,9 mill
- +250,8 %
Om Kampenmek 2 Borettslag
Kampenmek 2 Borettslag er registrert som borettslag med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2008 og har vært i drift i 18 år. Dina Bråthen er styrets leder. I 2025 hadde Kampenmek 2 Borettslag en omsetning på 11,00 mill kr, en økning på 28 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 3,90 mill kr. Egenkapitalen var 67,10 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 9 292 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Oslo, og ett av 47 218 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 240 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Borettslag.
API og MCPGET /company/892786062
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/892786062" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "892786062",
"name": "KAMPENMEK 2 BORETTSLAG",
"org_form": "BRL",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "892786062" })Spør AI-assistenten
Hva driver Kampenmek 2 Borettslag med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Kampenmek 2 Borettslag: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Kampenmek 2 Borettslag registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +28,1 % fra 2024 · +41,2 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,00 mill kr | 6,68 mill kr | 3,90 mill kr | 163,59 mill kr | 67,10 mill kr | 96,49 mill kr |
| 2024 | 8,59 mill kr | 4,19 mill kr | 1,11 mill kr | 164,42 mill kr | 63,20 mill kr | 101,22 mill kr |
| 2023 | 8,55 mill kr | 5,15 mill kr | 2,51 mill kr | 165,34 mill kr | 62,09 mill kr | 103,25 mill kr |
| 2022 | 8,94 mill kr | 6,15 mill kr | 4,60 mill kr | 165,50 mill kr | 59,58 mill kr | 105,92 mill kr |
| 2021 | 7,79 mill kr | −1,14 mill kr | −2,11 mill kr | 166,84 mill kr | 54,98 mill kr | 111,86 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 37 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/892786062/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/892786062/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "892786062",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 11004621,
"operating_profit": 6680399,
"net_profit": 3896188,
"equity": 67095031,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 8592066,
"operating_profit": 4192921,
"net_profit": 1110764,
"equity": 63198843,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "892786062" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Kampenmek 2 Borettslag utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Kampenmek 2 Borettslag i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Kampenmek 2 Borettslag fra 2024 til 2025?
Roller og styre8
Styre
5Sist endret 02.06.2026Regnskapsfører
1Sist endret 24.06.2008Revisor
1Sist endret 20.07.2010Forretningsfører
1Sist endret 27.09.2008API og MCPGET /company/892786062/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/892786062/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "892786062",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "892786062" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Kampenmek 2 Borettslag?
List alle roller i Kampenmek 2 Borettslag: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Kampenmek 2 Borettslag?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Kampenmek 2 Borettslag | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Oslo | − |
Kunngjøringer50
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 4.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 2.6.2026 | Styre ↗ |
| 6.6.2025 | Styre ↗ |
| 28.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.9.2024 | Styre ↗ |
| 21.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.5.2022 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/892786062/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/892786062/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "892786062",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-02", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "892786062" })Spør AI-assistenten
Når ble Kampenmek 2 Borettslag sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Kampenmek 2 Borettslag sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Kampenmek 2 Borettslag sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Audun Myhra Bergwitz(Styremedlem)−August Falch Sørheim(Styremedlem)
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:v/OBOS EIENDOMSFORVALTNING AS Hammersborg torg 1→v/OBOS EIENDOMSFORVALTNING AS Standardveien 1Postnummer:0179→0581
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 37,2 % av driftsinntektene — 31,0 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 60,7 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | 35,4 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | 41,0 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 2,59 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 1,44 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 5,8 % | 8,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +28,1 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 2,1 % | 3,7 % |
| Annen driftskostnad | 37,2 % | 68,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/892786062/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/892786062/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "892786062",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21423,
"revenue": { "value": 11004621, "percentile": 0.9641 },
"operating_margin": { "value": 0.6071, "percentile": 0.9115 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "892786062" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Kampenmek 2 Borettslag sammenlignet med andre i bransjen?
Er Kampenmek 2 Borettslag blant de største selskapene innen aktiviteter i borettslag og boligsameier?
Hvor solid er Kampenmek 2 Borettslag sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså i Oslo
1 000+ til i Oslo →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Kampenmek 2 Borettslag
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Kampenmek 2 Borettslag?
Det er registrert 47 218 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 9 292 i Oslo.
Er Kampenmek 2 Borettslag et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2008, som er lenger enn 46 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 240 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Kampenmek 2 Borettslag bedre enn andre i bransjen?
Kampenmek 2 Borettslag hadde en driftsmargin på 60,7 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 18,4 % for aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Er Kampenmek 2 Borettslag et aktivt selskap?
Kampenmek 2 Borettslag er et aktivt selskap registrert som Borettslag i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Kampenmek 2 Borettslag?
Kampenmek 2 Borettslag er registrert som Borettslag (BRL). Et borettslag eies av andelseierne, som har borett i lagets boliger.
Hvem sitter i styret i Kampenmek 2 Borettslag?
Dina Bråthen er registrert som styreleder i Kampenmek 2 Borettslag, i et styre med 4 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvordan går det økonomisk med Kampenmek 2 Borettslag?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 11,00 mill kr, opp 28 % fra 2024. Egenkapitalen var 67,10 mill kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Kampenmek 2 Borettslag?
Egenkapitalen i Kampenmek 2 Borettslag var 67,10 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 41 % av totalkapitalen.
Hva er organisasjonsnummeret til Kampenmek 2 Borettslag?
Kampenmek 2 Borettslag har org.nr 892 786 062 og er registrert som Borettslag i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.