Hafjell Pizza Drive ANS
- Omsetning
- 2,7 mill
- +12,5 %
- Resultat
- 544 007
- +81,3 %
- Ansatte
- 9
- +4 siden juli
Om Hafjell Pizza Drive ANS
Hafjell Pizza Drive ANS er registrert som ansvarlig selskap med solidarisk ansvar med forretningsadresse i Øyer, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Drift av restauranter. Virksomheten ble stiftet i 1996 og har vært i drift i 30 år. Terje Stenersen er daglig leder. I 2025 hadde Hafjell Pizza Drive ANS en omsetning på 2,73 mill kr, en økning på 12 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 544 007 kr. Egenkapitalen var −893 755 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 18 innen drift av restauranter i Øyer, og ett av 11 260 i Norge. Det er eldre enn 94 % av selskapene i bransjen. Bare 2 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet
Pizzarestaurant og servering, med mulighet for takeaway og utkjøring.
Formål
Drift av pizzarestaurant, servering av mat, samt takeaway/catering.
API og MCPGET /company/876708612
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/876708612" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "876708612",
"name": "HAFJELL PIZZA DRIVE ANS",
"org_form": "ANS",
"nace_code": "56.110",
"nace_desc": "Drift av restauranter",
"employees": 9,
"address": { "municipality": "ØYER", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "876708612" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Hafjell Pizza Drive ANS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Hafjell Pizza Drive ANS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Hafjell Pizza Drive ANS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +12,5 % fra 2024 · −57,4 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,73 mill kr | 594 836 kr | 544 007 kr | 13 748 kr | −893 755 kr | 907 503 kr |
| 2024 | 2,42 mill kr | 384 215 kr | 300 072 kr | 1,52 mill kr | −1,33 mill kr | 2,85 mill kr |
| 2023 | 5,14 mill kr | 301 290 kr | 221 651 kr | 617 659 kr | −1,63 mill kr | 2,25 mill kr |
| 2022 | 5,47 mill kr | −693 801 kr | −745 841 kr | 599 024 kr | −1,72 mill kr | 2,32 mill kr |
| 2021 | 6,41 mill kr | 277 494 kr | 239 022 kr | 1,06 mill kr | −673 558 kr | 1,74 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var varekostnader den største kostnadsposten, med om lag 58 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 15 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 100 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/876708612/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/876708612/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "876708612",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2726037,
"operating_profit": 594836,
"net_profit": 544007,
"equity": -893755,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2423332,
"operating_profit": 384215,
"net_profit": 300072,
"equity": -1333138,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "876708612" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Hafjell Pizza Drive ANS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Hafjell Pizza Drive ANS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Hafjell Pizza Drive ANS de siste årene.
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 07.09.1996Regnskapsfører
2Sist endret 06.10.2026Deltakere
2Sist endret 24.03.2020API og MCPGET /company/876708612/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/876708612/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "876708612",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Deltaker med fullt ansvar", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "876708612" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Hafjell Pizza Drive ANS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem er regnskapsfører for Hafjell Pizza Drive ANS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Hafjell Pizza Drive ANS | BEDR | Drift av restauranter | Øyer | 9 |
Kunngjøringer34
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.10.2023 | Revisor ↗ |
| 26.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.5.2021 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 6.5.2021 | Vedtektsdato ↗ |
| 31.8.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/876708612/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/876708612/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "876708612",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "876708612" })Spør AI-assistenten
Når leverte Hafjell Pizza Drive ANS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Hafjell Pizza Drive ANS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Hafjell Pizza Drive ANS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+VIEW GROUP AS(Regnskapsfører)
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:5→9
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Øyertun→Hundervegen 122
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:-→5
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 57,6 % av driftsinntektene — 26,3 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 21,8 % | 1,5 % |
| Resultatmargin | 20,0 % | 1,1 % |
| Egenkapitalandel | -6501,0 % | 13,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,02 | 0,95 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +12,5 % | +4,0 % |
| Omsetning per ansatt | 302 893 kr | 561 386 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 57,6 % | 31,3 % |
| Lønnskostnad | 15,4 % | 39,4 % |
| Annen driftskostnad | 4,0 % | 23,7 % |
| Avskrivninger | 1,2 % | 1,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/876708612/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/876708612/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "876708612",
"nace_code": "56.110",
"industry_count": 7995,
"revenue": { "value": 2726037, "percentile": 0.4205 },
"operating_margin": { "value": 0.2182, "percentile": 0.9333 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "876708612" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Hafjell Pizza Drive ANS blant de 7995 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Hafjell Pizza Drive ANS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Hafjell Pizza Drive ANS blant de største selskapene innen drift av restauranter?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+5 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Hafjell Pizza Drive ANS
Hvor stor er bransjen Hafjell Pizza Drive ANS tilhører?
Hafjell Pizza Drive ANS er ett av 18 selskaper innen drift av restauranter i Øyer, og ett av 11 260 på landsbasis.
Hvor lenge har Hafjell Pizza Drive ANS eksistert sammenlignet med bransjen?
Hafjell Pizza Drive ANS ble etablert i 1996 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 94 % av selskapene.
Hvordan er lønnsomheten til Hafjell Pizza Drive ANS sammenlignet med bransjen?
Medianen for drift av restauranter er en driftsmargin på 1,5 %. Hafjell Pizza Drive ANS lå på 21,8 % i siste tilgjengelige regnskap.
Hva er statusen til Hafjell Pizza Drive ANS?
Selskapet er i ordinær drift som Ansvarlig selskap med solidarisk ansvar og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Hafjell Pizza Drive ANS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Hafjell Pizza Drive ANS?
Hafjell Pizza Drive ANS er registrert i bransjen Drift av restauranter (næringskode 56.110). Registrert aktivitet: Pizzarestaurant og servering, med mulighet for takeaway og utkjøring.
Hva betyr organisasjonsformen ANS?
Organisasjonsformen til Hafjell Pizza Drive ANS er Ansvarlig selskap med solidarisk ansvar, forkortet ANS. I et ansvarlig selskap har deltakerne ubegrenset og solidarisk personlig ansvar for selskapets forpliktelser.
Hvem leder Hafjell Pizza Drive ANS?
Terje Stenersen er registrert som daglig leder i Hafjell Pizza Drive ANS.
Hva omsatte Hafjell Pizza Drive ANS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,73 mill kr, opp 12 % fra 2024. Egenkapitalen var −893 755 kr ved årsslutt.
Hvilket org.nr har Hafjell Pizza Drive ANS?
Hafjell Pizza Drive ANS har org.nr 876 708 612 og er registrert som Ansvarlig selskap med solidarisk ansvar i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.