- Omsetning
- 2,7 mill
- +286,3 %
- Resultat
- −25 255
- 6 års regnskap
Om Join Good Forces STI
Join Good Forces STI er registrert som stiftelse med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Andre sosialtjenester uten botilbud ellers. Virksomheten ble stiftet i 1993 og har vært i drift i 33 år. Haakon Bryhni er styrets leder. I 2024 hadde Join Good Forces STI en omsetning på 2,69 mill kr, en økning på 286 % fra 2023. Selskapet endte året med et underskudd på 25 255 kr. Egenkapitalen var 187 150 kr ved utgangen av 2024. Selskapet er ett av 648 innen andre sosialtjenester uten botilbud ellers i Oslo, og ett av 4 605 i Norge. Det er eldre enn 69 % av selskapene i bransjen. Bare 3 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet
Formidle nødhjelp til mennesker som er rammet av sult, krig og katastrofer. CRN skal kunne arbeide over hele verden og hjelpen skal formidles uten hensyn til rase, nasjonalitet, politisk - eller religiøs tilhørighet.
API og MCPGET /company/871529302
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/871529302" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "871529302",
"name": "JOIN GOOD FORCES STI",
"org_form": "STI",
"nace_code": "88.996",
"nace_desc": "Andre sosialtjenester uten botilbud ellers",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "871529302" })Spør AI-assistenten
Når ble Join Good Forces STI stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Join Good Forces STI til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Join Good Forces STI registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2020–2024 · +286,3 % fra 2023 · +266 850,8 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2,69 mill kr | 52 500 kr | −25 255 kr | 722 641 kr | 187 150 kr | 535 492 kr |
| 2023 | 696 651 kr | −854 747 kr | −854 849 kr | 412 869 kr | 212 405 kr | 200 464 kr |
| 2022 | 698 609 kr | 264 362 kr | 265 595 kr | 1,20 mill kr | 1,07 mill kr | 133 395 kr |
| 2021 | 792 713 kr | −348 738 kr | −348 786 kr | 912 625 kr | 801 507 kr | 111 118 kr |
| 2020 | 1 008 kr | 190 kr | 190 kr | 1 301 kr | 1 150 kr | 163 kr |
Balanse
2024Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2024 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 99 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig.
API og MCPGET /company/871529302/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/871529302/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "871529302",
"years": [
{ "year": 2024, "revenue": 2690864, "operating_profit": 52500, "net_profit": -25255, "equity": 187150, … },
{
"year": 2023,
"revenue": 696651,
"operating_profit": -854747,
"net_profit": -854849,
"equity": 212405,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "871529302" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Join Good Forces STI fra 2023 til 2024?
Hvor stort underskudd hadde Join Good Forces STI i 2024, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Join Good Forces STI de siste årene.
Roller og styre5
Styre
5Sist endret 13.11.2019API og MCPGET /company/871529302/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/871529302/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "871529302",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "871529302" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Join Good Forces STI: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Join Good Forces STI?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Crn | AAFY | Andre sosialtjenester uten botilbud ellers | Oslo | − |
Kunngjøringer25
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.9.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.10.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.8.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.9.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.8.2017 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.7.2016 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/871529302/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/871529302/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "871529302",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2025-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2024-09-19", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "871529302" })Spør AI-assistenten
Når ble Join Good Forces STI sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Join Good Forces STI sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Join Good Forces STI i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−Thomas Eng(Daglig leder)
- Endring i roller og styre−MOLTZAU REVISJON AS(Revisor)
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 1,0 % av driftsinntektene — 51,0 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 2,0 % | 1,0 % |
| Resultatmargin | -0,9 % | 2,5 % |
| Egenkapitalandel | 25,9 % | 76,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,35 | 2,75 |
| Gjeldsgrad | 2,86 | 0,20 |
| Egenkapitalrentabilitet | -13,5 % | 2,5 % |
| Andel av driftsinntekter | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 1,0 % | 52,0 % |
| Annen driftskostnad | 1,8 % | 26,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/871529302/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/871529302/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "871529302",
"nace_code": "88.996",
"industry_count": 623,
"revenue": { "value": 2690864, "percentile": 0.6967 },
"operating_margin": { "value": 0.0195, "percentile": 0.5253 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "871529302" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Join Good Forces STI sammenlignet med andre i bransjen?
Er Join Good Forces STI blant de største selskapene innen andre sosialtjenester uten botilbud ellers?
Hvor solid er Join Good Forces STI sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+103 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Join Good Forces STI
Hvor stor er bransjen Join Good Forces STI tilhører?
Join Good Forces STI er ett av 648 selskaper innen andre sosialtjenester uten botilbud ellers i Oslo, og ett av 4 605 på landsbasis.
Hvor lenge har Join Good Forces STI eksistert sammenlignet med bransjen?
Join Good Forces STI ble etablert i 1993 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 69 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Join Good Forces STI i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Stiftelse. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Join Good Forces STI i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Join Good Forces STI?
Join Good Forces STI er registrert i bransjen Andre sosialtjenester uten botilbud ellers (næringskode 88.996). Registrert aktivitet: Formidle nødhjelp til mennesker som er rammet av sult, krig og katastrofer.
Hva slags selskap er Join Good Forces STI?
Organisasjonsformen til Join Good Forces STI er Stiftelse, forkortet STI. En stiftelse er en selveiende formuesmasse uten eiere, styrt av et styre etter formålet i vedtektene.
Går Join Good Forces STI med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2024) viser en omsetning på 2,69 mill kr, opp 286 % fra 2023. Egenkapitalen var 187 150 kr ved årsslutt.
Hvor holder Join Good Forces STI til?
Join Good Forces STI holder til i c/o LM Norge Øvre Slottsgate 3, 0157, OSLO, i Oslo kommune.
Hvilket org.nr har Join Good Forces STI?
Organisasjonsnummeret til Join Good Forces STI er 871 529 302. Selskapet er registrert som Stiftelse, med registreringsdato 20.02.1995.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.