Studio Ma AS
Org.nr 831413972
Om Studio Ma AS
Studio Ma AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Treningssentervirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. I 2025 hadde Studio Ma AS en omsetning på 2,16 mill kr, en økning på 22 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 1 768 kr. Egenkapitalen var −137 106 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Cathrine Widerøe Mathiesen med 75 % av aksjene. Selskapet er ett av 225 innen treningssentervirksomhet i Oslo, og ett av 1 786 i Norge. Det ble etablert samme år som 75 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (64 %).
Aktivitet og formål
Yoga- og doula studio.
API og MCPGET /company/831413972
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831413972" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831413972",
"name": "STUDIO MA AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "93.130",
"nace_desc": "Treningssentervirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "831413972" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Studio Ma AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Studio Ma AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Studio Ma AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,16 mill kr | −1 580 kr | −1 768 kr | 427 213 kr | −137 106 kr | 564 319 kr |
| 2024 | 1,78 mill kr | 41 165 kr | 41 187 kr | 370 320 kr | −135 338 kr | 505 659 kr |
| 2023 | 645 892 kr | −199 863 kr | −200 955 kr | 274 418 kr | −176 526 kr | 450 945 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 74 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 16 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 81 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/831413972/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831413972/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831413972",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 2159882, "operating_profit": -1580, "net_profit": -1768, "equity": -137106, … },
{ "year": 2024, "revenue": 1777196, "operating_profit": 41165, "net_profit": 41187, "equity": -135338, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "831413972" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Studio Ma AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Studio Ma AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Studio Ma AS per år.
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 15.12.2025API og MCPGET /company/831413972/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831413972/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831413972",
"roles": [
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "831413972" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Studio Ma AS?
List alle roller i Studio Ma AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute · 1 endret eierandel
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Cathrine Widerøe Mathiesen | Person | Ordinære aksjer | 75.0 % | 22 500 |
| Claudia Van Tunen | Person | Ordinære aksjer | 25.0 % | 7 500 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/831413972/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831413972/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831413972",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "831413972" })Spør AI-assistenten
Er Studio Ma AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Studio Ma AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Studio Ma AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Studio Ma AS | BEDR | Treningssentervirksomhet | Oslo | − |
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.12.2025 | Styre ↗ |
| 15.12.2025 | Daglig leder ↗ |
| 7.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.2.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 16.5.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/831413972/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831413972/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831413972",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-12-15", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "831413972" })Spør AI-assistenten
Når ble Studio Ma AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Studio Ma AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Studio Ma AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 73,5 % av driftsinntektene — 21,1 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -0,1 % | 6,4 % |
| Resultatmargin | -0,1 % | 4,4 % |
| Egenkapitalandel | -32,1 % | 32,3 % |
| Likviditetsgrad | 2,48 | 1,25 |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 6,0 % | 3,4 % |
| Lønnskostnad | 16,4 % | 28,9 % |
| Annen driftskostnad | 73,5 % | 52,4 % |
| Avskrivninger | 4,1 % | 3,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/831413972/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831413972/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831413972",
"nace_code": "93.130",
"industry_count": 1038,
"revenue": { "value": 2159882, "percentile": 0.5983 },
"operating_margin": { "value": -0.0007, "percentile": 0.3194 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "831413972" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Studio Ma AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Studio Ma AS på i bransjen?
Hvor ligger Studio Ma AS blant de 1038 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+16 til på samme adresse →Folk spør om Studio Ma AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Studio Ma AS?
Det er registrert 1 786 selskaper i Norge innen treningssentervirksomhet, hvorav 225 i Oslo.
Er Studio Ma AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 23 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 75 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Studio Ma AS?
Studio Ma AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Studio Ma AS?
Studio Ma AS driver innen treningssentervirksomhet, med NACE-kode 93.130 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Yoga- og doula studio.
Hva slags selskap er Studio Ma AS?
Studio Ma AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem eier Studio Ma AS?
Studio Ma AS eies i hovedsak av Cathrine Widerøe Mathiesen (75 %). Totalt er det registrert 2 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Studio Ma AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,16 mill kr, opp 22 % fra 2024. Egenkapitalen var −137 106 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Studio Ma AS?
I 2025 hadde Studio Ma AS et driftsresultat på −1 580 kr, som tilsvarer en driftsmargin på −0,1 %.
Hvor solid er balansen til Studio Ma AS?
Egenkapitalen i Studio Ma AS var −137 106 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på −32,1 % av totalkapitalen.
Hva er aksjekapitalen i Studio Ma AS?
Studio Ma AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 000 aksjer.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.