- Omsetning
- 2,4 mill
- −2,7 %
- Resultat
- 11 670
- −97,7 %
Om Sameiet Innseilingen 2
Sameiet Innseilingen 2 er registrert som eierseksjonssameie med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Tor Johannessen er styrets leder. I 2025 hadde Sameiet Innseilingen 2 en omsetning på 2,35 mill kr, en nedgang på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 11 670 kr. Egenkapitalen var 1,71 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 761 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Tønsberg, og ett av 47 211 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 673 andre selskaper i bransjen. Eierseksjonssameie er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet og formål
Eierseksjonssameie
API og MCPGET /company/826966742
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826966742" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826966742",
"name": "SAMEIET INNSEILINGEN 2",
"org_form": "ESEK",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TØNSBERG", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "826966742" })Spør AI-assistenten
Hvor i Tønsberg holder Sameiet Innseilingen 2 til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Sameiet Innseilingen 2 registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Sameiet Innseilingen 2 med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −2,7 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,35 mill kr | −63 741 kr | 11 670 kr | 1,95 mill kr | 1,71 mill kr | 247 096 kr |
| 2024 | 2,42 mill kr | 458 465 kr | 506 445 kr | 1,84 mill kr | 1,69 mill kr | 146 404 kr |
| 2023 | 2,31 mill kr | 125 940 kr | 147 544 kr | 1,41 mill kr | 1,19 mill kr | 220 328 kr |
| 2022 | 2,19 mill kr | 278 975 kr | 278 975 kr | 1,27 mill kr | 1,04 mill kr | 225 192 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 93 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 96 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/826966742/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826966742/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826966742",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2350040,
"operating_profit": -63741,
"net_profit": 11670,
"equity": 1706343,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2415952,
"operating_profit": 458465,
"net_profit": 506445,
"equity": 1694674,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "826966742" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Sameiet Innseilingen 2 per år.
Hvordan har omsetningen til Sameiet Innseilingen 2 utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Sameiet Innseilingen 2 i 2025?
Roller og styre7
Styre
4Sist endret 02.07.2026Regnskapsfører
1Sist endret 22.01.2024Revisor
1Sist endret 22.01.2024Forretningsfører
1Sist endret 04.01.2023API og MCPGET /company/826966742/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826966742/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826966742",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "826966742" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Sameiet Innseilingen 2?
List alle roller i Sameiet Innseilingen 2: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Sameiet Innseilingen 2?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sameiet Innseilingen 2 | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Tønsberg | − |
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.7.2026 | Styre ↗ |
| 13.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.4.2025 | Styre ↗ |
| 12.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.4.2024 | Styre ↗ |
| 22.1.2024 | Revisor ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 4.10.2023 | Styre ↗ |
| 13.9.2023 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/826966742/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826966742/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826966742",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-02", "type": "Styre", … },
{ "dato": "2026-06-13", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "826966742" })Spør AI-assistenten
Når ble Sameiet Innseilingen 2 sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Sameiet Innseilingen 2 sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Sameiet Innseilingen 2 sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Henning Tangård(Varamedlem)−Marit Sæthern(Styremedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 92,7 % av driftsinntektene — 24,5 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -2,7 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | 0,5 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | 87,4 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 7,82 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 0,14 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,7 % | 8,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -2,7 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 9,1 % | 3,7 % |
| Annen driftskostnad | 92,7 % | 68,2 % |
| Avskrivninger | 0,9 % | 0,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/826966742/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/826966742/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "826966742",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21423,
"revenue": { "value": 2350040, "percentile": 0.7057 },
"operating_margin": { "value": -0.0271, "percentile": 0.1974 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "826966742" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Sameiet Innseilingen 2 sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Sameiet Innseilingen 2 på i bransjen?
Hvor ligger Sameiet Innseilingen 2 blant de 21423 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+25 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Sameiet Innseilingen 2
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Sameiet Innseilingen 2?
Det er registrert 47 211 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 761 i Tønsberg.
Er Sameiet Innseilingen 2 et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 15 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 673 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Sameiet Innseilingen 2?
Sameiet Innseilingen 2 er et aktivt selskap registrert som Eierseksjonssameie i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Sameiet Innseilingen 2?
Sameiet Innseilingen 2 er registrert som Eierseksjonssameie (ESEK).
Hvordan går det økonomisk med Sameiet Innseilingen 2?
Sameiet Innseilingen 2 hadde i 2025 en omsetning på 2,35 mill kr og et overskudd på 11 670 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Sameiet Innseilingen 2?
I 2025 hadde Sameiet Innseilingen 2 et driftsresultat på −63 741 kr, som tilsvarer en driftsmargin på −2,7 %.
Hvor solid er balansen til Sameiet Innseilingen 2?
Egenkapitalen i Sameiet Innseilingen 2 var 1,71 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 87,4 % av totalkapitalen.
Hvor ligger Sameiet Innseilingen 2?
Forretningsadressen til Sameiet Innseilingen 2 er v/OBOS Vestfold Storgaten 20, 3126, TØNSBERG i Tønsberg kommune.
Hvordan kommer jeg i kontakt med Sameiet Innseilingen 2?
I Enhetsregisteret har Sameiet Innseilingen 2 registrert nettsiden vibbo.no/innseilingen-2. Telefonnummer er også registrert og vises på selskapssiden.
Hvem er revisor for Sameiet Innseilingen 2?
Sameiet Innseilingen 2 bruker Obos Eiendomsforvaltning AS som regnskapsfører og Bdo AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.