Raw Mango AS
Org.nr 825397272
Om Raw Mango AS
Raw Mango AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Drift av barer. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Neha Vij er daglig leder, og Neha Vij er styreleder. I 2025 hadde Raw Mango AS en omsetning på 2,72 mill kr, en økning på 17 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 115 589 kr. Egenkapitalen var −41 399 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Vee Evolusjon AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 178 innen drift av barer i Oslo, og ett av 862 i Norge. Det ble etablert samme år som 41 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (82 %).
Aktivitet
Juice/cafebar.
Formål
Cafe og restaurantdrift og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,72 mill kr | −11 491 kr | −115 589 kr | 488 643 kr | −41 399 kr | 530 042 kr |
| 2024 | 2,32 mill kr | 110 516 kr | 85 522 kr | 610 892 kr | 74 189 kr | 536 702 kr |
| 2023 | 1,94 mill kr | −71 558 kr | −110 501 kr | 717 126 kr | −11 333 kr | 728 460 kr |
| 2022 | 2,78 mill kr | −86 856 kr | −49 633 kr | 994 540 kr | 99 168 kr | 895 372 kr |
| 2021 | 2,47 mill kr | 193 365 kr | 151 374 kr | 363 235 kr | 148 802 kr | 214 433 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 38 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 18 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Roller og styre2
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Vee Evolusjon AS100 %
- Neha Vijhadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Vee Evolusjon AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 100 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Vee Evolusjon AS
2 selskaperUnderenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Refresh Mathallen | BEDR | Drift av barer | Oslo | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.12.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.9.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.12.2021 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.3.2021 | Forretningsadresse ↗ |
| 18.12.2020 | Daglig leder ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−FIX REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:6→-
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 25,8 % av driftsinntektene — 6,9 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -0,4 % | 2,0 % |
| Resultatmargin | -4,2 % | 1,5 % |
| Egenkapitalandel | -8,5 % | 16,7 % |
| Likviditetsgrad | 5,40 | 1,04 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +17,5 % | +4,9 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 25,8 % | 32,7 % |
| Lønnskostnad | 37,6 % | 32,1 % |
| Annen driftskostnad | 33,6 % | 27,6 % |
| Avskrivninger | 3,4 % | 1,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+10 til på samme adresse →Spørsmål og svar om Raw Mango AS
Hvor stor er bransjen Raw Mango AS tilhører?
Raw Mango AS er ett av 178 selskaper innen drift av barer i Oslo, og ett av 862 på landsbasis.
Hvor lenge har Raw Mango AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Raw Mango AS ble etablert i 2020 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 45 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Raw Mango AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Raw Mango AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Raw Mango AS?
Neha Vij er registrert som daglig leder i Raw Mango AS.
Hvem er styreleder i Raw Mango AS?
Styrets leder i Raw Mango AS er Neha Vij.
Hvilke eiere står bak Raw Mango AS?
Raw Mango AS eies i hovedsak av Vee Evolusjon AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Raw Mango AS med overskudd?
I 2025 omsatte Raw Mango AS for 2,72 mill kr, opp 17 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 115 589 kr.
Hvor stor aksjekapital har Raw Mango AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Raw Mango AS er 30 000 kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Er Raw Mango AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2020. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.