Resepsjon M24-26 AS
- Omsetning
- 838 138
- +2,1 %
- Resultat
- 75 779
- +53,8 %
Om Resepsjon M24-26 AS
Resepsjon M24-26 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Kontortjenester. Virksomheten ble stiftet i 2012 og har vært i drift i 14 år. Mette-Elin Boge er daglig leder, og Mette-Elin Boge er styreleder. I 2025 hadde Resepsjon M24-26 AS en omsetning på 838 138 kr, en økning på 2 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 75 779 kr. Egenkapitalen var 512 611 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Mette-Elin Boge med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 29 innen kontortjenester i Stavanger, og ett av 1 234 i Norge. Det er eldre enn 69 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Drift av resepsjon.
API og MCPGET /company/999504051
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999504051" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999504051",
"name": "RESEPSJON M24-26 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "82.100",
"nace_desc": "Kontortjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STAVANGER", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "999504051" })Spør AI-assistenten
Hva driver Resepsjon M24-26 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Resepsjon M24-26 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Resepsjon M24-26 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +2,1 % fra 2024 · +13,4 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 838 138 kr | 96 826 kr | 75 779 kr | 612 530 kr | 512 611 kr | 99 919 kr |
| 2024 | 820 678 kr | 76 011 kr | 49 273 kr | 559 784 kr | 436 832 kr | 122 952 kr |
| 2023 | 794 382 kr | 125 174 kr | 97 639 kr | 503 906 kr | 387 559 kr | 116 346 kr |
| 2022 | 738 996 kr | 158 919 kr | 123 935 kr | 407 901 kr | 289 920 kr | 117 982 kr |
| 2021 | 738 996 kr | 160 259 kr | 124 955 kr | 333 869 kr | 165 986 kr | 167 883 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 79 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 100 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/999504051/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999504051/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999504051",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 838138, "operating_profit": 96826, "net_profit": 75779, "equity": 512611, … },
{ "year": 2024, "revenue": 820678, "operating_profit": 76011, "net_profit": 49273, "equity": 436832, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "999504051" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Resepsjon M24-26 AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Resepsjon M24-26 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Resepsjon M24-26 AS per år.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 09.01.2013Styre
1Sist endret 21.04.2020Regnskapsfører
1Sist endret 06.08.2018API og MCPGET /company/999504051/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999504051/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999504051",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "999504051" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Resepsjon M24-26 AS?
List alle roller i Resepsjon M24-26 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Resepsjon M24-26 AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Mette-Elin Boge | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2019
API og MCPGET /company/999504051/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999504051/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999504051",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "999504051" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Resepsjon M24-26 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Resepsjon M24-26 AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Resepsjon M24-26 AS | BEDR | Kontortjenester | Stavanger | − |
Kunngjøringer15
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 23.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.1.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.2.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.2.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.2.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.3.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.4.2020 | Styre ↗ |
| 2.3.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.3.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.1.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/999504051/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999504051/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999504051",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-23", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-01-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "999504051" })Spør AI-assistenten
Når ble Resepsjon M24-26 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Resepsjon M24-26 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Resepsjon M24-26 AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 83,7 % | 44,3 % |
| Likviditetsgrad | 6,13 | 1,60 |
| Gjeldsgrad | 0,19 | 0,70 |
| Egenkapitalrentabilitet | 14,8 % | 6,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/999504051/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999504051/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999504051",
"nace_code": "82.100",
"industry_count": 330,
"revenue": { "value": 838138, "percentile": 0.52 },
"operating_margin": { "value": 0.1155, "percentile": 0.6977 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "999504051" })Spør AI-assistenten
Er Resepsjon M24-26 AS blant de største selskapene innen kontortjenester?
Hvor solid er Resepsjon M24-26 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Resepsjon M24-26 AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+14 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Resepsjon M24-26 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Resepsjon M24-26 AS?
Det er registrert 1 234 selskaper i Norge innen kontortjenester, hvorav 29 i Stavanger.
Er Resepsjon M24-26 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2012, som er lenger enn 69 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 34 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Resepsjon M24-26 AS et aktivt selskap?
Resepsjon M24-26 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Resepsjon M24-26 AS?
Daglig leder i Resepsjon M24-26 AS er Mette-Elin Boge, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Resepsjon M24-26 AS?
Mette-Elin Boge er registrert som styreleder i Resepsjon M24-26 AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Resepsjon M24-26 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2019 er Mette-Elin Boge største eier i Resepsjon M24-26 AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Resepsjon M24-26 AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 838 138 kr, opp 2 % fra 2024. Egenkapitalen var 512 611 kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Resepsjon M24-26 AS?
Egenkapitalen i Resepsjon M24-26 AS var 512 611 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 83,7 % av totalkapitalen.
Hvor ligger Resepsjon M24-26 AS?
Forretningsadressen til Resepsjon M24-26 AS er Maskinveien 26, 4033, STAVANGER i Stavanger kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.