Studio Su Sørås AS
- Omsetning
- 3,3 mill
- −9 %
- Resultat
- 85 970
- +114,5 %
Om Studio Su Sørås AS
Studio Su Sørås AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Skjønnhetspleie. Virksomheten ble stiftet i 2012 og har vært i drift i 14 år. Signy Tunes Unger er daglig leder, og Signy Tunes Unger er styreleder. I 2025 hadde Studio Su Sørås AS en omsetning på 3,26 mill kr, en nedgang på 9 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 85 970 kr. Egenkapitalen var 524 982 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Signy Tunes Unger med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 366 innen skjønnhetspleie i Bergen, og ett av 6 562 i Norge. Det er eldre enn 87 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Hårpleie og salg av hårpleieprodukter.
Formål
Frisør og hårpleietjenester, samt utleie, kjøp eller salg eiendom samt investeringer i andre selskap og kjøp og salg av aksjer.
API og MCPGET /company/999326706
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999326706" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999326706",
"name": "STUDIO SU SØRÅS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.220",
"nace_desc": "Skjønnhetspleie",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BERGEN", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "999326706" })Spør AI-assistenten
Er Studio Su Sørås AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Studio Su Sørås AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Studio Su Sørås AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −9 % fra 2024 · −6,3 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,26 mill kr | 113 690 kr | 85 970 kr | 1,05 mill kr | 524 982 kr | 523 979 kr |
| 2024 | 3,58 mill kr | 53 874 kr | 40 084 kr | 1,04 mill kr | 439 012 kr | 605 584 kr |
| 2023 | 3,56 mill kr | 111 728 kr | 112 866 kr | 997 551 kr | 398 928 kr | 598 622 kr |
| 2022 | 3,34 mill kr | −135 329 kr | −133 892 kr | 883 065 kr | 286 062 kr | 597 003 kr |
| 2021 | 3,48 mill kr | 139 610 kr | 95 684 kr | 1,04 mill kr | 419 954 kr | 616 306 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 62 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 79 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/999326706/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999326706/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999326706",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 3259248, "operating_profit": 113690, "net_profit": 85970, "equity": 524982, … },
{ "year": 2024, "revenue": 3583073, "operating_profit": 53874, "net_profit": 40084, "equity": 439012, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "999326706" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Studio Su Sørås AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Studio Su Sørås AS per år.
Hvordan har omsetningen til Studio Su Sørås AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 05.01.2013Styre
2Sist endret 05.01.2013Regnskapsfører
1Sist endret 02.06.2025API og MCPGET /company/999326706/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999326706/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999326706",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "999326706" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Studio Su Sørås AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Studio Su Sørås AS?
Hvem er regnskapsfører for Studio Su Sørås AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Signy Tunes Unger | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2019
API og MCPGET /company/999326706/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999326706/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999326706",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "999326706" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Studio Su Sørås AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Studio Su Sørås AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Studio Su Sørås AS | BEDR | Skjønnhetspleie | Bergen | − |
Kunngjøringer19
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.7.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 22.6.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.10.2018 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/999326706/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999326706/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999326706",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "999326706" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Studio Su Sørås AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Studio Su Sørås AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Studio Su Sørås AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 62,3 % av driftsinntektene — 11,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 3,5 % | 0,8 % |
| Resultatmargin | 2,6 % | 0,6 % |
| Egenkapitalandel | 50,0 % | 16,9 % |
| Likviditetsgrad | 2,00 | 1,15 |
| Gjeldsgrad | 1,00 | 1,43 |
| Egenkapitalrentabilitet | 16,4 % | 13,4 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -9,0 % | +1,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 14,9 % | 21,2 % |
| Lønnskostnad | 62,3 % | 50,6 % |
| Annen driftskostnad | 19,3 % | 22,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/999326706/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/999326706/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "999326706",
"nace_code": "96.220",
"industry_count": 995,
"revenue": { "value": 3259248, "percentile": 0.8471 },
"operating_margin": { "value": 0.0349, "percentile": 0.6126 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "999326706" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Studio Su Sørås AS på i bransjen?
Hvor ligger Studio Su Sørås AS blant de 995 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Studio Su Sørås AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Studio Su Sørås AS
Hvor stor er bransjen Studio Su Sørås AS tilhører?
Studio Su Sørås AS er ett av 366 selskaper innen skjønnhetspleie i Bergen, og ett av 6 562 på landsbasis.
Hvor lenge har Studio Su Sørås AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Studio Su Sørås AS ble etablert i 2012 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 87 % av selskapene.
Er Studio Su Sørås AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Studio Su Sørås AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Studio Su Sørås AS?
Studio Su Sørås AS er registrert i bransjen Skjønnhetspleie (næringskode 96.220). Registrert aktivitet: Hårpleie og salg av hårpleieprodukter.
Hvem leder Studio Su Sørås AS?
Signy Tunes Unger er registrert som daglig leder i Studio Su Sørås AS.
Hvem eier Studio Su Sørås AS?
Studio Su Sørås AS eies i hovedsak av Signy Tunes Unger (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2019.
Går Studio Su Sørås AS med overskudd?
I 2025 omsatte Studio Su Sørås AS for 3,26 mill kr, ned 9 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 85 970 kr.
Hvor lønnsom er driften i Studio Su Sørås AS?
Driftsresultatet for 2025 var 113 690 kr (driftsmargin 3,5 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor stor aksjekapital har Studio Su Sørås AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Studio Su Sørås AS er 30 000 kr (30 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Er Studio Su Sørås AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2013. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.