Me & Mo Holding AS
- Omsetning
- –
- 2025
- Resultat
- 83
- +295,2 %
Om Me & Mo Holding AS
Me & Mo Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Enebakk, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Grunnarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2012 og har vært i drift i 14 år. Morten Ramdahl er styrets leder. Selskapet endte året med et overskudd på 83 kr. Egenkapitalen var 282 688 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Morten Ramdahl med 70 % av aksjene. Selskapet er ett av 45 innen grunnarbeid i Enebakk, og ett av 12 735 i Norge. Det er eldre enn 66 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Eiendoms- og investeringsvirksomhet. Anleggsvirksomhet.
Formål
Kjøp og salg av fast eiendom, utleie og drift av fast eiendom, anleggsvirksomhet, investeringsvirksomhet, deltakelse i andre selskaper, samt alt hva som kommer inn under dette.
API og MCPGET /company/998413141
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998413141" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998413141",
"name": "ME & MO HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.120",
"nace_desc": "Grunnarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ENEBAKK", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "998413141" })Spør AI-assistenten
Hva driver Me & Mo Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Me & Mo Holding AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Me & Mo Holding AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | −38 360 kr | 83 kr | 6,56 mill kr | 282 688 kr | 6,28 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −40 875 kr | 21 kr | 4,60 mill kr | 282 605 kr | 4,31 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −33 037 kr | 319 461 kr | 4,59 mill kr | 282 584 kr | 4,31 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −7 325 kr | −7 325 kr | 4,21 mill kr | −36 877 kr | 4,25 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −2 719 kr | −2 719 kr | 1,29 mill kr | −29 552 kr | 1,31 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2024 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2024)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 4,5 mill kr (98 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 4 kr
API og MCPGET /company/998413141/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998413141/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998413141",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": null, "operating_profit": -38360, "net_profit": 83, "equity": 282688, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -40875, "net_profit": 21, "equity": 282605, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "998413141" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Me & Mo Holding AS i 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Me & Mo Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Me & Mo Holding AS per år.
Roller og styre4
Styre
2Sist endret 07.06.2012Regnskapsfører
1Sist endret 27.11.2025Revisor
1Sist endret 10.10.2022API og MCPGET /company/998413141/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998413141/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998413141",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "998413141" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Me & Mo Holding AS?
Hvem er regnskapsfører for Me & Mo Holding AS?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Me & Mo Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Morten Ramdahl | Person | Ordinære aksjer | 70,0 % | 70 |
| Mette Haraldsen Ramdahl | Person | Ordinære aksjer | 30,0 % | 30 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/998413141/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998413141/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998413141",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "998413141" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Me & Mo Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Me & Mo Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Er Me & Mo Holding AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Datterselskaper av Me & Mo Holding AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/998413141/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998413141/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998413141",
"chain": [
{ "org_no": "998413141", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 2,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "998413141" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Me & Mo Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Kunngjøringer20
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 26.9.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 12.9.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.10.2022 | Revisor ↗ |
| 18.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/998413141/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998413141/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998413141",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "998413141" })Spør AI-assistenten
Når ble Me & Mo Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Me & Mo Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Me & Mo Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 4,3 % | 41,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,59 | 1,55 |
| Gjeldsgrad | 22,20 | 0,96 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,0 % | 8,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/998413141/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998413141/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998413141",
"nace_code": "43.120",
"industry_count": 5797,
"revenue": null,
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "998413141" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Me & Mo Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Hvor solid er Me & Mo Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Me & Mo Holding AS blant de 5797 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
ME & MO HOLDING AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Synergi-1 AS | Enebakk | 100,0 % | 2015 | 2025 | Aktiv |
| I-3 Eiendom AS | Enebakk | 100,0 % | 2015 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Me & Mo Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Me & Mo Holding AS?
Det er registrert 12 735 selskaper i Norge innen grunnarbeid, hvorav 45 i Enebakk.
Er Me & Mo Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2012, som er lenger enn 66 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 372 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Me & Mo Holding AS i Enhetsregisteret?
Me & Mo Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilke eiere står bak Me & Mo Holding AS?
Me & Mo Holding AS eies i hovedsak av Morten Ramdahl (70 %). Totalt er det registrert 2 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvilke datterselskaper har Me & Mo Holding AS?
Me & Mo Holding AS har 2 registrerte datterselskaper: Synergi-1 AS og I-3 Eiendom AS. Hele eierstrukturen vises i Eierstruktur-seksjonen på denne siden.
Hva er driftsresultatet til Me & Mo Holding AS?
I 2025 hadde Me & Mo Holding AS et driftsresultat på −38 360 kr.
Hva er organisasjonsnummeret til Me & Mo Holding AS?
Me & Mo Holding AS har organisasjonsnummer 998 413 141. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Hvem er revisor for Me & Mo Holding AS?
Me & Mo Holding AS bruker Trio Regnskap AS som regnskapsfører og Revisorhuset AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.