Mumac Holding AS
- Omsetning
- 132 367
- +86,8 %
- Resultat
- 47,4 mill
- +17 890,6 %
Om Mumac Holding AS
Mumac Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Rælingen, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper. Virksomheten ble stiftet i 2012 og har vært i drift i 14 år. Maciej Marcin Musial er daglig leder, og Maciej Marcin Musial er styreleder. I 2025 hadde Mumac Holding AS en omsetning på 132 367 kr, en økning på 87 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 47,45 mill kr. Egenkapitalen var 48,44 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Maciej Marcin Musial med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 34 innen andre egeninvesteringsselskaper i Rælingen, og ett av 13 763 i Norge. Det ble etablert samme år som 553 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (100 %).
Aktivitet og formål
Eie aksjer, og utøve virksomhet som naturlig står i forbindelse med dette, herunder samarbeid med andre selskaper med samme eller lignende formål.
API og MCPGET /company/998310385
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998310385" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998310385",
"name": "MUMAC HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "64.323",
"nace_desc": "Andre egeninvesteringsselskaper",
"employees": null,
"address": { "municipality": "RÆLINGEN", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "998310385" })Spør AI-assistenten
Hvor i Rælingen holder Mumac Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Mumac Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Mumac Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +86,8 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 132 367 kr | −359 325 kr | 47,45 mill kr | 48,47 mill kr | 48,44 mill kr | 33 397 kr |
| 2024 | 70 850 kr | −249 322 kr | 263 724 kr | 3,51 mill kr | 1,24 mill kr | 2,27 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −38 156 kr | 21 899 kr | 4,52 mill kr | 980 518 kr | 3,54 mill kr |
| 2022 | 155 000 kr | 134 418 kr | 85 044 kr | 2,48 mill kr | 958 618 kr | 1,52 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −37 178 kr | 54 093 kr | 2,87 mill kr | 873 574 kr | 2,00 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte tilsvarende en mindre del av årsresultatet.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/998310385/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998310385/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998310385",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 132367,
"operating_profit": -359325,
"net_profit": 47445627,
"equity": 48439869,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 70850,
"operating_profit": -249322,
"net_profit": 263724,
"equity": 1244242,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "998310385" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Mumac Holding AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Mumac Holding AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Mumac Holding AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 05.05.2012Styre
1Sist endret 20.01.2025Revisor
1Sist endret 12.08.2026API og MCPGET /company/998310385/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998310385/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998310385",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "998310385" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Mumac Holding AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Mumac Holding AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Mumac Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Maciej Marcin Musial | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/998310385/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998310385/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998310385",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "998310385" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Mumac Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Mumac Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Datterselskaper av Mumac Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/998310385/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998310385/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998310385",
"chain": [
{ "org_no": "998310385", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "998310385" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Mumac Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Mumac Holding AS | BEDR | Andre egeninvesteringsselskaper | Rælingen | − |
Kunngjøringer22
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 12.8.2026 | Revisor ↗ |
| 21.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.7.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 10.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.1.2025 | Styre ↗ |
| 27.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 6.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/998310385/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998310385/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998310385",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-12", "type": "Revisor", … },
{ "dato": "2026-07-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "998310385" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Mumac Holding AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Mumac Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Mumac Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−LST REVISJON AS(Regnskapsfører)
- Endring i roller og styre+LST REVISJON AS(Revisor)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Grindlia 14→Sleppenvegen 5Postnummer:2008→2005Poststed:FJERDINGBY→RÆLINGEN
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 95,9 % |
| Likviditetsgrad | 1362,90 | 14,50 |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | 97,9 % | 7,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/998310385/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998310385/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998310385",
"nace_code": "64.323",
"industry_count": 13714,
"revenue": { "value": 132367, "percentile": 0.9014 },
"operating_margin": { "value": -2.7146, "percentile": 0.1297 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "998310385" })Spør AI-assistenten
Er Mumac Holding AS blant de største selskapene innen andre egeninvesteringsselskaper?
Hvor solid er Mumac Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Mumac Holding AS på i bransjen?
Investeringer
MUMAC HOLDING AS eier aksjer i 30 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Okaya AS | Lillestrøm | 100,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Grønthallen AS | Lillestrøm | 46,5 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Scandinavian Import Group AS | Lier | 18,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Vexter AS | Oslo | 1,6 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Parallelo AS | Herøy | 1,3 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
| Icon Capital V AS | Oslo | 0,2 % | 2017 | 2025 | Slettet |
| Izy Holding AS | Oslo | 0,1 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
| Kid ASA | Lier | 0,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Elopak ASA | Asker | 0,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Sparebanken Norge | Bergen | 0,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Rælingen
1 000+ til i Rælingen →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Mumac Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Mumac Holding AS?
Det er registrert 13 763 selskaper i Norge innen andre egeninvesteringsselskaper, hvorav 34 i Rælingen.
Er Mumac Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2012, som er lenger enn 51 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 553 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Mumac Holding AS et aktivt selskap?
Mumac Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Mumac Holding AS?
Daglig leder i Mumac Holding AS er Maciej Marcin Musial, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Mumac Holding AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Maciej Marcin Musial største eier i Mumac Holding AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Mumac Holding AS?
Mumac Holding AS hadde i 2025 en omsetning på 132 367 kr og et overskudd på 47,45 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er organisasjonsnummeret til Mumac Holding AS?
Mumac Holding AS har org.nr 998 310 385 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvem er revisor for Mumac Holding AS?
Lst Revisjon AS er registrert som revisor for Mumac Holding AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.