Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Forening/lag/innretning

Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter

Org.nr 998191564
Omsetning
12,5 mill
+13,7 %
Resultat
416 010
7 års regnskap
Ansatte
7
Mer

Om Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter

Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Asker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i religiøse organisasjoner. Virksomheten ble stiftet i 2012 og har vært i drift i 14 år. Heidi Korneliussen er daglig leder, og Heidi Korneliussen er styreleder. I 2025 hadde Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter en omsetning på 12,51 mill kr, en økning på 14 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 416 010 kr. Egenkapitalen var 660 866 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 76 innen aktiviteter i religiøse organisasjoner i Asker, og ett av 6 086 i Norge. Det ble etablert samme år som 98 andre selskaper i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (72 %).

Aktivitet

Foreningen skal drive omsorg og konferansevirksomhet med kristen profil. Foreningens mål er å tilby et sted til betjening av hele mennesket: ånd, sjel og kropp.

API og MCPGET /company/998191564

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/998191564" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "998191564",
  "name": "STORSTUA OMSORGS- OG KONFERANSESENTER",
  "org_form": "FLI",
  "nace_code": "94.910",
  "nace_desc": "Aktiviteter i religiøse organisasjoner",
  "employees": 7,
  "address": { "municipality": "ASKER", "county": "AKERSHUS", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "998191564" })

Spør AI-assistenten

  • Hvilken bransje er Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter registrert i, og hva betyr næringskoden?
  • Når ble Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter stiftet, og hvilken selskapsform har det?
  • Hvor i Asker holder Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025 · +13,7 % fra 2024 · +94,5 % over 4 år

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
202512,51 mill kr419 966 kr416 010 kr2,42 mill kr660 866 kr1,75 mill kr
202411,01 mill kr−587 815 kr−590 737 kr2,48 mill kr244 856 kr2,23 mill kr
20239,24 mill kr−895 129 kr−897 414 kr2,76 mill kr835 593 kr1,92 mill kr
20228,11 mill kr926 380 kr924 133 kr3,24 mill kr1,73 mill kr1,50 mill kr
20216,43 mill kr923 024 kr924 347 kr1,76 mill kr808 875 kr956 088 kr

Balanse

2025
Eiendeler2,42 mill kr
Anleggsmidler34 %813 883 krOmløpsmidler66 %1,60 mill kr
Egenkapital og gjeld2,42 mill kr
Innskutt egenkapital0 %0 krOpptjent egenkapital27 %660 866 krKortsiktig gjeld73 %1,75 mill kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader12,09 mill kr
Finansinntekter59 kr
Finanskostnader1 681 kr
Netto finans−1 622 kr
Ordinært resultat før skatt418 344 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Årsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 62 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 16 prosent av driftsinntektene.

Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.

API og MCPGET /company/998191564/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/998191564/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "998191564",
  "years": [
    {
      "year": 2025,
      "revenue": 12511595,
      "operating_profit": 419966,
      "net_profit": 416010,
      "equity": 660866,
      …
    },
    {
      "year": 2024,
      "revenue": 11008090,
      "operating_profit": -587815,
      "net_profit": -590737,
      "equity": 244856,
      …
    },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "998191564" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor mye vokste omsetningen til Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter fra 2024 til 2025?
  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter de siste årene.
  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter per år.

Roller og styre7

Daglig leder

1Sist endret 05.01.2022
Daglig lederSignatur

Styre

4Sist endret 21.07.2025
Styrets lederSignatur
Celine Marie Brekken(f. 1968)
StyremedlemSignatur
Ragnar Tønnessen(f. 1966)
StyremedlemSignatur
Hugo Luis Fuenzalida Diaz(f. 1950)
StyremedlemSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 05.05.2015
Regnskapsfører
repr. SANNTIDSREGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Revisor

1Sist endret 20.01.2023
Revisor
repr. K-TEAM ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →
API og MCPGET /company/998191564/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/998191564/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "998191564",
  "roles": [
    { "role_type": "Daglig leder", … },
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Revisor", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "998191564" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem er daglig leder og styreleder i Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter?
  • Hvilket revisjonsselskap reviderer Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter?
  • Hvem er regnskapsfører for Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter?

Underenheter og kunngjøringer

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Øyer FjellstuguBEDRAndre botilbud innenfor sosiale tjenester ikke nevnt annet stedØyer−
Storstua Omsorgs- Og KonferansesenterBEDRAktiviteter i religiøse organisasjonerAsker7

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Ansatte:8→7
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Selskapsopplysninger oppdatert
    Ansatte:7→8
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Annen driftskostnad utgjør 62,2 % av driftsinntektene — 26,9 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Driftsmargin3,4 %7,5 %
Resultatmargin3,3 %7,4 %
Egenkapitalandel27,4 %91,2 %
Likviditetsgrad0,917,10
Gjeldsgrad2,650,09
Egenkapitalrentabilitet62,9 %3,2 %
Omsetningsvekst (siste år)+13,7 %+3,4 %
Omsetning per ansatt1,79 mill kr701 075,142 kr
Andel av driftsinntekter2025Bransjemedian
Varekostnad17,7 %4,2 %
Lønnskostnad15,6 %34,7 %
Annen driftskostnad62,2 %35,3 %
Avskrivninger1,2 %4,1 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/998191564/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/998191564/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "998191564",
  "nace_code": "94.910",
  "industry_count": 424,
  "revenue": { "value": 12511595, "percentile": 0.8095 },
  "operating_margin": { "value": 0.0336, "percentile": 0.433 },
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "998191564" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor ligger Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter blant de 424 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
  • Hvordan er lønnsomheten til Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter sammenlignet med andre i bransjen?
  • Er Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter blant de største selskapene innen aktiviteter i religiøse organisasjoner?

Ofte spurt om Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter?

Det er registrert 6 086 selskaper i Norge innen aktiviteter i religiøse organisasjoner, hvorav 76 i Asker.

Er Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2012, som er lenger enn 26 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 98 andre selskaper i bransjen etablert.

Går Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter bedre enn andre i bransjen?

Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter hadde en driftsmargin på 3,4 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 7,5 % for aktiviteter i religiøse organisasjoner.

Er Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter et aktivt selskap?

Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem er daglig leder i Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter?

Daglig leder i Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter er Heidi Korneliussen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hva er omsetningen til Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter?

I 2025 omsatte Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter for 12,51 mill kr, opp 14 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 416 010 kr.

Hva er driftsresultatet til Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter?

I 2025 hadde Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter et driftsresultat på 419 966 kr, som tilsvarer en driftsmargin på 3,4 %.

Har Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter flere lokasjoner?

Det er registrert 2 avdelinger under Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter i Enhetsregisteret. Underenheter er ikke egne selskaper, men separate arbeidssteder under samme juridiske enhet.

Er Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter registrert i MVA-registeret?

Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter er registrert i MVA-registeret (siden 2012) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Hva er organisasjonsnummeret til Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter?

Storstua Omsorgs- Og Konferansesenter har org.nr 998 191 564 og er registrert som Forening/lag/innretning i Brønnøysundregistrene.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Akershus