Stian Solli Kanestrøm AS
- Omsetning
- 2,7 mill
- +1,8 %
- Resultat
- 294 131
- −94 %
Om Stian Solli Kanestrøm AS
Stian Solli Kanestrøm AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Tannlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2012 og har vært i drift i 14 år. Stian Solli Kanestrøm er styrets leder. I 2025 hadde Stian Solli Kanestrøm AS en omsetning på 2,70 mill kr, en økning på 2 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 294 131 kr. Egenkapitalen var 5,28 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Stian Solli Kanestrøm med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 187 innen tannlegetjenester i Bærum, og ett av 5 990 i Norge. Det er eldre enn 67 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Drive virksomhet innenfor utvikling og investering i andre selskaper, samt drive med utleie av tannlege og alt som står i forbindelse med de forannevnte virksomheter
API og MCPGET /company/998121051
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998121051" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998121051",
"name": "STIAN SOLLI KANESTRØM AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.230",
"nace_desc": "Tannlegetjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BÆRUM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "998121051" })Spør AI-assistenten
Hvor i Bærum holder Stian Solli Kanestrøm AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Stian Solli Kanestrøm AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Stian Solli Kanestrøm AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1,8 % fra 2024 · +12,4 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,70 mill kr | 374 490 kr | 294 131 kr | 6,08 mill kr | 5,28 mill kr | 798 348 kr |
| 2024 | 2,66 mill kr | 301 039 kr | 4,89 mill kr | 7,99 mill kr | 5,34 mill kr | 2,65 mill kr |
| 2023 | 2,94 mill kr | 795 422 kr | 621 034 kr | 3,79 mill kr | 2,65 mill kr | 1,15 mill kr |
| 2022 | 2,34 mill kr | 328 669 kr | 256 403 kr | 3,68 mill kr | 2,89 mill kr | 787 428 kr |
| 2021 | 2,40 mill kr | 583 534 kr | 455 157 kr | 4,18 mill kr | 2,99 mill kr | 1,19 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 79 prosent av driftsinntektene. Det ble avsatt utbytte som oversteg årsresultatet.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig.
API og MCPGET /company/998121051/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998121051/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998121051",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2702551,
"operating_profit": 374490,
"net_profit": 294131,
"equity": 5283640,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2655393,
"operating_profit": 301039,
"net_profit": 4894469,
"equity": 5339508,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "998121051" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Stian Solli Kanestrøm AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Stian Solli Kanestrøm AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Stian Solli Kanestrøm AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 07.07.2012Regnskapsfører
1Sist endret 02.12.2013API og MCPGET /company/998121051/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998121051/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998121051",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Varamedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "998121051" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Stian Solli Kanestrøm AS?
List alle roller i Stian Solli Kanestrøm AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Stian Solli Kanestrøm AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Stian Solli Kanestrøm | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/998121051/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998121051/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998121051",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "998121051" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Stian Solli Kanestrøm AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Stian Solli Kanestrøm AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Stian Solli Kanestrøm AS | BEDR | Tannlegetjenester | Bærum | − |
Kunngjøringer28
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 5.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 13.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 8.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/998121051/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998121051/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998121051",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "998121051" })Spør AI-assistenten
Når ble Stian Solli Kanestrøm AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Stian Solli Kanestrøm AS sist godkjent årsregnskap?
Har Stian Solli Kanestrøm AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 78,8 % av driftsinntektene — 42,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 13,9 % | 12,0 % |
| Resultatmargin | 10,9 % | 11,0 % |
| Egenkapitalandel | 86,9 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,67 | 1,75 |
| Gjeldsgrad | 0,15 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 5,6 % | 28,3 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +1,8 % | +3,2 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 78,8 % | 36,0 % |
| Annen driftskostnad | 6,7 % | 20,8 % |
| Avskrivninger | 0,7 % | 1,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/998121051/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998121051/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998121051",
"nace_code": "86.230",
"industry_count": 2222,
"revenue": { "value": 2702551, "percentile": 0.4824 },
"operating_margin": { "value": 0.1386, "percentile": 0.5345 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "998121051" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Stian Solli Kanestrøm AS blant de 2222 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Stian Solli Kanestrøm AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Stian Solli Kanestrøm AS blant de største selskapene innen tannlegetjenester?
Investeringer
STIAN SOLLI KANESTRØM AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| New Dente 1 AS | Trondheim | 0,1 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
| Matchless AS | Oslo | 0,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Bærum
1 000+ til i Bærum →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Stian Solli Kanestrøm AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Stian Solli Kanestrøm AS?
Det er registrert 5 990 selskaper i Norge innen tannlegetjenester, hvorav 187 i Bærum.
Er Stian Solli Kanestrøm AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2012, som er lenger enn 67 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 158 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Stian Solli Kanestrøm AS bedre enn andre i bransjen?
Stian Solli Kanestrøm AS hadde en driftsmargin på 13,9 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 12 % for tannlegetjenester.
Hvilken status har Stian Solli Kanestrøm AS i Enhetsregisteret?
Stian Solli Kanestrøm AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er største aksjonær i Stian Solli Kanestrøm AS?
Største aksjonær i Stian Solli Kanestrøm AS er Stian Solli Kanestrøm med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Stian Solli Kanestrøm AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,70 mill kr, opp 2 % fra 2024. Egenkapitalen var 5,28 mill kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Stian Solli Kanestrøm AS?
I 2025 hadde Stian Solli Kanestrøm AS et driftsresultat på 374 490 kr, som tilsvarer en driftsmargin på 13,9 %.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Stian Solli Kanestrøm AS?
Stian Solli Kanestrøm AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvem fører regnskapet til Stian Solli Kanestrøm AS?
Joinyou AS er registrert som regnskapsfører for Stian Solli Kanestrøm AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.