- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 75 264
- +105,2 %
Om Lhls Støttefond STI
Lhls Støttefond STI er registrert som stiftelse med forretningsadresse i Ullensaker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål. Virksomheten ble stiftet i 2011 og har vært i drift i 15 år. Mari Larsen er styrets leder. I 2025 hadde Lhls Støttefond STI en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 75 264 kr. Egenkapitalen var 2,26 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 13 innen aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål i Ullensaker, og ett av 3 226 i Norge. Det ble etablert samme år som 56 andre selskaper i bransjen. Stiftelse er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Stiftelsens formål er å yte støtte til hjerte- og lungesyke som er i en vanskelig økonomisk situasjon. Unge hjerte- og lungesyke skal særlig ivaretas.
API og MCPGET /company/997848926
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997848926" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997848926",
"name": "LHLS STØTTEFOND STI",
"org_form": "STI",
"nace_code": "94.991",
"nace_desc": "Aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ULLENSAKER", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "997848926" })Spør AI-assistenten
Hva driver Lhls Støttefond STI med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Lhls Støttefond STI: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Lhls Støttefond STI registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −107 342 kr | 75 264 kr | 2,29 mill kr | 2,26 mill kr | 23 438 kr |
| 2024 | 0 kr | −105 903 kr | 36 681 kr | 2,21 mill kr | 2,19 mill kr | 25 000 kr |
| 2023 | 0 kr | −77 738 kr | 146 277 kr | 2,53 mill kr | 2,15 mill kr | 381 365 kr |
| 2022 | 0 kr | −58 792 kr | −337 561 kr | 2,32 mill kr | 2,01 mill kr | 309 969 kr |
| 2021 | 0 kr | −114 225 kr | 39 720 kr | 2,62 mill kr | 2,34 mill kr | 279 969 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 12 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/997848926/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997848926/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997848926",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -107342, "net_profit": 75264, "equity": 2263951, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -105903, "net_profit": 36681, "equity": 2188687, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "997848926" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Lhls Støttefond STI per år.
Hvordan har omsetningen til Lhls Støttefond STI utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Lhls Støttefond STI i 2025?
Roller og styre6
Styre
4Sist endret 16.02.2024Regnskapsfører
1Sist endret 03.06.2026Revisor
1Sist endret 30.01.2012Fullmakt
(ikke i roller)API og MCPGET /company/997848926/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997848926/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997848926",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "997848926" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Lhls Støttefond STI?
Hvem er regnskapsfører for Lhls Støttefond STI?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Lhls Støttefond STI?
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.7.2017 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/997848926/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997848926/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997848926",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "997848926" })Spør AI-assistenten
Når ble Lhls Støttefond STI sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Lhls Støttefond STI sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Lhls Støttefond STI i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+ENORA AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 99,0 % | 99,8 % |
| Likviditetsgrad | 97,59 | 37,53 |
| Gjeldsgrad | 0,01 | 0,00 |
| Egenkapitalrentabilitet | 3,3 % | 2,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/997848926/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997848926/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997848926",
"nace_code": "94.991",
"industry_count": 3097,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0013 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "997848926" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Lhls Støttefond STI sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Lhls Støttefond STI blant de 3097 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Lhls Støttefond STI sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+5 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Lhls Støttefond STI
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Lhls Støttefond STI?
Det er registrert 3 226 selskaper i Norge innen aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål, hvorav 13 i Ullensaker.
Er Lhls Støttefond STI et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2011, som er lenger enn 26 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 56 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Lhls Støttefond STI?
Lhls Støttefond STI er et aktivt selskap registrert som Stiftelse i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Lhls Støttefond STI?
Lhls Støttefond STI driver innen aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål, med NACE-kode 94.991 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Stiftelsens formål er å yte støtte til hjerte- og lungesyke som er i en vanskelig økonomisk situasjon.
Hva er omsetningen til Lhls Støttefond STI?
I 2025 omsatte Lhls Støttefond STI for 0 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 75 264 kr.
Hva er driftsresultatet til Lhls Støttefond STI?
I 2025 hadde Lhls Støttefond STI et driftsresultat på −107 342 kr.
Hvor solid er balansen til Lhls Støttefond STI?
Egenkapitalen i Lhls Støttefond STI var 2,26 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 99 % av totalkapitalen.
Hvordan kommer jeg i kontakt med Lhls Støttefond STI?
I Enhetsregisteret har Lhls Støttefond STI registrert nettsiden www.lhl.no. Telefonnummer er også registrert og vises på selskapssiden.
Hva er organisasjonsnummeret til Lhls Støttefond STI?
Organisasjonsnummeret til Lhls Støttefond STI er 997 848 926. Selskapet er registrert som Stiftelse, med registreringsdato 30.01.2012.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.