Mule Invest AS
- Omsetning
- 34 000
- 2025
- Resultat
- 230 138
- 7 års regnskap
Om Mule Invest AS
Mule Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Porsgrunn, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Virksomheten ble stiftet i 2011 og har vært i drift i 15 år. Erik Engebretsen er styrets leder. I 2025 hadde Mule Invest AS en omsetning på 34 000 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 230 138 kr. Egenkapitalen var 1,12 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Erik Engebretsen med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 142 innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Porsgrunn, og ett av 31 917 i Norge. Det er eldre enn 77 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (55 %).
Aktivitet
Rådgivning og investeringsvirksomhet.
Formål
Rådgivning og deltakelse i andre virksomheter.
API og MCPGET /company/997589041
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997589041" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997589041",
"name": "MULE INVEST AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "70.200",
"nace_desc": "Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning",
"employees": null,
"address": { "municipality": "PORSGRUNN", "county": "TELEMARK", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "997589041" })Spør AI-assistenten
Hvor i Porsgrunn holder Mule Invest AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Mule Invest AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Mule Invest AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34 000 kr | 26 100 kr | 230 138 kr | 1,24 mill kr | 1,12 mill kr | 119 172 kr |
| 2024 | 0 kr | −7 190 kr | −1 023 kr | 1,06 mill kr | 894 347 kr | 164 190 kr |
| 2023 | 0 kr | −7 238 kr | 6 099 kr | 952 972 kr | 895 371 kr | 57 601 kr |
| 2022 | 0 kr | −29 825 kr | −117 247 kr | 928 085 kr | 889 272 kr | 38 813 kr |
| 2021 | 0 kr | −8 425 kr | 453 952 kr | 1,01 mill kr | 1,01 mill kr | 6 443 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/997589041/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997589041/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997589041",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 34000, "operating_profit": 26100, "net_profit": 230138, "equity": 1124485, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -7190, "net_profit": -1023, "equity": 894347, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "997589041" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Mule Invest AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Mule Invest AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Mule Invest AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre3
Styre
3Sist endret 10.11.2011API og MCPGET /company/997589041/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997589041/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997589041",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
{ "role_type": "Varamedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "997589041" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Mule Invest AS?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Mule Invest AS?
List alle roller i Mule Invest AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Erik Engebretsen | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/997589041/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997589041/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997589041",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "997589041" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Mule Invest AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Mule Invest AS, og hvor store eierandeler har de?
Kunngjøringer19
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 25.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.5.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/997589041/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997589041/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997589041",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "997589041" })Spør AI-assistenten
Når ble Mule Invest AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Mule Invest AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Mule Invest AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 90,4 % | 63,5 % |
| Likviditetsgrad | 7,54 | 2,09 |
| Gjeldsgrad | 0,11 | 0,32 |
| Egenkapitalrentabilitet | 20,5 % | 6,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/997589041/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997589041/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997589041",
"nace_code": "70.200",
"industry_count": 16837,
"revenue": { "value": 34000, "percentile": 0.4489 },
"operating_margin": { "value": 0.7676, "percentile": 0.8883 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "997589041" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Mule Invest AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Mule Invest AS blant de største selskapene innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning?
Hvor solid er Mule Invest AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
MULE INVEST AS eier aksjer i 11 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Bks Rådgivning AS | Kragerø | 20,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
| Mesto Entreprenør AS | Skien | 15,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
| Norsk Hydro ASA | Oslo | 0,0 % | 2018 | 2025 | Aktiv |
| Storebrand ASA | Bærum | 0,0 % | 2018 | 2025 | Aktiv |
| Aker Horizons ASA | Bærum | 0,0 % | 2021 | 2025 | Slettet |
| Sparebank 1 Sør-Norge ASA | Stavanger | 0,0 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
| Sparebank 1 Smn | Trondheim | 0,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Norwegian Air Shuttle ASA | Bærum | 0,0 % | 2019 | 2025 | Aktiv |
| Yara International ASA | Oslo | 0,0 % | 2018 | 2025 | Aktiv |
| Thor Medical ASA | Oslo | 0,0 % | 2019 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Mule Invest AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Mule Invest AS?
Det er registrert 31 917 selskaper i Norge innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, hvorav 142 i Porsgrunn.
Er Mule Invest AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2011, som er lenger enn 77 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 546 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Mule Invest AS i Enhetsregisteret?
Mule Invest AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Mule Invest AS?
Mule Invest AS driver innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, med NACE-kode 70.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Rådgivning og investeringsvirksomhet.
Hvem er største aksjonær i Mule Invest AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Erik Engebretsen største eier i Mule Invest AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Mule Invest AS?
I 2025 omsatte Mule Invest AS for 34 000 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 230 138 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Mule Invest AS?
Mule Invest AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Mule Invest AS?
Forretningsadressen til Mule Invest AS er Vetle Mules veg 22, 3944, PORSGRUNN i Porsgrunn kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Mule Invest AS?
Organisasjonsnummeret til Mule Invest AS er 997 589 041. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 10.11.2011.
Har Mule Invest AS revisor?
Mule Invest AS har fravalgt revisjon (registrert 10.11.2011). Aksjeloven lar mindre aksjeselskaper velge bort revisor når de er under tersklene for omsetning, balansesum og ansatte.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Telemark
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.