Rr Miljø AS
- Omsetning
- 13,0 mill
- +43,4 %
- Resultat
- 3,0 mill
- +481,6 %
- Ansatte
- 9
Om Rr Miljø AS
Rr Miljø AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Færder, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Innsamling av ikke-farlig avfall. Virksomheten ble stiftet i 2009 og har vært i drift i 17 år. Remzi Raka er daglig leder, og Remzi Raka er styreleder. I 2025 hadde Rr Miljø AS en omsetning på 12,99 mill kr, en økning på 43 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 2,96 mill kr. Egenkapitalen var 131 968 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Raka Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 4 innen innsamling av ikke-farlig avfall i Færder, og ett av 349 i Norge. Det er eldre enn 59 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (63 %).
Aktivitet
Transport og renovasjon.
Formål
Transport og renovasjon og annet som står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/994294598
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994294598" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994294598",
"name": "RR MILJØ AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "38.110",
"nace_desc": "Innsamling av ikke-farlig avfall",
"employees": 9,
"address": { "municipality": "FÆRDER", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "994294598" })Spør AI-assistenten
Er Rr Miljø AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Rr Miljø AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Rr Miljø AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +43,4 % fra 2024 · +43,6 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12,99 mill kr | 3,80 mill kr | 2,96 mill kr | 5,97 mill kr | 131 968 kr | 5,84 mill kr |
| 2024 | 9,05 mill kr | 672 179 kr | 509 275 kr | 2,67 mill kr | 644 910 kr | 2,02 mill kr |
| 2023 | 11,10 mill kr | 1,53 mill kr | 1,18 mill kr | 3,43 mill kr | 683 754 kr | 2,75 mill kr |
| 2022 | 12,98 mill kr | 3,02 mill kr | 2,35 mill kr | 538 897 kr | 508 367 kr | 7,03 mill kr |
| 2021 | 9,04 mill kr | 2,21 mill kr | 1,71 mill kr | 169 112 kr | 2,16 mill kr | 3,01 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 43 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 35 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 45 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Avgitt konsernbidrag
- 3,5 mill kr
API og MCPGET /company/994294598/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994294598/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994294598",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 12985053,
"operating_profit": 3800452,
"net_profit": 2961704,
"equity": 131968,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 9053601,
"operating_profit": 672179,
"net_profit": 509275,
"equity": 644910,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "994294598" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Rr Miljø AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Rr Miljø AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Rr Miljø AS per år.
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 11.08.2009Styre
2Sist endret 04.05.2011Regnskapsfører
1Sist endret 28.10.2023Revisor
1Sist endret 15.11.2025API og MCPGET /company/994294598/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994294598/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994294598",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "994294598" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Rr Miljø AS?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Rr Miljø AS?
List alle roller i Rr Miljø AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Raka Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/994294598/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994294598/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994294598",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "RAKA HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "994294598" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Rr Miljø AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Rr Miljø AS eier Raka Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Rr Miljø AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/994294598/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994294598/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994294598",
"chain": [
{ "org_no": "994236784", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "994294598", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "994294598" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Rr Miljø AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Rr Miljø AS | BEDR | Innsamling av ikke-farlig avfall | Færder | 9 |
Kunngjøringer26
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 14.10.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 7.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.11.2025 | Revisor ↗ |
| 27.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.2.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.3.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.3.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.3.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/994294598/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994294598/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994294598",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-14", "type": "Forretningsadresse", … },
{ "dato": "2026-05-07", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "994294598" })Spør AI-assistenten
Når leverte Rr Miljø AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Rr Miljø AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Rr Miljø AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Veståsveien 29A→Søndre Strandvei 2Postnummer:3142→3145Poststed:VESTSKOGEN→TJØME
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:8→9
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:13→8
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:11→13
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 0,0 % av driftsinntektene — 27,9 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 29,3 % | 5,3 % |
| Resultatmargin | 22,8 % | 3,7 % |
| Egenkapitalandel | 2,2 % | 33,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,84 | 1,68 |
| Gjeldsgrad | 44,26 | 1,71 |
| Egenkapitalrentabilitet | 2244,3 % | 12,3 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +43,4 % | +5,9 % |
| Omsetning per ansatt | 1,44 mill kr | 2,27 mill kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 0,0 % | 27,9 % |
| Lønnskostnad | 43,0 % | 25,2 % |
| Annen driftskostnad | 24,9 % | 28,5 % |
| Avskrivninger | 2,8 % | 4,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/994294598/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994294598/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994294598",
"nace_code": "38.110",
"industry_count": 245,
"revenue": { "value": 12985053, "percentile": 0.4463 },
"operating_margin": { "value": 0.2927, "percentile": 0.919 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "994294598" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Rr Miljø AS blant de 245 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Rr Miljø AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Rr Miljø AS blant de største selskapene innen innsamling av ikke-farlig avfall?
Offentlige anbud
Rr Miljø AS har vunnet 1 offentlig anbud.
| Publisert | Rolle | Anbud | Sted | Frist | Verdi | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.2.2023 | Vinner | Utsettelse av Avfallsbeholdere 140 L | — | − | − | Tildelt |
Kilde: Doffin
API og MCPGET /company/994294598/tenders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994294598/tenders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"agg": { "tenders_won_count": 1, "tenders_won_12mo": 0, "tenders_issued_count": 0 },
"hits": [
{
"notice_id": "2023-601031",
"heading": "Utsettelse av Avfallsbeholdere 140 L",
"publication_date": "2023-02-03",
"role": "winner",
…
}
]
}MCP
get_company_tenders({ "org_no": "994294598" })Spør AI-assistenten
Hva gikk anbudet «Utsettelse av Avfallsbeholdere 140 L» ut på?
Hvilke offentlige anbud har Rr Miljø AS vunnet det siste året?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Rr Miljø AS
Hvor stor er bransjen Rr Miljø AS tilhører?
Rr Miljø AS er ett av 4 selskaper innen innsamling av ikke-farlig avfall i Færder, og ett av 349 på landsbasis.
Hvor lenge har Rr Miljø AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Rr Miljø AS ble etablert i 2009 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 59 % av selskapene i bransjen.
Er Rr Miljø AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Rr Miljø AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Rr Miljø AS?
Organisasjonsformen til Rr Miljø AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Rr Miljø AS?
Remzi Raka er registrert som daglig leder i Rr Miljø AS.
Hvilke eiere står bak Rr Miljø AS?
Største aksjonær i Rr Miljø AS er Raka Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvem er morselskapet til Rr Miljø AS?
Selskapet er datterselskap av Raka Holding AS (100 % eierandel).
Går Rr Miljø AS med overskudd?
I 2025 omsatte Rr Miljø AS for 12,99 mill kr, opp 43 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 2,96 mill kr.
Hvor mye egenkapital har Rr Miljø AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Rr Miljø AS en egenkapital på 131 968 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 2,2 %.
Hvilket org.nr har Rr Miljø AS?
Organisasjonsnummeret til Rr Miljø AS er 994 294 598. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 11.08.2009.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.