Gulleråsveien 6 B AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −40 118
- 6 års regnskap
Om Gulleråsveien 6 B AS
Gulleråsveien 6 B AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Kjøp og salg av egen fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2009 og har vært i drift i 17 år. Hans Ole Helling er daglig leder, og Hans Ole Helling er styreleder. I 2025 hadde Gulleråsveien 6 B AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 40 118 kr. Egenkapitalen var 12,41 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Cam AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 887 innen kjøp og salg av egen fast eiendom i Oslo, og ett av 14 173 i Norge. Det er eldre enn 78 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (96 %).
Aktivitet
Investeringsselskap med plasseringer innen fast eiendom og i andre verdipapirer.
Formål
Investeringsvirksomhet, herunder å eie og forvalte aksjer, andeler, verdipapirer, fast eiendom og andre formuesverdier, deltagelse i andre selskaper, samt hva herved står i forbindelse.
API og MCPGET /company/994171984
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994171984" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994171984",
"name": "GULLERÅSVEIEN 6 B AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.110",
"nace_desc": "Kjøp og salg av egen fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "994171984" })Spør AI-assistenten
Hva driver Gulleråsveien 6 B AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Gulleråsveien 6 B AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Gulleråsveien 6 B AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −40 130 kr | −40 118 kr | 12,90 mill kr | 12,41 mill kr | 488 000 kr |
| 2024 | 0 kr | −40 204 kr | −40 101 kr | 12,89 mill kr | 12,45 mill kr | 438 000 kr |
| 2023 | 0 kr | −32 593 kr | −32 499 kr | 12,85 mill kr | 12,49 mill kr | 358 000 kr |
| 2022 | 0 kr | −31 238 kr | −31 223 kr | 12,83 mill kr | 12,52 mill kr | 308 000 kr |
| 2021 | 0 kr | −29 754 kr | −29 754 kr | 12,86 mill kr | 12,56 mill kr | 308 000 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Gjeld til konsernselskaper
- 490 000 kr (4 % av balansen)
API og MCPGET /company/994171984/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994171984/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994171984",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -40130, "net_profit": -40118, "equity": 12411312, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -40204, "net_profit": -40101, "equity": 12451431, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "994171984" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Gulleråsveien 6 B AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Gulleråsveien 6 B AS i 2025?
Hvor stort underskudd hadde Gulleråsveien 6 B AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 19.09.2018Styre
2Sist endret 08.01.2020Regnskapsfører
1Sist endret 10.06.2009API og MCPGET /company/994171984/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994171984/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994171984",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "994171984" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Gulleråsveien 6 B AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Gulleråsveien 6 B AS?
Hvem er regnskapsfører for Gulleråsveien 6 B AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 2 ute
- Cam AS100 %
- Granhaug Industrier AShadde 50 %
- Norus AShadde 50 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Cam AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 200 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/994171984/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994171984/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994171984",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "CAM AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "994171984" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Gulleråsveien 6 B AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Gulleråsveien 6 B AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Gulleråsveien 6 B AS eier Cam AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Cam AS
3 selskaperAPI og MCPGET /company/994171984/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994171984/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994171984",
"chain": [
{ "org_no": "986019170", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "994171984", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "994171984" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Gulleråsveien 6 B AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Gulleråsveien 6 B AS?
Kunngjøringer29
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 29.1.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.6.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.3.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.4.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.3.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.4.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.1.2020 | Styre ↗ |
| 14.3.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/994171984/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994171984/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994171984",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-01-29", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "994171984" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Gulleråsveien 6 B AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Gulleråsveien 6 B AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Gulleråsveien 6 B AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 96,2 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,08 | 2,51 |
| Gjeldsgrad | 0,04 | 0,38 |
| Egenkapitalrentabilitet | -0,3 % | 1,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/994171984/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994171984/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994171984",
"nace_code": "68.110",
"industry_count": 12527,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0031 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "994171984" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Gulleråsveien 6 B AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Gulleråsveien 6 B AS blant de 12527 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Gulleråsveien 6 B AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+891 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Gulleråsveien 6 B AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Gulleråsveien 6 B AS?
Det er registrert 14 173 selskaper i Norge innen kjøp og salg av egen fast eiendom, hvorav 2 887 i Oslo.
Er Gulleråsveien 6 B AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2009, som er lenger enn 78 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 161 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Gulleråsveien 6 B AS?
Gulleråsveien 6 B AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva slags selskap er Gulleråsveien 6 B AS?
Gulleråsveien 6 B AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Gulleråsveien 6 B AS?
Daglig leder i Gulleråsveien 6 B AS er Hans Ole Helling, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Gulleråsveien 6 B AS?
Gulleråsveien 6 B AS eies i hovedsak av Cam AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Gulleråsveien 6 B AS?
I 2025 omsatte Gulleråsveien 6 B AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 40 118 kr.
Hvor solid er balansen til Gulleråsveien 6 B AS?
Egenkapitalen i Gulleråsveien 6 B AS var 12,41 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 96,2 % av totalkapitalen.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.