Tannlege Irene Kleven AS
Org.nr 993943614
Om Tannlege Irene Kleven AS
Tannlege Irene Kleven AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lindesnes, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Tannlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2009 og har vært i drift i 17 år. Irene Kleven er daglig leder, og Irene Kleven er styreleder. I 2025 hadde Tannlege Irene Kleven AS en omsetning på 2,99 mill kr, en nedgang på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 177 595 kr. Egenkapitalen var 737 015 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Irene Kleven med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 19 innen tannlegetjenester i Lindesnes, og ett av 5 992 i Norge. Det er eldre enn 73 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Generell tannlegevirksomhet, handel, kjøp/salg av aksjer, import av varer og tjenester, investering i fast eiendom samt hva hermed står i forbindelse, herunder delta i andre selskaper.
API og MCPGET /company/993943614
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993943614" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993943614",
"name": "TANNLEGE IRENE KLEVEN AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.230",
"nace_desc": "Tannlegetjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LINDESNES", "county": "AGDER", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "993943614" })Spør AI-assistenten
Hva driver Tannlege Irene Kleven AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Tannlege Irene Kleven AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Tannlege Irene Kleven AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,99 mill kr | 225 196 kr | 177 595 kr | 1,12 mill kr | 737 015 kr | 379 882 kr |
| 2024 | 3,10 mill kr | 229 715 kr | 172 335 kr | 1,18 mill kr | 559 420 kr | 617 711 kr |
| 2023 | 3,04 mill kr | 355 846 kr | 262 599 kr | 1,24 mill kr | 687 085 kr | 549 029 kr |
| 2022 | 3,10 mill kr | 512 830 kr | 392 435 kr | 1,38 mill kr | 624 486 kr | 758 979 kr |
| 2021 | 2,62 mill kr | 241 341 kr | 180 363 kr | 1,40 mill kr | 1,13 mill kr | 270 859 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 48 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 85 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/993943614/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993943614/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993943614",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2991144,
"operating_profit": 225196,
"net_profit": 177595,
"equity": 737015,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 3096531,
"operating_profit": 229715,
"net_profit": 172335,
"equity": 559420,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "993943614" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Tannlege Irene Kleven AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tannlege Irene Kleven AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Tannlege Irene Kleven AS per år.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 18.04.2009Styre
2Sist endret 18.04.2009Regnskapsfører
1Sist endret 23.06.2025API og MCPGET /company/993943614/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993943614/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993943614",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "993943614" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Tannlege Irene Kleven AS?
Hvem er regnskapsfører for Tannlege Irene Kleven AS?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Tannlege Irene Kleven AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Irene Kleven | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 1 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/993943614/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993943614/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993943614",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "993943614" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Tannlege Irene Kleven AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Tannlege Irene Kleven AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tannlege Irene Kleven AS | BEDR | Tannlegetjenester | Lindesnes | − |
Kunngjøringer23
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.5.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.6.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/993943614/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993943614/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993943614",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-04-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "993943614" })Spør AI-assistenten
Når leverte Tannlege Irene Kleven AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Tannlege Irene Kleven AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Tannlege Irene Kleven AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 34,5 % av driftsinntektene — 13,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 7,5 % | 12,1 % |
| Resultatmargin | 5,9 % | 11,1 % |
| Egenkapitalandel | 66,0 % | 49,9 % |
| Likviditetsgrad | 2,89 | 1,75 |
| Gjeldsgrad | 0,52 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 24,1 % | 28,4 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -3,4 % | +3,2 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 9,6 % | 16,6 % |
| Lønnskostnad | 48,0 % | 36,0 % |
| Annen driftskostnad | 34,5 % | 20,8 % |
| Avskrivninger | 0,4 % | 1,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/993943614/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993943614/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993943614",
"nace_code": "86.230",
"industry_count": 2224,
"revenue": { "value": 2991144, "percentile": 0.5135 },
"operating_margin": { "value": 0.0753, "percentile": 0.4032 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "993943614" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Tannlege Irene Kleven AS blant de 2224 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Tannlege Irene Kleven AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Tannlege Irene Kleven AS blant de største selskapene innen tannlegetjenester?
Lignende selskaper
AIOgså i Lindesnes
1 000+ til i Lindesnes →Folk spør om Tannlege Irene Kleven AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tannlege Irene Kleven AS?
Det er registrert 5 992 selskaper i Norge innen tannlegetjenester, hvorav 19 i Lindesnes.
Er Tannlege Irene Kleven AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2009, som er lenger enn 73 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 133 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Tannlege Irene Kleven AS et aktivt selskap?
Tannlege Irene Kleven AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Tannlege Irene Kleven AS?
Tannlege Irene Kleven AS driver innen tannlegetjenester, med NACE-kode 86.230 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Generell tannlegevirksomhet, handel, kjøp/salg av aksjer, import av varer og tjenester, investering i fast eiendom samt hva hermed står i forbindelse, herunder delta i andre selskaper.
Hvem er daglig leder i Tannlege Irene Kleven AS?
Daglig leder i Tannlege Irene Kleven AS er Irene Kleven, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Tannlege Irene Kleven AS?
Største aksjonær i Tannlege Irene Kleven AS er Irene Kleven med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Tannlege Irene Kleven AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,99 mill kr, ned 3 % fra 2024. Egenkapitalen var 737 015 kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Tannlege Irene Kleven AS?
Egenkapitalen i Tannlege Irene Kleven AS var 737 015 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 66 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Tannlege Irene Kleven AS?
Tannlege Irene Kleven AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Agder
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.