Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF
Org.nr 993635308
Om Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF
Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF er registrert som norskregistrert utenlandsk foretak med forretningsadresse i Nannestad, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Rengjøring av bygninger. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2009. Pablo Francisco Silva Farias er daglig leder. I 2025 hadde Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF en omsetning på 2,88 mill kr, en nedgang på 10 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 25 405 kr. Egenkapitalen var 545 013 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 22 innen rengjøring av bygninger i Nannestad, og ett av 6 474 i Norge. Det er eldre enn 89 % av selskapene i bransjen. Bare 1 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet
Ytelse av renholdstjenester.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,88 mill kr | 27 394 kr | 25 405 kr | 1,25 mill kr | 545 013 kr | 704 168 kr |
| 2024 | 3,19 mill kr | −69 041 kr | −70 145 kr | 767 298 kr | 500 510 kr | 336 934 kr |
| 2023 | 4,50 mill kr | −108 867 kr | −112 707 kr | 1,08 mill kr | 500 510 kr | 576 684 kr |
| 2022 | 4,18 mill kr | 183 451 kr | 132 529 kr | 1,02 mill kr | 613 217 kr | 406 590 kr |
| 2021 | 4,37 mill kr | 208 210 kr | 142 190 kr | 1,05 mill kr | 480 688 kr | 573 742 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at varekostnader er den største kostnadsposten, med om lag 57 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 14 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 13 prosent av eiendelene. Kundefordringer står for om lag 39 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 16.02.2009Hovedforetak
1Sist endret 16.02.2009Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF | BEDR | Rengjøring av bygninger | Nannestad | − |
Kunngjøringer22
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 7.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 13.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 2.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 13,6 % av driftsinntektene — 58,1 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 1,0 % | 3,5 % |
| Resultatmargin | 0,9 % | 2,6 % |
| Egenkapitalandel | 43,6 % | 24,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,44 | 1,16 |
| Gjeldsgrad | 1,29 | 1,64 |
| Egenkapitalrentabilitet | 4,7 % | 24,8 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -9,8 % | +4,6 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 56,9 % | 5,0 % |
| Lønnskostnad | 13,6 % | 71,7 % |
| Annen driftskostnad | 25,9 % | 14,3 % |
| Avskrivninger | 2,7 % | 1,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså i Nannestad
1 000+ til i Nannestad →Ofte spurt om Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF?
Det er registrert 6 474 selskaper i Norge innen rengjøring av bygninger, hvorav 22 i Nannestad.
Er Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2009, som er lenger enn 89 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 82 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF bedre enn andre i bransjen?
Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF hadde en driftsmargin på 1 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 3,5 % for rengjøring av bygninger.
Hva er statusen til Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF?
Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF er et aktivt selskap registrert som Norskregistrert utenlandsk foretak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF?
Daglig leder i Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF er Pablo Francisco Silva Farias, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hva er omsetningen til Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF?
Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF hadde i 2025 en omsetning på 2,88 mill kr og et overskudd på 25 405 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF?
I 2025 hadde Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF et driftsresultat på 27 394 kr, som tilsvarer en driftsmargin på 1 %.
Hvor ligger Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF?
Forretningsadressen til Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF er Skogmusvegen 24, 2030, NANNESTAD i Nannestad kommune.
Er Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF registrert i MVA-registeret?
Gardermoen Oslo Renhold Ltd NUF er registrert i MVA-registeret (siden 2009) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.