Haralds Vei 9 AS
- Omsetning
- 1,7 mill
- +9 %
- Resultat
- 1,0 mill
- +5,6 %
Om Haralds Vei 9 AS
Haralds Vei 9 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2008 og har vært i drift i 18 år. Knut Egil Antonsen er styrets leder. I 2025 hadde Haralds Vei 9 AS en omsetning på 1,71 mill kr, en økning på 9 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 1,02 mill kr. Egenkapitalen var 2,80 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Jahren Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 571 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 534 i Norge. Det er eldre enn 60 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Forvaltning av fast eiendom, herunder utleie, eie og drive, samt øvrig virksomhet som står i naturlig tilknytning til dette.
Formål
Selskapets virksomhet er selv, gjennom hel- eller deleide selskaper eller ved samarbeide med andre virksomheter, å eie og drive fast eiendom, blant annet ved utleie, og øvrig virksomhet som står i naturlig tilknytning til dette.
API og MCPGET /company/993426555
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993426555" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993426555",
"name": "HARALDS VEI 9 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "993426555" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Haralds Vei 9 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Haralds Vei 9 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Haralds Vei 9 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +9 % fra 2024 · +34,8 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,71 mill kr | 1,24 mill kr | 1,02 mill kr | 4,21 mill kr | 2,80 mill kr | 1,41 mill kr |
| 2024 | 1,57 mill kr | 1,12 mill kr | 968 680 kr | 5,68 mill kr | 2,78 mill kr | 2,90 mill kr |
| 2023 | 1,34 mill kr | 733 291 kr | 622 214 kr | 4,43 mill kr | 4,13 mill kr | 304 745 kr |
| 2022 | 1,15 mill kr | 695 030 kr | 548 192 kr | 4,61 mill kr | 3,37 mill kr | 1,24 mill kr |
| 2021 | 1,27 mill kr | 830 218 kr | 647 251 kr | 3,99 mill kr | 2,82 mill kr | 1,17 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det meste av årsresultatet avsatt til utbytte.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 29 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 450 000 kr (11 % av balansen)
API og MCPGET /company/993426555/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993426555/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993426555",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1713096,
"operating_profit": 1242964,
"net_profit": 1022625,
"equity": 2802593,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1571400,
"operating_profit": 1119465,
"net_profit": 968680,
"equity": 2779968,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "993426555" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Haralds Vei 9 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Haralds Vei 9 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Haralds Vei 9 AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 23.12.2008Regnskapsfører
1Sist endret 15.06.2021API og MCPGET /company/993426555/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993426555/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993426555",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Varamedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "993426555" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Haralds Vei 9 AS?
List alle roller i Haralds Vei 9 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Haralds Vei 9 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Jahren Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 906 750 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/993426555/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993426555/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993426555",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "JAHREN HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "993426555" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Haralds Vei 9 AS eier Jahren Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Haralds Vei 9 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Haralds Vei 9 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Jahren Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/993426555/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993426555/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993426555",
"chain": [
{ "org_no": "991717943", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "993426555", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "993426555" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Haralds Vei 9 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Haralds Vei 9 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Haralds Vei 9 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer28
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.2.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 6.1.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 26.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.12.2023 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 13.12.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 13.12.2023 | Revisor ↗ |
| 2.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.9.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/993426555/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993426555/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993426555",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-06", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-02-11", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "993426555" })Spør AI-assistenten
Når leverte Haralds Vei 9 AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Haralds Vei 9 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Haralds Vei 9 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 66,5 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,23 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,50 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 36,5 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/993426555/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993426555/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993426555",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 1713096, "percentile": 0.7109 },
"operating_margin": { "value": 0.7256, "percentile": 0.8478 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "993426555" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Haralds Vei 9 AS på i bransjen?
Hvor ligger Haralds Vei 9 AS blant de 64535 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Haralds Vei 9 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Haralds Vei 9 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Haralds Vei 9 AS?
Det er registrert 76 534 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 571 i Oslo.
Er Haralds Vei 9 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2008, som er lenger enn 60 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 865 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Haralds Vei 9 AS i Enhetsregisteret?
Haralds Vei 9 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Haralds Vei 9 AS?
Haralds Vei 9 AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Forvaltning av fast eiendom, herunder utleie, eie og drive, samt øvrig virksomhet som står i naturlig tilknytning til dette.
Hvem er største aksjonær i Haralds Vei 9 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Jahren Holding AS største eier i Haralds Vei 9 AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Haralds Vei 9 AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,71 mill kr, opp 9 % fra 2024. Egenkapitalen var 2,80 mill kr ved årsslutt.
Hva er aksjekapitalen i Haralds Vei 9 AS?
Haralds Vei 9 AS har en registrert aksjekapital på 906 750 kr, fordelt på 906 750 aksjer.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Haralds Vei 9 AS?
Haralds Vei 9 AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.