Stian L Invest AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −110 193
- 7 års regnskap
Om Stian L Invest AS
Stian L Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper. Virksomheten ble stiftet i 2008 og har vært i drift i 18 år. Stian Linde er styrets leder. I 2025 hadde Stian L Invest AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 110 193 kr. Egenkapitalen var 3,81 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Stian Linde med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 925 innen andre egeninvesteringsselskaper i Bergen, og ett av 13 766 i Norge. Det er eldre enn 60 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (100 %).
Aktivitet
Delta i andre selskaper tilknyttet Prosjektkonsult konsernet, samt virksomhet forbundet herved. Holding selskap, eie aksjer i andre selskaper.
Formål
Delta i andre selskaper tilknyttet Prosjektkonsult konsernet, samt virksomhet forbundet herved.
API og MCPGET /company/993346721
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993346721" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993346721",
"name": "STIAN L INVEST AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "64.323",
"nace_desc": "Andre egeninvesteringsselskaper",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BERGEN", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "993346721" })Spør AI-assistenten
Hvor i Bergen holder Stian L Invest AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Stian L Invest AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Stian L Invest AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −25 303 kr | −110 193 kr | 3,81 mill kr | 3,81 mill kr | 1 782 kr |
| 2024 | 0 kr | −32 816 kr | −35 520 kr | 4,31 mill kr | 3,92 mill kr | 385 625 kr |
| 2023 | 0 kr | −46 603 kr | −86 583 kr | 4,74 mill kr | 4,33 mill kr | 405 875 kr |
| 2022 | 0 kr | −22 384 kr | 675 945 kr | 5,09 mill kr | 4,82 mill kr | 275 000 kr |
| 2021 | 0 kr | −31 807 kr | 558 757 kr | 4,50 mill kr | 4,42 mill kr | 83 821 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte for regnskapsåret.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/993346721/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993346721/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993346721",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -25303, "net_profit": -110193, "equity": 3809772, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -32816, "net_profit": -35520, "equity": 3919966, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "993346721" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Stian L Invest AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Stian L Invest AS i 2025?
Hvor stort underskudd hadde Stian L Invest AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre4
Styre
3Sist endret 07.08.2010Regnskapsfører
1Sist endret 31.08.2026API og MCPGET /company/993346721/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993346721/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993346721",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "993346721" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Stian L Invest AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Stian L Invest AS?
Hvem er regnskapsfører for Stian L Invest AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Stian Linde | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/993346721/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993346721/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993346721",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "993346721" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Stian L Invest AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Stian L Invest AS, og hvor store eierandeler har de?
Kunngjøringer24
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.12.2021 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 20.12.2021 | Revisor ↗ |
| 26.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.2.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/993346721/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993346721/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993346721",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "993346721" })Spør AI-assistenten
Når ble Stian L Invest AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Stian L Invest AS sist godkjent årsregnskap?
Hvilke fusjoner har Stian L Invest AS vært involvert i?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+ØKONOMIHUSET AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100,0 % | 95,9 % |
| Likviditetsgrad | 100,91 | 14,50 |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | -2,9 % | 7,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/993346721/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993346721/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993346721",
"nace_code": "64.323",
"industry_count": 13717,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0019 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "993346721" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Stian L Invest AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Stian L Invest AS blant de største selskapene innen andre egeninvesteringsselskaper?
Hvor solid er Stian L Invest AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
STIAN L INVEST AS eier aksjer i 8 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Våkleivbakken 116 AS | Bergen | 5,0 % | 2017 | 2025 | Aktiv |
| Prosjektkonsult AS | Bergen | 5,0 % | 2015 | 2025 | Aktiv |
| Time2staff AS | Bergen | 1,0 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
| Bagid AS | Ålesund | 0,1 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
| M Vest Water AS | Bergen | 0,0 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
| Bergen Carbon Solutions AS | Bergen | 0,0 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
| Horde AS | Bergen | 0,0 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
| Insulife AS | Oslo | 0,0 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+27 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Stian L Invest AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Stian L Invest AS?
Det er registrert 13 766 selskaper i Norge innen andre egeninvesteringsselskaper, hvorav 925 i Bergen.
Er Stian L Invest AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2008, som er lenger enn 60 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 422 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Stian L Invest AS et aktivt selskap?
Stian L Invest AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Stian L Invest AS med?
Stian L Invest AS driver innen andre egeninvesteringsselskaper, med NACE-kode 64.323 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Delta i andre selskaper tilknyttet Prosjektkonsult konsernet, samt virksomhet forbundet herved.
Hvem er største aksjonær i Stian L Invest AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Stian Linde største eier i Stian L Invest AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Stian L Invest AS?
Stian L Invest AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 110 193 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor solid er balansen til Stian L Invest AS?
Egenkapitalen i Stian L Invest AS var 3,81 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 100 % av totalkapitalen.
Hva er aksjekapitalen i Stian L Invest AS?
Stian L Invest AS har en registrert aksjekapital på 100 000 kr, fordelt på 100 aksjer.
Hvor ligger Stian L Invest AS?
Forretningsadressen til Stian L Invest AS er C. Sundts gate 51, 5004, BERGEN i Bergen kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Stian L Invest AS?
Stian L Invest AS har org.nr 993 346 721 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.