Luvhair AS
- Omsetning
- 4,4 mill
- +20,7 %
- Resultat
- 239 371
- +8,4 %
Om Luvhair AS
Luvhair AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Virksomheten ble stiftet i 2008 og har vært i drift i 18 år. Katerina Breiland Nedrebø er daglig leder, og Katerina Breiland Nedrebø er styreleder. I 2025 hadde Luvhair AS en omsetning på 4,41 mill kr, en økning på 21 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 239 371 kr. Egenkapitalen var 999 432 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Katerina Invest AS med 84 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 276 innen frisering og barbering i Oslo, og ett av 8 810 i Norge. Det er eldre enn 72 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Frisørsalong i Oslo
Formål
Frisørvirksomhet, herunder slag av hårprodukter, og alt som ellers naturlig hører inn under dette. i tillegg kan selskapet investere i andre selskaper og fast eiendom.
API og MCPGET /company/993194387
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993194387" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993194387",
"name": "LUVHAIR AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.210",
"nace_desc": "Frisering og barbering",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "993194387" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Luvhair AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Luvhair AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Luvhair AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +20,7 % fra 2024 · +7,3 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,41 mill kr | 309 144 kr | 239 371 kr | 1,95 mill kr | 999 432 kr | 955 402 kr |
| 2024 | 3,66 mill kr | 296 053 kr | 220 871 kr | 1,68 mill kr | 760 061 kr | 915 909 kr |
| 2023 | 4,18 mill kr | 198 275 kr | 144 595 kr | 1,85 mill kr | 739 190 kr | 1,11 mill kr |
| 2022 | 4,13 mill kr | 391 226 kr | 290 483 kr | 2,20 mill kr | 794 595 kr | 1,41 mill kr |
| 2021 | 4,11 mill kr | 618 131 kr | 458 974 kr | 2,18 mill kr | 804 112 kr | 1,38 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 61 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 65 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Kundefordringer står for om lag 27 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/993194387/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993194387/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993194387",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 4414379,
"operating_profit": 309144,
"net_profit": 239371,
"equity": 999432,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 3656105,
"operating_profit": 296053,
"net_profit": 220871,
"equity": 760061,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "993194387" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Luvhair AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Luvhair AS per år.
Hvordan har omsetningen til Luvhair AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 13.10.2008Styre
2Sist endret 17.12.2018Regnskapsfører
1Sist endret 02.02.2024API og MCPGET /company/993194387/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993194387/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993194387",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "993194387" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Luvhair AS?
Hvem er regnskapsfører for Luvhair AS?
List alle roller i Luvhair AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 2 endret eierandel
- Olimb & Co Holding AShadde 12 %
- Katerina Invest AS78 % → 84 %
- Mina Nikolic Madsen10 % → 16 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Katerina Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 84,0 % | 84 |
| Mina Nikolic Madsen | Person | Ordinære aksjer | 16,0 % | 16 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/993194387/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993194387/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993194387",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "KATERINA INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 84, "year": 2025, … },
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "993194387" })Spør AI-assistenten
Er Luvhair AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Luvhair AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Luvhair AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/993194387/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993194387/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993194387",
"chain": [
{ "org_no": "917039194", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "993194387", "owner_pct": 84, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "993194387" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Luvhair AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Luvhair AS | BEDR | Frisering og barbering | Oslo | − |
Kunngjøringer30
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.3.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.10.2019 | Forretningsadresse ↗ |
| 19.6.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.12.2018 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/993194387/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993194387/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993194387",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "993194387" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Luvhair AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Luvhair AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Luvhair AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:6→-
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 22,2 % av driftsinntektene — 2,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 7,0 % | 2,6 % |
| Resultatmargin | 5,4 % | 2,0 % |
| Egenkapitalandel | 51,1 % | 28,8 % |
| Likviditetsgrad | 2,05 | 1,31 |
| Gjeldsgrad | 0,96 | 1,52 |
| Egenkapitalrentabilitet | 24,0 % | 17,5 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +20,7 % | +3,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 9,7 % | 11,5 % |
| Lønnskostnad | 61,2 % | 62,0 % |
| Annen driftskostnad | 22,2 % | 19,5 % |
| Avskrivninger | 0,0 % | 0,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/993194387/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/993194387/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "993194387",
"nace_code": "96.210",
"industry_count": 3131,
"revenue": { "value": 4414379, "percentile": 0.8405 },
"operating_margin": { "value": 0.07, "percentile": 0.7037 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "993194387" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Luvhair AS blant de 3131 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Luvhair AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Luvhair AS blant de største selskapene innen frisering og barbering?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Vis 3 tilVis færre
Spørsmål og svar om Luvhair AS
Hvor stor er bransjen Luvhair AS tilhører?
Luvhair AS er ett av 1 276 selskaper innen frisering og barbering i Oslo, og ett av 8 810 på landsbasis.
Hvor lenge har Luvhair AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Luvhair AS ble etablert i 2008 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 72 % av selskapene i bransjen.
Hvordan er lønnsomheten til Luvhair AS sammenlignet med bransjen?
Medianen for frisering og barbering er en driftsmargin på 2,6 %. Luvhair AS lå på 7 % i siste tilgjengelige regnskap.
Hva er statusen til Luvhair AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Luvhair AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Luvhair AS?
Katerina Breiland Nedrebø er registrert som daglig leder i Luvhair AS.
Hvem er styreleder i Luvhair AS?
Styrets leder i Luvhair AS er Katerina Breiland Nedrebø. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvem er største aksjonær i Luvhair AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Katerina Invest AS største eier i Luvhair AS med 84 % av aksjene. Nest størst er Mina Nikolic Madsen med 16 %.
Hvem er morselskapet til Luvhair AS?
Selskapet er datterselskap av Katerina Invest AS (84 % eierandel).
Går Luvhair AS med overskudd?
I 2025 omsatte Luvhair AS for 4,41 mill kr, opp 21 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 239 371 kr.
Er Luvhair AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2008. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.