Evjenveien 134 AS
- Omsetning
- 1,7 mill
- −22,3 %
- Resultat
- 657 366
- −36,3 %
Om Evjenveien 134 AS
Evjenveien 134 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tromsø, Troms. Selskapet er registrert i bransjen Rørleggerarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2008 og har vært i drift i 18 år. Reidar Skagseth er daglig leder, og Reidar Skagseth er styreleder. I 2025 hadde Evjenveien 134 AS en omsetning på 1,74 mill kr, en nedgang på 22 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 657 366 kr. Egenkapitalen var 17,98 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Skagseth Invest AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 47 innen rørleggerarbeid i Tromsø, og ett av 4 977 i Norge. Det er eldre enn 72 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet og formål
Utleie av egen fast eiendom.
API og MCPGET /company/992598190
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992598190" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992598190",
"name": "EVJENVEIEN 134 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.221",
"nace_desc": "Rørleggerarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TROMSØ", "county": "TROMS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "992598190" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Evjenveien 134 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Evjenveien 134 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Tromsø holder Evjenveien 134 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −22,3 % fra 2024 · −6,2 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,74 mill kr | 781 928 kr | 657 366 kr | 18,87 mill kr | 17,98 mill kr | 891 442 kr |
| 2024 | 2,24 mill kr | 1,26 mill kr | 1,03 mill kr | 18,47 mill kr | 17,32 mill kr | 1,15 mill kr |
| 2023 | 2,29 mill kr | 1,25 mill kr | 1,01 mill kr | 18,27 mill kr | 16,29 mill kr | 1,98 mill kr |
| 2022 | 1,88 mill kr | 978 841 kr | 796 602 kr | 18,19 mill kr | 15,27 mill kr | 2,92 mill kr |
| 2021 | 1,85 mill kr | 1,08 mill kr | 863 073 kr | 15,46 mill kr | 14,48 mill kr | 986 081 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 37 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 13 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/992598190/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992598190/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992598190",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1738521,
"operating_profit": 781928,
"net_profit": 657366,
"equity": 17975716,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2236347,
"operating_profit": 1261803,
"net_profit": 1032151,
"equity": 17318350,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "992598190" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Evjenveien 134 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Evjenveien 134 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Evjenveien 134 AS i 2025?
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 19.05.2009Styre
2Sist endret 06.05.2009Regnskapsfører
1Sist endret 26.08.2022Revisor
1Sist endret 10.11.2010API og MCPGET /company/992598190/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992598190/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992598190",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "992598190" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Evjenveien 134 AS?
List alle roller i Evjenveien 134 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Evjenveien 134 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Skagseth Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/992598190/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992598190/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992598190",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "SKAGSETH INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "992598190" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Evjenveien 134 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Evjenveien 134 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Evjenveien 134 AS eier Skagseth Invest AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Skagseth Invest AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/992598190/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992598190/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992598190",
"chain": [
{ "org_no": "989087878", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "992598190", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "992598190" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Evjenveien 134 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Evjenveien 134 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Evjenveien 134 AS | BEDR | Rørleggerarbeid | Tromsø | − |
Kunngjøringer28
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 24.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 9.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 25.6.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/992598190/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992598190/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992598190",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "992598190" })Spør AI-assistenten
Når leverte Evjenveien 134 AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Evjenveien 134 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Evjenveien 134 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:43.220 VVS-arbeid→43.221 Rørleggerarbeid
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 95,3 % | 40,9 % |
| Likviditetsgrad | 10,78 | 1,63 |
| Gjeldsgrad | 0,05 | 1,09 |
| Egenkapitalrentabilitet | 3,7 % | 15,1 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -22,3 % | +1,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/992598190/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992598190/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992598190",
"nace_code": "43.221",
"industry_count": 3306,
"revenue": { "value": 1738521, "percentile": 0.405 },
"operating_margin": { "value": 0.4498, "percentile": 0.9556 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "992598190" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Evjenveien 134 AS blant de 3306 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Evjenveien 134 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Evjenveien 134 AS blant de største selskapene innen rørleggerarbeid?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Evjenveien 134 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Evjenveien 134 AS?
Det er registrert 4 977 selskaper i Norge innen rørleggerarbeid, hvorav 47 i Tromsø.
Er Evjenveien 134 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2008, som er lenger enn 72 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 89 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Evjenveien 134 AS i Enhetsregisteret?
Evjenveien 134 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Evjenveien 134 AS med?
Evjenveien 134 AS driver innen rørleggerarbeid, med NACE-kode 43.221 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Utleie av egen fast eiendom.
Hvilken selskapsform har Evjenveien 134 AS?
Evjenveien 134 AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Evjenveien 134 AS?
Daglig leder i Evjenveien 134 AS er Reidar Skagseth, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Evjenveien 134 AS?
Evjenveien 134 AS eies i hovedsak av Skagseth Invest AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Evjenveien 134 AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,74 mill kr, ned 22 % fra 2024. Egenkapitalen var 17,98 mill kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Evjenveien 134 AS?
I 2025 hadde Evjenveien 134 AS et driftsresultat på 781 928 kr.
Hva er organisasjonsnummeret til Evjenveien 134 AS?
Evjenveien 134 AS har organisasjonsnummer 992 598 190. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Troms
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.