N4 Invest AS
- Omsetning
- 0
- −100 %
- Resultat
- −667 088
- 7 års regnskap
Om N4 Invest AS
N4 Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Datainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenester. Virksomheten ble stiftet i 2007 og har vært i drift i 19 år. Nina Bull er styrets leder. I 2025 hadde N4 Invest AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 667 088 kr. Egenkapitalen var 8,56 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Bulk Park Enebakk AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 279 innen datainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenester i Oslo, og ett av 910 i Norge. Det er eldre enn 80 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (67 %).
Aktivitet og formål
Tilby datalagring og tjenester knyttet til drift av datasenter med tilhørende infrastruktur og eiendom, samt annen virksomhet beslektet med dette, herunder å eie verdipapirer og fast eiendom.
API og MCPGET /company/991870296
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991870296" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991870296",
"name": "N4 INVEST AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "63.100",
"nace_desc": "Datainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "991870296" })Spør AI-assistenten
Når ble N4 Invest AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder N4 Invest AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er N4 Invest AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −100 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −189 563 kr | −667 088 kr | 20,29 mill kr | 8,56 mill kr | 11,72 mill kr |
| 2024 | 14 250 kr | −198 032 kr | −647 760 kr | 26,25 mill kr | 14,42 mill kr | 11,83 mill kr |
| 2023 | 2,10 mill kr | 2,03 mill kr | 1,18 mill kr | 28,75 mill kr | 15,07 mill kr | 13,69 mill kr |
| 2022 | 2,10 mill kr | 1,99 mill kr | 1,41 mill kr | 26,46 mill kr | 15,07 mill kr | 11,39 mill kr |
| 2021 | 2,10 mill kr | 1,91 mill kr | 1,44 mill kr | 23,86 mill kr | 15,07 mill kr | 8,80 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 8,4 mill kr (41 % av balansen)
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 670 000 kr
API og MCPGET /company/991870296/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991870296/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991870296",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -189563, "net_profit": -667088, "equity": 8561887, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 14250,
"operating_profit": -198032,
"net_profit": -647760,
"equity": 14419165,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "991870296" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til N4 Invest AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde N4 Invest AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til N4 Invest AS de siste årene.
Roller og styre4
Styre
2Sist endret 25.03.2026Regnskapsfører
1Sist endret 27.04.2024Revisor
1Sist endret 18.11.2022API og MCPGET /company/991870296/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991870296/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991870296",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "991870296" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer N4 Invest AS?
Hvem er regnskapsfører for N4 Invest AS?
List alle roller i N4 Invest AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Bulk Park Enebakk AS100 %
- Mr. Pukk Eiendom AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Bulk Park Enebakk AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 38 081 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/991870296/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991870296/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991870296",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "BULK PARK ENEBAKK AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "991870296" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av N4 Invest AS eier Bulk Park Enebakk AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har N4 Invest AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier N4 Invest AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 5 flere eiere ↓Vis færre ↑
Eierstrukturen inneholder krysseierskap (sirkulært eierskap).
Andre selskaper eid av Bulk Park Enebakk AS
4 selskaperAPI og MCPGET /company/991870296/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991870296/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991870296",
"chain": [
{ "org_no": "924196874", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "991870296", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "991870296" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som N4 Invest AS?
Hvem eier N4 Invest AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| N4 Invest AS | BEDR | Datainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenester | Oslo | − |
Kunngjøringer80
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 11.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.3.2026 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 24.3.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 24.3.2026 | Signatur ↗ |
| 24.3.2026 | Styre ↗ |
| 19.2.2026 | Styre ↗ |
| 8.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.4.2025 | Kapital ↗ |
| 28.4.2025 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/991870296/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991870296/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991870296",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "991870296" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for N4 Invest AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble N4 Invest AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte N4 Invest AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom→63.100 Datainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenester
- Endring i roller og styre+Inge Helander Bolstad(Styremedlem)+Nina Bull(Styrets leder)−Daniel Leslie Walter(Styrets leder)−Lasse Ivar Jørgensen(Styremedlem)−Mads Sjelle Tharaldsen(Styremedlem)
- Selskapsopplysninger oppdatertFormål:Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, utvikling av fast eiendom og alt som dermed står i forbindelse.→Tilby datalagring og tjenester knyttet til drift av datasenter med tilhørende infrastruktur og eiendom, samt annen virksomhet beslektet med dette, herunder å eie verdipapirer og fast eiendom.
- Endring i roller og styre
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 42,2 % | 39,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,01 | 1,05 |
| Gjeldsgrad | 1,37 | 0,67 |
| Egenkapitalrentabilitet | -7,8 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/991870296/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991870296/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991870296",
"nace_code": "63.100",
"industry_count": 547,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0018 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "991870296" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger N4 Invest AS blant de 547 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til N4 Invest AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er N4 Invest AS blant de største selskapene innen datainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenester?
Investeringer
N4 INVEST AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Enebakk Bioenergi AS | Bærum | 0,9 % | 2015 | 2017 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+124 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om N4 Invest AS
Hvor stor er bransjen N4 Invest AS tilhører?
N4 Invest AS er ett av 279 selskaper innen datainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenester i Oslo, og ett av 910 på landsbasis.
Hvor lenge har N4 Invest AS eksistert sammenlignet med bransjen?
N4 Invest AS ble etablert i 2007 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 80 % av selskapene.
Hvilken status har N4 Invest AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for N4 Invest AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem er styreleder i N4 Invest AS?
Styrets leder i N4 Invest AS er Nina Bull. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvilke eiere står bak N4 Invest AS?
N4 Invest AS eies i hovedsak av Bulk Park Enebakk AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvem er morselskapet til N4 Invest AS?
Selskapet er datterselskap av Bulk Park Enebakk AS (100 % eierandel).
Går N4 Invest AS med overskudd?
N4 Invest AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 667 088 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor mye egenkapital har N4 Invest AS?
Ved utgangen av 2025 hadde N4 Invest AS en egenkapital på 8,56 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 42,2 %.
Hvor stor aksjekapital har N4 Invest AS?
Den registrerte aksjekapitalen i N4 Invest AS er 2,97 mill kr (38 081 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.